Whale tail, čouhající kalhotky

Whale tail, čouhající kalhotky

Whale tail je oblíbená i nechtěná praktika žen při nošení zejména šňůrkových tang v kombinaci s bokovými kalhotami. Při sezení často bokové kalhoty odhalí horní polovinu spodního prádla, tedy šňůrku obepínající boky, a také část zpravidla rovné látkové plochy, která zakrývá anální otvor a vpředu přirození. Vzniklý tvar připomíná jednak písmeno Y, ale také ocas velryby (angl. Whale tail), který dal tomuto úkazu název.

Whale tail s oblibou vyhledávají zejména voyeři, ve vyšší společnosti se narozdíl od například cleavage tato snaha zaujmout muže neakceptuje a je považována za módní i etický prohřešek. Pokud chce žena i přes to nenápadně ukázat své spodní prádlo, například na významné společenské akci, může zvolit šaty s velmi krátkou sukní, která umožňuje při ohnutí nebo sezení ukázat tzv. upskirt.

Naopak na diskotékách a v klubech ženy často bezostyšně pomocí čouhajících kalhotek dávají na odiv své svůdné prádlo. Čím užší je střední část kalhotek, tím víc je kromě spodního prádla viditelné rovněž pozadí, tzv. rear cleavage.


Související hračky


Související témata

Cleavage

Cleavage

Cleavage doslova znamená mezeru mezi ženskými prsy, jednoduše řečeno ženský výstřih, který se v dnešní době postupně stává... Celý článek...

Moose Knuckle

Moose Knuckle

Moose Knuckle je mužská varianta camletoe – příliš těsná látka oblečení zvýrazňuje mužské genitálie. Celý článek...

Tanga

Tanga

Tanga jsou jedním z nejstarších druhů oblečení – nosily je už prehistorické kmeny. Celý článek...

Voyeurismus

Voyeurismus

Voyerové dosahují vzrušení tajným pozorováním druhých lidí při souloži, při svlékání, sprchování, nebo masturbaci a to bez... Celý článek...