Anální háky, anal locky (tenké)

Vaginální a anální háky jsou super doplňkem k BDSM a bondage hrám. Máme pro vás anální háky a anal locky s kuličkami i oky o různém průměru.

Aktivní filtry
Stimulátor prostaty s kroužky na penis a varlata Black Velvets – Stimulátory a pomůcky na masáž prostaty

Stimulátor prostaty s kroužky na penis a varlata Black Velvets

Přinese vám intenzivnější prožitek během sexu i při sólo hrách
325
Skladem

Anální háky, anal locky

Vaginální a anální háky jsou super doplňkem k BDSM a bondage hrám. Máme pro vás anální háky a anal locky s kuličkami i oky o různém průměru, a to jak z pevného kovu, tak i elastického a ohebného silikonu či gelu.

V čem se liší anální hák od anal locku?

Anální hák se používá převážně k pokročilým bondážím (např. ke znehybnění partnera v takové pozici, kdy mu pohyb způsobuje nepříjemné pocity). Hák zasunete do análního otvoru nebo vaginy a očko háku vytvoří vázací bod pro uvázání lana, jehož druhý konec můžete přivázat např. k vlasům, krku nebo rukám partnera tak, aby lano bylo napnuté.

Anal lock slouží primárně k "uzamčení" análního otvoru (v análním otvoru je zasunutá kulička, takže do něj nemůžete zasunout nic dalšího). Očko háku bývá větší, aby se jím dal protáhnout penis s varlaty. Kulička háku bude navíc stimulovat anální otvor a očko poslouží jako erekční kroužek pro zaškrcení penisu.

Co je anální hák?

Anální hák je erotická pomůcka, která se používá v BDSM, a to především při anální bondáži. Hák bývá vyrobený z kovu a má různé zahnutí - na delším konci má kroužek na provléknutí lana, na kratším kouli nebo vajíčko, které se zasouvá do análního otvoru (případně i vaginy). To je často odšroubovatelné a snadno vyměnitelné za jinou velikost.

Anální hák