10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo 2/2

V minulém díle našeho článku jsme vám představili pět nezvyklých dild, která se dají upevnit na nečekaná místa. V druhé části budeme ve výčtu pokračovat a představíme si dalších pět modelů erotických pomůcek, o kterých jste možná ani neměli ponětí, že mohou existovat.

10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo 2/2

6. Dildo na hrudi

Dildo upevněné na hrudníku
Dildo upevněné na hrudníku

Dildo upevnitelné na hrudník je určeno hlavně všem voyerům. K aktivnímu použití se využít patrně nedá, alespoň tedy zatím netušíme jak. Jediný zážitek, který dildo přikurtované k hrudníku dokáže zprostředkovat, je hodně detailní pohled na intimní partie uspokojovaného či uspokojované.

Tuto erotickou pomůcku doporučujeme používat jen s partnery podobné nebo nižší váhové kategorie. Přece jenom taková těžší váha na hrudi může dost ztížit dýchání.

7. Dildo na plynové masce

Plynová maska zakončená dildem je ideální pro sloní obdobu Pony play.
Plynová maska zakončená dildem je ideální pro sloní obdobu Pony play.

Kde jsou ty doby, kdy tzv. plynové masky sloužily k ochraně před toxickými látkami ve vzduchu. V současnosti tyto masky (samozřejmě s mírnými úpravami) slouží převážně k pervezním účelům.

Plynová maska s dildem umožňuje jejímu nositeli vdechovat vzduch přímo z partnerových útrob, případně vzduch do nich s různou razancí zase vdechovat.

Maska bývá obvykle vybavena větracími otvory, kterými nositel masky může dýchat. Po nasazení dilda na hadici se však přívod kyslíku rapidně snižuje, což může nositele přivádět do různých změněných stavů vnímání.

Některé modely plynových masek s dildem však žádné dýchací otvory navíc nemají, což z nich dělá poměrně nebezpečné sexuální hračky. Plynové masky s dildem jsou vzrušující hlavně svým vzhledem (ideální například pro sloní obdobu pony play) a nezvyklými pocity, které uspokojovanému navozují.

8. Dildo na patě

Dildo na patě, tzv. Heeldo, je skvělou pomůckou pro masturbaci.
Dildo na patě, tzv. Heeldo, je skvělou pomůckou pro masturbaci.

Dildo se speciální 'ponožkou', díky které se dá upevnit na patu, je v první řadě erotickou pomůckou pro foot fetišisty. Dá se však použít i k běžnějším sexuálním praktikám, stačí jej vytáhnout z postroje a použít samostatně.

Krom foot fetišistů si dildo upevnitelné na patu oblíbí všichni solitéři a solitérky, libující si v autoerotice. Umístěním dilda na patu získáte výhodu volných rukou, můžete tak při penetraci použít ruce k dráždění svých intimních partií (třeba vibrátorem na klitoris nebo masážním strojkem).

Podobně lze dildo na patě použít i s partnerem, který, zatímco vy si hrajete s dildem, vás uspokojuje orálně. I při tomto způsobu použití dilda na patu vám pořád zůstavají volné ruce, které samozřejmě mohou hladit, štípat, plácat, dráždit, mačkat… jak je komu příjemné.

9. Dildo na tyči

Nejjednodušší šukací stroj je obyčejné dildo na tyči.
Nejjednodušší šukací stroj je obyčejné dildo na tyči.

Tato erotická pomůcka vypadá na první pohled jako nějaký vražedný nástroj z hororu. Ve skutečnosti se jedná o originální, levný a účinný šukací stroj. A že jeho vzhled není nikterak oslňující? Taky se s ním patrně nebudete promenádovat někde po hlavní třídě.

Střední část tyče je navržena tak, aby ji bylo možné opřít o zeď nebo jinou stabilní překážku. Dildo pak stačí zasunout do libovolného tělního otvoru a pomocí rukojeti v horní části tyče jej ovládat dle libosti. Přestože v teoretické rovině se jedná nejspíš o nejjednodušší a nejlevnější šukací stroj v historii, v praxi je tato erotická pomůcka až příliš drsná a vyhovuje tak jen málokomu.

Zářivě rudý polštářek s penisem doplní vhodně interiér vašeho domu. Tedy pokud bydlíte v bordelu...
Zářivě rudý polštářek s penisem - hodil by se do vašeho interiéru?

10. Dildo na polštáři

Na závěr tu máme kousek pro romantické duše. Sytě rudý, podmanivě lesklý polštářek z PVC s připevněným dildem.

Možná tenhle polštářek vypadá trochu divně, je však dokonale funkční. Perfektně padne téměř každému, jeho povrch je příjemně hladký a přímo si říká o namazání lubrikantem a osedlání. Navíc se tento polštář může stát opravdu nezvyklým bytovým doplňkem. Jenom jej pak nesmíte zapomenout na gauči, až přijede na návštěvu tchýně.

A kam upevňujete nejraději dildo vy?

Máte zkušenosti s nějakými dalšími nezvyklými místy pro upevnění dilda? Narazili jste někde v sexshopu nebo na internetu na nezvyklý postroj pro upevnění dilda? Podělte se s námi o své úlovky či nápady a zkušenosti. Třeba z nich někdy v budoucnu vznikne celý článek.Související hračky