Jak jsem šla do své první trojky

S tou myšlenkou jsem si pohrávala dlouho, ani přítel nebyl proti, naopak se aktivně zapojil do hledání. Trojka obecně je vnímána jako zpestření vztahu, avšak my ji chtěli vyzkoušet hlavně ze zvědavosti. Kde jsme hledali společníka a jak to nakonec vše dopadlo? Čtěte dál.

Jak jsem šla do své první trojky

Šli jsme do toho ani ne tak z nudy, jako spíše ze zvědavosti. Když vás něco vzrušuje na videu, chcete vědět, jaké to vlastně bude v reálu. Pustit si mezi sebe někoho dalšího chce přípravu. Předám vám svou zkušenost a podělím se s tipy, kde hledat a na co se připravit.

Jak by trojka rozhodně neměla vypadat

Prozkoumala jsem diskuzní fóra na erotických serverech. Na jejich základě jsem přišla na jednu věc.

Snaž se neopít s kamarádkou (kamarádem) před svým přítelem a pak je lákat na grupáč.
99% z těchto historek skončilo buď rozchodem partnerů, nebo nekonečnými hádkami.

Prostě si to nepromysleli a brali to jako fór. Jenže koukat na to, jak mi přítel ojíždí kamarádku, mi nepřijde vzrušující ani vtipný.

Udělejte si plán sexu ve třech

Je důležité si o tom důkladně a otevřeně promluvit. I když otevřenost nemusí být úplně příjemná, je potřebná. Díky takovým rozhovorům můžete poznat partnera zase trochu jinak a zjistit, jak by se choval ve zcela nové situaci. My se po vzájemné dohodě rozhodli takto:

 • Rozhodli jsme se pro někoho cizího. Někoho, s kým si vyhrajeme a pak smažeme všechny kontakty. Rozhodně ne žádné povídání u vína, natož city.
 • Hledat budeme na internetových seznamkách, tam zjistíme první sympatie.
 • Namysleli jsme si konkrétní situace a scénáře technik kdo, s kým a jak.

Líbání v trojce
Líbání je opravdu velmi intimní a může vám to celé zkazit ještě dřív, než začnete.

Jak předejít trapasu a následnému maléru ve vztahu

Poučená z diskuzí jsem trvala na plánu a pravidlech. Zní to sucharsky, ale je to potřeba nejen pro pohodlí při akci (předem víte co si dovolit a co ne), ale hlavně i po ní (předejdete hádkám). Naše trojka je plánovaná akce, ne žádná spontánní opilá jízda.

Za úplné tabu jsme zvolili líbání. Kdybychom šli do holky, rozhodně bych ho nechtěla vidět jak ji hladí a líbá, naštěstí on má stejný postoj.

Než se pustíš do trojky: Zjisti, jestli netrpíš strachem z cizích doteků. Čeká tě totiž blízký konktakt s dalším člověkem.

On je trochu otrlejší a nevadí mu mě nabídnout parťákovi do trojky se vším všudy, kouření, lízání, anál atd. Oba můžou požadovat cokoli. Tak jsem si umanula, že pokud budou dva najednou, tak do zadku smí při dvojité penetraci jen on (přítel). Od nikoho jiného to nechci.

On si s ním chce sednout a povídat, já chci jít rovnou do akce. Koníčky někoho, kdo přišel jen na sex, mě prostě nezajímají. Pokud však dotyčného chcete poznat lépe, klidně si na pivko zajděte. Já jsem řekla ne.


Trojka na drinku
Zajít si nejdřív na drink, abyste zjistili vzájemné sympatie? Nebo chcete jít rovnou na věc?

Dohodli jsme se na scénáři

Vše proběhne u nás doma a se svým úlovkem jsem si přes chat všechno domluvila, dokonce i scénář, na kterém jsem se s přítelem shodli, aby nedošlo k trapnému „a kdo teď začne“.

Pěkně jsem mu přes pár zpráv vysvětlila, že si nejdřív dá sprchu, pak mě malinko nažhaví, ten můj se bude koukat. Alkohol bude, svíčky taky, ale nestojím o žádnou konverzaci. Další na řadě je kouření.

Přítel si namyslel, co všechno chce vidět a co mám dělat. Kouřit oba zaráz a pak i oba dovnitř, najednou. Pro mě je to tak snazší, než kdybych se pustila do něčeho, z čehož by pak moc žárlil. Ale trvám si na svým a chci, aby mě udělali dřív, než se vystříkají oni sami.

To je varianta a scénář první. Ten druhý bude na swingers párty.


Swingers
Výhoda swingers je zejména v tom, že si můžeš rovnou vybírat

Zkusíme swingers

Swinger je pro mě pohodlnější. Chlapa vidím rovnou, obejde se to bez řečí, stačí jen kývnout nebo zdvořile odmítnout. Anebo se klidně jen koukat a pak si to spolu rozdat v soukromí.

Chvíli se budu jen rozhlížet a pak si někoho vyberu a vyrazím za ním...

Všechno připraveno, zábrany odhozeny a jste si jisti, že si tímto způsobem chcete sex okořenit. Jen do toho, vyzkoušet se má přece všechno! Ale hlavně nezapomínejte, že pokud se vám v jakékoli chvíli něco nebude zdát (přijdete na swingers párty, kde se necítíte dobře, má se vás dotýkat někdo kdo vám není sympatický…) nikdo vám hlavu neutrhne, když natáhnete zpátky kalhoty a vrátíte se k trojce jen jako k vzrušující představě. Je to jen na vás a rozhodně se nevyplatí dělat nic pod tlakem.

Kde hledat třetího erotického nadšence?

Překvapivě na starých dobrých seznamkách typu Badoo, Lidé i Líbimseti (nebo jakákoliv seznamka, kde si najdete diskuze o sexu) a pak hlavně Tinder a pár speciálních seznamek přímo určených na sex.

Jaké vidím hlavní výhody internetových seznamek:

 • Nikdo vás nemůže jen tak kontaktovat
 • Najdete lidi v lokalitě, které chcete 
 • Úvodní profil si můžete upravit tak, že na něj rovnou vložíte informaci, z jakého důvodu tady jste

Trojka v baru
Toužíš-li po troše exotiky, na Tinderu máš šanci exotickou kočičku nebo kocourka sehnat.

Badoo

Přítel byl pro Badoo, kde mi hned založil profil. Ale odrazovalo mě obrovské množství chlapů, kteří hned píší. A nakonec to byli všechno zbabělci nebo zoufalci. Pár jsme jich tam „ulovili“, ale nepřišli nebo doráželi s tím, že to nejdříve zkusíme sami spolu ve dvou. Bída.

Já chtěla hledat na Tinderu. Přijde mi prostě nejlepší. (Recenzi si můžete přečíst v Reflexu.)

Tinder

Jasně, mně se to mluví, v Praze i Brně tahle appka nabízí obří množství zajíčků i pořádných chlapů. Je libo cizince? Proč ne, na dovolenou sem jezdí už čím dál víc chlapů, takže výběr je luxusní.

Pro menší města stále doporučuji klasické seznamky, Tinder tam asi moc lidí používat nebude.

Zákulisí a Amatéři

Zakulisi.cz a Amateri.com (bývali .cz, na .com doménu přešli koncem roku 2015) jsou seznamky vyloženě určené na sex. Asi ideální i pro ty, co nemají žádné zkušenosti ani představu. Tady si ji totiž docela rychle zformulujete. Inzeráty jsou aktuální a denně se tam objeví dost nabídek i poptávek. Ať už tedy hledáte cokoli, nemusíte ani zadávat inzerát. Stačí jen odpovědět na poptávku. V sekci „Hledá“ se najdou jak muži tak ženy, kteří by se rádi seznámili s nějakým párem a rovnou se nabízejí jak aktivně, tak i do role diváka.

Doporučuji odpovídat na profily s fotkami, které už jsou zaregistrované delší dobu. Nováčci s profilem bez alba moc důvěryhodní nejsou.

iGirls a iBoys

Sesterské seznamky s příšerným dizajnem, avšak slušnou zásobou holek i kluků. iGirls je jen pro holky s holkama a iBoys obdobně pro kluky. Nejlépe si zde na své přijdou homosexuálové, avšak je tady taky spousta bisexuálně zaměřených osůbek, které hledají různorodé potěšení.

Na závěr pár tipů na inzeráty:

 • Pozvat někoho na kukandu může být prvním krokem k pozdější vysněné trojce
 • Doporučuji dát inzeráty na více míst najednou a vybírat si. Nebojte, je z čeho
 • Při psaní inzerátu se nebojte být dost konkrétní. Většina lidí si tam rovnou vyvěsí, co přesně chce a neváhají doplnit fotografií svého pokladu

Ruská trojka (dvě ženy)

Ačkoli s jedná o pro muže hodně zajímavou variantu, najít slečnu do trojky je těžší. Už jen proto, že sama se slečna jen tak někam nevydá, dá to tedy více práce. (My se dohodli na trojce s chlapem, ale holku jsem mu do budoucna slíbit musela, takže jsem zkoumala půdu pro obě varianty.)


Ruská trojka
Nechat se opěčovávat dvěmi kočkami... sen každého muže...

Trénovat na dvě vagíny může váš sameček i jen s vámi, mrkněte jak na to.

Seznamky se jenom hemží inzeráty hledajícími ženy. Ale ani já sama abych takhle nikam nešla. My holky jsme prostě opatrnější a taky se tolik neoddáváme nevázanému sexu. Kde tedy ženu do trojky hledat kromě seznamek:

 • Zajděte do baru a dejte se do řeči s někým, kdo vám bude sympatický. Bude to chtít nejspíš notnou dávku štěstí, ale stojí to za to.
 • Zkuste swingers. Tam někdy zajde na nezávaznou zábavu i volná žena, která by se nemusela bránit dalšímu pokračování ve třech.

U hledání dívky se rozhodně snazší fakt, že chlap nebude tak vybíravý, prostě mu stačí průměr. Hlavně, že ho má kam šoupnout. Nevím ale, jestli si uvědomuje, jakou mu dá práci uspokojit dvě holky najednou.

Hodně se mi líbily reálné zkušenosti Nadsamce s ruskou trojkou.

 • Rady pro muže: Jak zařídit, aby partnerka při sexu s druhou ženou nežárlila?

 • Najdi ženu ošklivější, než je ta tvoje. Silnější, s menšími prsy atd.
 • Svou partnerku několikrát ubezpeč, že je pro tebe jediná, nejlepší a nenahraditelná. Ta druhá je jen vaše společná hračka.
 • Druhé ženy si moc nevšímej, nevěnuj jí něžné doteky, moc se s ní nemazli.
 • Často se při akci obracej ke své partnerce, dotýkej se jí, drž ji za ruku, hleď jí do očí, usmívej se na ni.
 • Svou partnerku měj ve všem první, v zásunu, v orgasmu atd.

Švédská trojka (dva muži)

Přibrat druhého muže k sexu je poměrně snadné. Tahle varianta je tak pouze náročná na chlapovo ego. Bude ho mí většího? Udělá ji lépe? Pak jde taky o to, kam až je schopný zajít.

Švédská trojka
Našli jste koho jste hledali nebo máte v posteli mimoně?
 • Rady pro ženy: čemu se vyvarovat při sexu s druhým mužem?

 • Vše co platí u žen (viz výše) - pozornost, fyzická atraktivita.
 • Pozor na kontakt dvou mužů. Chlapům většinou bi hrátky moc nevoní. Bude si s ním taky chtít hrát? Nebude mu vadit, že pokud půjdou oba najednou do sendviče, budou k sobě dost blízko?

Vzhledem k tomu, že tohle je varianta, pro kterou jsme se rozhodli s přítelem, byla jsem si stejně jako jakákoliv jiná "lucky" slečna vědoma, že to bude fuška. Vykouřit dva, mít v sobě dva. Mimochodem, pokud se dohodnete na souloži i s análem dohromady, je fajn to trochu natrénovat.

Přeji vám mnoho zdaru při nalezení třetího společníka. Internet je plný různých lidí a najít spřízněnou osobu chce trochu štěstí. Nicméně zachovejte si pozitivní naladění a ono to vyjde :)

Vybíráme z e-shopu