Jak jsem šla do své první trojky 1/2

S tou myšlenkou jsem si pohrávala dlouho, ani přítel nebyl proti, naopak se aktivně zapojil do hledání. Trojka obecně je vnímána jako zpestření vztahu, avšak my ji chtěli vyzkoušet hlavně ze zvědavosti. Kde jsme hledali společníka a jak to nakonec vše dopadlo? Čtěte dál.

Jak jsem šla do své první trojky 1/2

Šli jsme do toho ani ne tak z nudy, ale ze zvědavosti. Když vás něco vzrušuje na videu, chcete vědět, jak to vlastně bude v reálu. Pustit si mezi sebe někoho dalšího chce přípravu. Předám vám svou zkušenost a poradím, kde hledat a na co se připravit.

Jak by trojka rozhodně neměla vypadat

Prozkoumala jsem diskuzní fóra na erotických serverech. Na jejich základě jsem přišla na jednu věc.

Rozhodně se neopít s kamarádkou (kamarádem) před svým přítelem a pak je lákat na grupáč.
99% z těchto historek skončilo buď rozchodem partnerů, nebo nekonečnými hádkami.

Prostě si to nepromysleli a brali to jako fór. Jenže koukat na to, jak mi přítel ojíždí kamarádku, mi nepřijde ani vzrušující ani vtipný.

Udělejte si plán sexu ve třech

Je důležité si o tom důkladně a otevřeně promluvit. I když otevřenost nemusí být úplně příjemná, je potřebná. Díky takovým rozhovorům můžete poznat partnera zase trochu jinak a zjistit, jak by se choval ve zcela nové situaci. My se po vzájemné dohodě rozhodli takto:

  • Rozhodli jsme se pro někoho cizího. Někoho, s kým si vyhrajeme a pak smažeme všechny kontakty. Rozhodně ne žádné povídání u vína, natož city.
  • Hledat budeme na internetových seznamkách, tam zjistíme první sympatie.
  • Namysleli jsme si konkrétní situace a scénáře technik kdo s kým a jak.

Líbání je opravdu velmi intimní a může vám to celé zkazit ještě dřív, než začnete.
Líbání je opravdu velmi intimní a může vám to celé zkazit ještě dřív, než začnete.

Jak předejít trapasu a následnému maléru ve vztahu

Poučená z diskuzních for jsem trvala na plánu a pravidlech. Zní to sucharsky, ale je to potřeba nejen pro pohodlí při akci (předem víte co si dovolit a co ne), ale hlavně i po ní (předejít hádkám). Naše trojka je plánovaná akce, ne žádná spontánní opilá jízda.

Za úplné tabu jsme zvolili líbání. Kdybychom šli do holky, rozhodně bych ho nechtěla vidět jak ji hladí a líbá, naštěstí on má stejný postoj.

Než se pustíš do trojky, zjísti, jestli netrpíš strachem z cizích doteků. Čeká tě totiž blízký konktakt s dalším člověkem.

On je trochu otrlejší a nevadí mu mě nabídnout parťákovi do trojky se vším všudy, kouření, lízání, anál atd. Oba můžou požadovat cokoli. Tam jsem si umanula, že pokud budou dva najednou, tak do zadku smí jen on (přítel). Od nikoho jinýho to nechci.

On si s ním chce sednout a povídat, já chci jít rovnou do akce, koníčky někoho kdo tam přišel jen a na to JEDNO mě prostě nezajímají. Navíc mi tak ještě možná dá prostor k tomu aby se mi znechutil jen co něco blbě kecne.

Pokud však dotyčného chcete poznat lépe, klidně si na pivko zajděte. Já jsem řekla ne.


Zajdete si nejdřív na drink, abyste zjistili vzájemné sympatie? Nebo chcete jít rovnou na věc...
Zajdete si nejdřív na drink, abyste zjistili vzájemné sympatie? Nebo chcete jít rovnou na věc...

Dohodli jsme se na scénáři

Až ta chvíle přijde, je fajn vědět, kudy kam chceš nebo nechceš.
Až ta chvíle přijde, je fajn vědět, kudy kam chceš nebo nechceš.

Vše proběhne u nás doma a se svým úlovkem jsem si přes chat všechno domluvila, i scénář, na kterém jsem se s přítelem shodli, aby nedošlo k trapnému „a kdo teď začne“.

Pěkně jsem mu přes pár zpráv vysvětlila, že si nejdířv dá malou sprchu, pak mě malinko nažhaví, ten můj by se koukal. Alkohol bude, svíčky taky, ale nestojím o žádnou konverzaci. Další na řadě je kouření.

Přítel si docela namyslel, co všechno chce vidět a co mám dělat. Kouřit oba zaráz a pak i oba dovnitř, najednou. Pro mě je to tak snazší, než kdybych se pustila do něčeho, z čehož by pak moc žárlil. Ale trvám si na svým a chci, aby mě udělali dřív, než se vystříkají oni sami.

To je varianta a scénář první. Ten druhý bude na swingers párty.


Výhoda swingers je zejména v tom, že hned na místě vidíš, s jakým materiálem máš tu čest a můžeš si vybírat
Výhoda swingers je zejména v tom, že si můžeš rovnou vybírat

Zkusíme swingers

Swinger je pro mě pohodlnější. Chlapa vidím rovnou, obejde se to bez řečí, stačí jen kývnout nebo zdvořile odmítnout. Anebo se klidně jen koukat a pak si to spolu rozdat v soukromí.

Chvíli se budu jen rozhlížet a pak si někoho vyberu a vyrazím za ním...

Všechno připraveno, zábrany odhozeny a jste si jisti, že si tímto způsobem chcete sex okořenit. Jen do toho, vyzkoušet se má přece všechno! Ale hlavně nezapomínejte, že pokud se vám v jakékoli chvíli něco nebude zdát (přijdete na swingers párty kde se necítíte dobře, do cizího bytu, má se vás dotýkat někdo kdo vám není sympatický…) nikdo vám hlavu neutrhne, když natáhnete zpátky kalhoty a vrátíte se k trojce jen jako k vzrušující představě. Je to jen a jen na vás a rozhodně se nevyplatí dělat nic pod tlakem.

Co pro vás mám příště...

V dalším díle mrkneme na způsoby, jak a kde jsem hledala partnera do trojky a s jakými úskalími jsem se musela utkat.