Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Článek je vhodný pro všechny, kteří mají chuť doma zkoušet narvat si do zadku téměř cokolivChci tě jen varovat před nejčastějšími úrazy a omyly domácích análních experimentů.

Mýty o ovoci a zelenině


Se zeleninkou si můžeš hrát, až máš zadek roztažený. Jinak bys asi měla kečup.
Se zeleninkou si můžeš hrát, až máš
zadek roztažený. Jinak bys asi měla kečup.

Banán, okurek, mrkev, lilek, cuketa... upřímně řečeno, moc se to nehodí ani k vagináním hrátkám, natož k análku. Důvody jsou dva.

Pozor na zralou zeleninu. Obecně povrchy většiny zeleniny moc dobře nekloužou a drhnou. A když už ho namažeš dostatečně, začne se zralá zelenina rozmáčet. Takže když už zeleninu, tak nezralou a tvrdou.

Druhý problém je chemické ošetření povrchu zeleniny. Buď tedy horní vrstvu sundáš škrabkou, nebo ho aspoň oblékni do prezervativu.

TIP: Ideální typy ovoce a zeleniny pro anální hrátky: mrkev, petržel, cuketa, banán, salátová okurka, pórek (pozor, pálí, nutné zabalit do šprcky).


Co zvolíš raději - okurek nebo robertka? :)
Co zvolíš raději – okurek nebo robertka? :)

Sedat si na kolo bez sedátka rovněž nedoporučuji :)
Sedat si na kolo bez sedátka rovněž nedoporučuji :)

Ostré hrany

Spousta různých obalů od krémů nebo nástrojů v kuchyni má na první pohled vhodný tvar a velikost. Než si ale začneš z horlivého nadšení strkat do zadku třeba tubu od zubní pasty, tak ji nejprve projeď prsty, jestli nemá výstupky nebo špičaté rohy. Počítají se i poměrně nenápadné nerovnosti, které se ti při pohmatu rukou zdají být vpohodě. U svěrače je ale kůže citlivější.

Tedy co s tím, když najdeš doma neodolatelný předmět, který si tam rozhodně chceš strčit? Oblíkni ho do prezervativu, ten alespoň trochu eliminuje nástrahy.

TIP: Optimální domácí potřeba je například násada na smeták, která je čistě zahoblovaná, nová a čistá.


A jaký máš ty cíl svého roztahování? :)
A jaký máš ty cíl svého roztahování?

Bacha na sklo

Láhev od piva nebo šampusu se jeví jako ideální roztahovák. (Flašky myslím samozřejmě bez víčka!) Sklo krásně klouže, nemá ostré hrany. Jako jo, ale ber sklenice z tlustého skla, prosím. Nezapomeň, že zadek je svěrač, tedy svírá, a to dost pevně... nemusím psát víc o cestách na pohotovost a střepech, že ne :)

Co peklo schvátí už nenavrátí

Pamatuj na to, aby předměty, které si tam hodláš zasouvat, ti zůstávaly pořád jedním koncem v ruce. Anální kolíčky ne náhodou mají na konci dost velkou zarážku. Ta není pouze k tomu, aby kolík krásně stál na polici, ale hlavně proto, aby v tobě nezmizel.

Takže když už budeš vybírat nějakou perfektní pomůcku v domácnosti, vezmi raději něco delšího, co bude vždy čouhat ven. Jinak už tvá nová hračka taky nemusí spatřit světlo na konci tunelu.

Taky si doma ráda hraju s různými věcmi, ale časem se ukázalo, že ačkoliv na první pohled mnohé z nich vypadají prímově, tak v důsledku jsou nepoužitelné nebo nepohodlné, škrábou a drhnou. Bude to vypadat jako reklama na náš úžasný a krásný sexshop, ale ony ty kolíčky a dilda jsou prostě a jednoduše nejpraktičtější :)

Co všechno si můžete přivodit použitím špatně zvolených pomůcek se dozvíte ve článku o bolesti konečníku.

Vybíráme z e-shopu