Příručka análního začátečníka – škola roztahování

Dáš si tam zatím jen jeden prst, ale chceš víc. Máte doma chuť na anální zásun, ale penis se zatím nevejde nebo při sexu bolí. Pak je potřeba análek roztahovat a to tě dnes naučím.

Příručka análního začátečníka – škola roztahování

Máš za sebou první pokusy s análkem, rozčarování ustupuje a všechno se pomalu zklidnilo. Začíná se ti to líbit a chceš víc. Ale jak na to? Pokud se ti zdá, že prst ještě projde, ale něco tak velkého jako penis ani náhodou, pak je potřeba svou dírku pomalu roztahovat a testovat, co snese. Každý se může dopracovat k pohodlnému roztažení, tedy i ty! :) Neboj, s mými radami tě to nebude bolet.

Postupné roztahování análku

Zkoušej postupně, nejprve jeden a pak dva
Zkoušej postupně, nejprve jeden a pak dva

Jedna z variant roztahování je přidávání prstů. Na tom asi není co rozebírat, prostě dáš jeden, pak přidáš další. A budeš-li chtít, trénovat a dost mazat, časem se propracuješ ke čtyřem prstům až třeba k celé pěsti.

Existuje ale také efektivnější a praktičtější způsob, než si lámat ruku v zápěstí. Anální kolíky najdete v každém sexshopu v různých velikostech. Nejmenší jsou tenké jako prst a největší mají několik centimetrů v průměru. Doporučuju ti pořídit si několik velikostí a pomalu přecházet od nejužšího k větším.

  • Nebudu mít s roztaženým zadkem problém s úniky, s inkontinencí?
  • Určitě ne! Sval u vchodu je silný svěrač a po chvilce se z jakéhokoliv roztažení opět stáhne a nic nepustí. Trénováním roztažení se pouze zvětší jeho rozsah otevření, ale na funkci to nemá vliv.

Na které velikosti kolíčku začít?

Pomoz si prsty. Kolik jich tam dáš? Odhadni jejich průměr, když je spojíš k sobě a podle toho kup pomůcku. Měla by zajet hladce. Nejdi na sílu a hodně mazej.


Klíčem k úspěšnému análnímu sexu je vzrušení!
Klíčem k úspěšnému análnímu sexu je vzrušení!

Při kouření muže mu zasuň do análku kolíček a nech ho tam po celou dobu hrátek. Uvnitř příjemně tlačí a akceleruje tak chlapovi vzrušení.

K lízání poštěváčku přidej zasouvání kolíku nebo robertku do jejího análku. Zkus zkoordinovat šukání kolíčkem a lízání. Kombinace dráždění análu a klitorisu je vážně kouzelná.

Když jdeš šukat svou partnerku, zastrč jí do zadku menší kolíček a píchej dle libosti. Pro ni to bude uvnitř těsnější a celkový zážitek dost jinačí, intenzivnější.


I ty můžeš mít dírku rakhle krásně uvolněnou, chce to jen trochu tréninku
I ty můžeš mít dírku rakhle krásně uvolněnou, chce to jen trochu tréninku

Úspěch veškerých análních experimentů jednoznačně závisí na spojení s erotikou. Nezapomínej tedy na vzrušení!

Vyber si pomůcku podle své aktuální velikosti a podle cíle, kam se chceš dopracovat
Vyber si pomůcku podle své aktuální velikosti a podle cíle, kam se chceš dopracovat

Je to vůbec k něčemu, když první menší kolíček v pohodě zajede? Jistěže ano. Nech jej tam pár minut, choď s ním, sedni si, lehni. Jedna věc je jednorázove zastrčení, ale dlouhotrvající tlak je trochu jiný zážitek.

Tvůj zadeček si na to roztažení pěkně zvykne. Ze začátku můžeš cítit trochu bolesti, štípání, tlak, to nevadí. Za chvíli si svěrač zvykne a povolí.

Jakmile si zvykneš na jednu velikost, vyměň za větší

Díky tomu, že kolíčky jsou vždy na konci zůžené, bude se ti větší kousek dobře zavádět. A třeba ten nový větší dáš z počátku jen do půlky, to je v pohodě. Pravidelné hrátky budou mít svůj efekt, stačí každý den pár minutek. Během několika dní ti tam zajede jako by nic.

Takto můžeš trénovat se svou drahou polovičkou nebo i o samotě a pak nastoupit k análnímu sexu úplně v pohodě a s naprostou samozřejmostí si zasunout jeho péro do zadku. Ten bude koukat :)


Potrénuj nasedání na kolík a uvidíš, že v tom najdeš zálibu :) Navíc máš takhle volné ruce k hraní a vzrušování
Potrénuj nasedání na kolík a uvidíš, že v tom najdeš zálibu :)
Navíc máš takhle volné ruce k hraní a vzrušování

TIP pro heterosexuální páry: muž leží na zádech a žena si na něj nasedne na koníčka, ale do análku. Celá oblast genitálií se roztáhne a povolí, takže vchod do vagíny se samovolně trochu rozevře. Tato pozice je naprosto geniální pro muže lačného po hrách s partnerčinou lesturkou. Je nastavená, otevřená a on je navíc zasunutý v zadečku. Co víc si přát? :)

Hlavně si to užij, o nic jiného ani nejde

Ať už zvolíš jakoukoliv cestu jak budeš svou továrnu na čokoládu pokoušet a roztahovat, tak nezapomeň na to, že vše je o hlavě a trpělivosti. Takže jestli ti něco nepůjde opakovaně, znova se zaměř více na svou pohodu. Vždyť o nic nejde a není důvod, aby to nešlo.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky