Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Hello Touch: nasaďte si „vibravice“

Hello Touch: Erotická hračka jako vystřižená ze sci-fi filmu
Hello Touch: Erotická hračka jako vystřižená ze sci-fi filmu

Není nad láskyplné pohlazení, obzvlášť, příjde-li v rámci sexuální předehry. Co když se ale váš protějšek začne nudit, protože vaše ruce nevibrují? O více vzrušující dotyky se umí postarat futuristická erotická pomůcka Hello Touch.

Jedná se o vibrační návleky na prsty, které jsou doplněny ovládacím náramkem.  Po nasazení téhle "vibrační rukavice" si budete připadat jako postava ze čtvrtého dílu Matrixu. Jestliže vás bere sci-fi a chcete svou image sexuálního polostroje  dotáhnout do detailů, bude vás možná zajímat.

Hydraulický penis

Jedná se o chirurgický zákrok, během kterého je implantována mechanická pumpa dovnitř mužského pohlavního orgánu – tzv. penilní protéza. K tomuto druhu operace se přistupuje při dlouhotrvajících problémech s erekcí.

Umístění a funkce pumpy penilní protézy uvnitř mužského těla
Umístění a funkce pumpy penilní protézy uvnitř mužského těla

Mnohem častěji se s hydraulickým penisem setkáváme v souvislosti s operacemi transsexuálů. Zde se jedná v současnosti o nejvěrnější nápodobu funkčnosti skutečného penisu.

Středem pyje prochází „trubička“ z tužšího materiálu. V šourku je zabudována pumpička a v útrobách je skryto hydraulické zařízení. Jednoduchým napumpováním tekutiny do trubičky procházející penisem je erekce na světě. Výhodou je, že penis s penilní protézou neklesne jen tak sam od sebe, ale pro jeho navrácení do „klidového“ stavu je potřeba tekutinu zase pomocí pumpičky odpustit. Člověk s tímto vylepšením se tak nemusí ohlížet na vlastní výdrž, ale může se plně přizpůsobit potřebám partnerky.

Elektronický kondom

Stížnosti na to, že sex s kondomem jaksi není „ono“, dohnaly vědce k tomu, aby se pokusili vyrobit dokonalý preservativ. Ten by měl být nejlépe takový, aby jej dvojice při použití ani nezaznamenala. Kromě nejtenších kondomů se tomuto ideálu snaží přiblížit společnost Origami Condoms, která přivedla na trh revoluční skládací kondomy.

Schéma patentovaného elektronického kondomu
Schéma patentovaného elektronického kondomu

Trochu jinou cestou se pokusili vydat tvůrci prototypu elektronického kondomu, který byl patentován v roce 1995. Rozhodli se totiž, že vyrobí kondom přinášející doposud nepoznané sexuální slasti. Vzhledem k faktu, že od počátku devadesátých let, kdy se na vibračním kondomu začalo pracovat, šel vývoj vibračních erotických pomůcek nesmírně kupředu, se na prodejní pulty tato vychytávka nejspíš už nikdy nedostane.

Napadají vás nějaké další vylepšováky? Máte nějaké zaručené metody, kterými kořeníte váš sexuální život? Podělte se o ně s námi v diskuzi pod článkem.


Vybíráme z e-shopu