Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Tongue Joy rozvibruje nejen jazyk

Pokud vlastníte piercing jazyka, Tongue Joy se dá připevnit i na něj. V opačném případě je nutné použít přiloženou gumičku.
Pokud vlastníte piercing jazyka, Tongue Joy se dá připevnit i na něj. V opačném případě je nutné použít přiloženou gumičku.

Tongue Joy je decentní vibrátorek, který se upevňuje primárně na jazyk, případně je možné jej připnout pomocí speciálních gumiček na prst nebo na penis. Navíc se dá na vibrační zařízení, tvarem připomínající kladívko, navléknout silikonový návlek. Fantazii se tak při použití meze nekladou. S Tongue Joy dokážete vibracemi stimulovat kteroukoliv část těla. Nepoznáte bolest, únava na vás bude krátká. Budete skoro jako sexuální kyborg. Jen občas budete muset vyměnit baterky.

Vibrátor na jazyk The LingO - na orální sex – Vibrátory s neobvyklým designem
Pro orální sex, jaký jste ještě nezažili
185

Panenská blána zas a znova

Muži jsou od přírody dobyvatelé. Pocit, že do ženy, do které právě vnikají, nikdo jiný před nimi nevstoupil, je pro ně úchvatný. Jenže zletilou sexuchtivou pannu aby člověk pohledal. Dalším žádaným upgradem lidského těla se tak stává obnovování panenské blány. Tzv. hymenoplastika je v současnosti už běžnou položkou v seznamu prováděných zákroků chirurgických klinik. Za rekonstrukci panenské blány zaplatí Češka průměrně 10 – 20 000 Kč. Více se dozváte v samostatném článku o genitálních plastických operácích.

Přepychově zabalená umělá panenská blána
Přepychově zabalená umělá panenská blána

O poznání levnější varianta je k dostání v kdejakém sexshopu. Plastová napodobenina panenské blány se vkládá do pochvy a simuluje tak existenci blány skutečné. Replika je naplněna červenou tekutinou, která po protržení vyteče ven. Muž tak nenabude při fingované defloraci žádného podezření. Hned dvě falešné panenské blány dostanete v balíčku za 49$ (cena včetně poštovného), tedy v přepočtu za 980 Kč.

Když na velikosti záleží

Zvětšení penisu je, dle výzkumu, který uveřejnil magazín Archives of Sexual Behavior (2006), snem 45 % dotázaných mužů.  Více než polovina těchto mužů se však velikostí svého údu trápí zbytečně, protože celých 85 % žen uvádí, že je s velikostí výbavy partnera spokojeno.

Ukázka použití vakuové pumpy
Schematický obrázek použití vakuové pumpy

Naštěstí ti méně obdaření si nemusejí zoufat, protože dnešní doba nabízí méně či více účinná řešení i pro tento případ.

Dočasné zvětšení penisu

Časově omezeného zvětšení pohlavního údu lze dosáhnout například použitím vakuové pumpy. Do té se penis vloží, vypumpuje se vzduch a tím vznikne podtlak. Penis ztopoří a nahrne se do něj více krve, než při běžné erekci. Tím dojde k nepatrnému zvětšení. Rozhodne-li se muž vyzkoušet tuto metodu zvětšení údu, bude se muset vyrovnat s rizikem výskytu „nežádoucích účinků“. Výjimkami nejsou praskání žilek, výskyt puchýřů, modřin nebo i dočasná impotence.

Ride-on dočasně zvětší mužský penis bez nejmenšího rizika
S Ride-on lze dosáhnout dočasného zvětšení penisu bez nejmenšího rizika

Významnějších rozměrů v intimní oblasti pánů lze dosáhnout i naprosto bezpečným způsobem, a to pomocí nasazovacího penisu Ride On. Dle výrobce je tato náhrada vhodná také pro muže s poruchou erekce nebo pro ženy, které si touží zpestřit intimní chvíle se svým běžným dildem nebo vibrátorem.

Permanentní zvětšení penisu

Vidina většího penisu žene mnohé méně obdařené muže do ordinací plastických chirurgů. Metody operativního zvětšení jsou dvě. V prvním případě chirurg nařízne vaz, který poutá penis ke stydké kosti. Tím dojde ke změně úhlu postavení údu vzhledem k tělu a sval je tak opticky delší.  Za takový zákrok necháte na tuzemské klinice něco kolem 70 000 Kč.

Metoda vpravení tekutiny do podkoží penisu zase dokáže zvětšit jeho obvod. K tomuto účelu jsou používány speciální gely, silikon nebo tuk z vlastních zásob pacienta. Cena tohoto zákroku se u nás pohybuje kolem 15 000 Kč.

Obě tyto metody jsou poměrně jisté, co se výsledku týká, avšak nesou s sebou značná rizika. Snadno se totiž může stát, že nepovedená operace způsobí ztrátu erekce, impotenci, problémy s močením nebo nežádoucí deformaci penisu.

Relativně neškodnou neinvazivní metodou zvětšování penisu jsou speciální cviky (viz článek Kegelovy cviky pro muže). Že pravidelným tréninkem skutečně lze nárůst velikosti zaznamenat potvrzuje i výzkum uveřejněný v International Journal of Impotence Research. Průměrný nárůst u zkoumaného vzorku „cvičenců“ byl 1,8 cm za čtyři měsíce. Validita výsledků je však odborníky pro nedostatečně reprezentativní vzorek zpochybňována.

Závěrem máme pro čtenáře ještě jednu perličku. Zaručeným prostředkem, který podporuje růst penisu, mají být „zázračné“ pilulky (stačí chvilku googlit, a určitě na mnoho podobných výrobků narazíte). I tyto byly v minulosti předmětem zkoumání a výsledky jsou ohromující. Skutečně došlo k prokazatelnému nárůstu… četnosti výskytu na toaletě :-).

VÝUKA: Pokud se chcete dozvědět více o metodách zvětšení penisu, přečtěte si článek Jak zvětšit penis aneb odpovědi na vše, co jste chtěli vědět.

Jaké jsou vaše zkušenosti s podobnými praktikami? Nechali jste se také napálit a užívali "zázračné" projímací pilulky na zvětšení penisu? Nebo jste podstoupili jiný druh "léčby" a s výsledkem jste spokojeni? Nestyďte se podělit s námi a našimi čtenáři o své zkušenosti v diskuzi pod článkem.


Vybíráme z e-shopu