Otrokům dávám domácí úkoly a rozhoduji, kdy mohou mít sex, říká domina Madam Aradia

Jaká je profese dominy? Kdo jsou její otroci? Přečtěte si rozhovor, který vám dá nahlédnout pod roušku pikantního života přední české dominy.

Otrokům dávám domácí úkoly a rozhoduji, kdy mohou mít sex, říká domina Madam Aradia

Studovala psychologii na Filozofické fakultě v Praze a o kariéře dominy nepřemýšlela. Když se pak v pořadu TABU veřejně přihlásila ke své BDSM orientaci, na stole jí přistálo rozvázání pracovního poměru. Naštěstí. Jen těžko byste totiž hledali zkušenější dominu, než je Madam Aradia. Jak se středoškolská učitelka dostala až k výchově a trestání otroků?

Kdo je Madam Aradia?

V kolika letech se u vás projevily sadomasochistické sklony? Jak jste se dostala k profesi dominy?

V kolika letech? Vlastně už v předškolním věku. Bavilo mě například hrát si s klukama na vojáky a já pak zajatce přivázané ke stromu ráda vyslýchala a mučila je, když nechtěli vyzradit rozmístění svých vojsk. Já jsem totiž vojenská dcerka. Takže podobné hry byly tak nějak logické. Ale těch náznaků, že jsem byla jiná než ostatní děti, bylo mnohem víc. To je ale na dlouhé povídání.

A jak jsem se dostala k profesi dominy? Já se o toto téma vždycky zajímala, snad proto jsem šla studovat psychologii, protože mě to oslovovalo. Psala jsem do nejrůznějších erotických časopisů, fotila fotky na téma BDSM a jednoho dne mě oslovila televize NOVA, abych zahájila tehdy nový pořad, asi víte, který, nějakým atraktivním tématem a mluvila o svém zaměření. Já učila na střední škole a po mém vystoupení v televizi, stalo se to před 25 lety, to byla časovaná bomba.

Ze školy jsem musela odejít a na pár týdnů zůstala bez práce. Naštěstí pořad viděli mí budoucí holandští partneři, kteří si na mě sehnali kontakt, aby mě oslovili a nabídli mi, že by mi pomohli vybudovat první BDSM studio v Praze. Tam jsem začínala.

Po roce jsem se ale přestěhovala zpět do Roudnice nad Labem, protože jsem měla trochu jiné představy o fungování studia, než mí partneři, a tam jsem vlastně dodnes. Tady mi to mnohem lépe vyhovuje, protože studio je mimo město, kde je klid i na outdoorové hry, kde nás nikdo neruší. Mám tu mnohem větší prostor pro realizaci těch nejbláznivějších scénářů.

Vás by nebavilo, kdyby vás musel například muž požádat o svolení, zda mu dovolíte večer sex s manželkou?

Co konkrétně vás na této profesi baví nejvíc?

Manipulace s lidmi. Ovládání mých subíků. Vás by nebavilo, kdyby vás musel například muž požádat o svolení, zda mu dovolíte večer sex s manželkou? A je jen na vás, zda mu to dovolíte? Nebo někoho držet týdny v pásu cudnosti a klíč od něj mít na řetízku na svém krku? A nejen to. Při téhle profesi musíte mít opravdu fantazii. Mnozí klienti ke mně jezdí už přes dvacet let a musím stále vymýšlet něco nového, abych je vždy měla čím překvapit. Aby se naše sessions nestaly stereotypními. A to je to, co mě na mé práci baví nejvíc. Kreativita.

ZAJÍMAVOST: Madam Aradia stála u zrodu prvních BDSM časopisů (např. Markýz a Sex pervers).

Jako domina působíte už pěknou řádku let. Je to pro vás stále vzrušující?

Samozřejmě. Kdyby to nebylo vzrušující, nedělala bych to. Já nikdy nedělám nic, co by mě nebavilo. Jako domina mám tu výhodu, že pokud se mi chlap nelíbí nebo mi není sympatický, tak session nerealizuji. Já si vybírám, komu věnuji svůj čas a energii.

Vyzkoušet si submisivní roli je dobré, podle mého názoru, pro každou dominu. Aby pochopila, co prožívají subíci.

Zkoušela jste někdy i submisivní roli?

Kdysi v mládí ano. Hledala jsem se jako každý člověk. Zprvu jsem si myslela, že jsem „switch“, ale dnes už vím, že submisivní role mi nesedí. Vyzkoušet si ale submisivní roli je dobré, podle mého názoru, pro každou dominu. Aby pochopila, co prožívají subíci.

Jak na vaši práci reaguje rodina a blízké okolí?

Jak by měla? Naprosto v pohodě. Moje děti v dětství vychovával otrok, který u nás bydlel. Ony ho braly jako staršího kamaráda, který mě musel poslouchat. A okolí? Když vedu mužského koně na vyjížďku po okolí, nebo jdu na procházku s latexovou TV kočičkou? Už jsou zvyklí. A taky zvědaví. Dnes je už jiná doba, než bývala před 25 lety. Tehdy to bylo horší.

VĚDĚLI JSTE? Madam Aradia pracuje také jako konzultantka při natáčení filmů s BDSM tématikou (např. Playgirls, Domina).

Může mít domina normální vztah? Jste dominou i doma?

Tak teď jste mě rozesmála. Poprvé jsem byla vdaná dvacet let. A s druhým manželem jsem dvanáctý rok. Současný manžel je fetišista bot na vysokém podpatku a kůže. Je to můj fotograf, který mě fotí na můj web a spravuje rubriku FetishART. A jestli jsem domina i doma? Partnerství je vždycky založeno na kompromisech, takže jednou zavelím já, jindy manžel. Podle situace a nálady. A v sexu? To rozhodně dominantní jsem. Nemám ráda, když je chlap v posteli příliš aktivní. To já jsem ta, která určuje, co se bude v posteli dít. Jinak by mě to nevzrušovalo.

Jaké praktiky nejraději provozujete?

Nejvíc miluji bondážisty. Když je chlap pevně spoutaný a stává se mojí hračkou. A já si s ním mohu dělat co zrovna chci. Ale je toho víc.

Madam Aradia
Při lekcích u Madam Aradie je potěšení na obou stranách. 

Zrození dominy

Mnozí lidé si dominy představují jako kruté ženy, které se mstí na mužích. Jak daleko jsou od pravdy?

To je hloupost. Takové dominy by asi skončily během několika měsíců. Ale znala jsem i takové. Naopak. Aby byla BDSM session úspěšná, musí se domina na otroka naladit. Je to jako při tanci. Když se s partnerem na sebe nenaladíte, pošlapete si nohy. Když ale ano, tak je to oboustranný zážitek. Otrok není v ten moment jen pouhým klientem, ale vaším submisivním partnerem. Musí vám naprosto důvěřovat a oddat se vám. A vy, při session, za něj přebíráte zodpovědnost.

Kde se domina naučí být dominou? Musí budoucí domina navštívit nějaké kurzy, nebo jí stačí zápal a pár “pokusných králíků“?

Především to musí mít v sobě. Učila jsem spoustu domin od nás i ze zahraničí, například z Itálie, Francie, Německa, Belgie. Já je ale mohu naučit doladit nějaké praktiky, ale pokud v sobě nemají jistou dávku empatie a neužijí si své dominantní role, pak je to opravdu jen komedie za peníze. Já osobně si myslím, že ten zápal a pár chlapů, na kterých se některé věci naučí, je mnohem větší předpoklad, jak být dobrou dominou, než navštěvovat kurzy pro dominy.

Sama jsem měla jednu takovou zkušenost. Měla jsem tu jednu dominu, nebudu jmenovat, která byla dokonce i na kurzu shibari (japonské bondáže) a pak mi tu svázala otroka tak, že ho to bolelo, brněly mu ruce a navíc, vůbec nebyla schopná ho vnímat.

Já mnohem raději učím partnerky subíků než budoucí profi dominy. Tam je totiž většinou vždy ten zápal a velká dávka lásky k partnerovi a taky ochota pochopit jeho pocity. A to je dobrý základ, jak se naučit, jak s BDSM založeným partnerem zacházet.

Jak může manipulovat s mužem žena, která mu inteligencí nesahá ani po kotníky? A věřte, že žádní primitivové k dominám nechodí.

Jaké předpoklady by podle vás měla mít ideální domina?

To jsem už v podstatě řekla. Podle mě by měla být inteligentní, trochu se vyznat v psychologii, být vnímavá a empatická. Být skutečnou osobností. Nejhorší dominy jsou ty, které mají, jak říkám já, IQ bublajícího bahna. Jak může manipulovat s mužem žena, která mu inteligencí nesahá ani po kotníky? A věřte, že žádní primitivové k dominám nechodí.

Madam Aradia
Domina musí být osobnost. Tou Madam Aradia bezesporu je.

Profese dominy

Lze se profesí dominy uživit?

Samozřejmě. Pokud je to dobrá domina. A dobrá domina se pozná podle toho, že se jí klienti vracejí. Pokud se nevracejí, je něco špatně.

Kolik stojí péče u Madam Aradie?

Madam poskytuje hodinové a dvouhodinové lekce. Otrocká daň je 3000 Kč/hod., s přítomností komtesy 4000 Kč/hod. 

Máte nějaká pravidla a hranice? Může mít s vámi klient i sex?

Bez pravidel to nejde. Kdo je jednou poruší, nemá šanci se objednat podruhé. Toho okamžitě blokuji. A hranice? Nedělám kaviár, to není rozhodně moje hobby, a neposkytuji klasický sex. Nejsem prostitutka. Já setkáním s klienty říkám „zážitková terapie“, což si myslím, že dobře vystihuje obsah našich lekcí. Klienta musíte dostat do stavu, kdy se zcela ponoří do svého vnitřního vesmíru a nevnímá nic jiného než to, co se s ním právě děje. Tomu se v psychologii říká „flow“, což je změněný stav vědomí. Každá session je v podstatě určitá forma terapie, kdy klient na chvíli zapomene na všechny stresy v práci a na všechny starosti. A po session odchází s naprosto čistou hlavou. Ostatně, proto ke mně jezdí.

Kdo jsou vaši klienti a proč vás navštěvují? Stojí za tím jen nesplněné choutky, nebo něco víc?

Právníci, lékaři, finančníci, vysocí manažeři, ale i umělci, zkrátka lidé, kteří mají stresující zaměstnání a na chvíli se chtějí stát jen pouhou nulou, se kterou manipuluji a oni si, laicky řečeno, ke mně přijedou vyčistit hlavu.

Jaké praktiky klienti nejčastěji vyžadují?

Gumovou terapii, bondáže, klinické praktiky, baby adult, role play, animal play.

Na co se můžete těšit během gumové terapie u Madam Aradie?

  • Asfyxie
  • Pobyt v kokonu
  • Pobyt v podtlakovém lehátku
  • Pobyt v bondážním latexovém pytli
  • Regulované dýchání
  • Smyslová deprivace
  • Nafukovací kukly
  • Používání dýchacího systému na BCP (Breath Control Play)
  • Piss (i do úst)
  • Dušení klínem
Na svém webu uvádíte, že vás poslední dobou často navštěvují páry. Jaká je jejich motivace a jak s nimi pracujete?

Já se snažím každého mého klienta postupně přesvědčit, aby se doma partnerce se svým zaměřením svěřil. Protože komu jinému? A když už dostanou odvahu a poslechnou mě, potom většinou sama partnerka navrhne, aby ke mně společně přijeli nejprve na konzultaci a posléze většinou i na společnou lekci. Při konzultacích jim vysvětluji, že BDSM zaměření je součást osobnosti jejich partnera a že se s tím musí naučit zacházet. Nejlépe tak, že si sami v dominantní roli najdou něco, co vzrušuje i je. Mohu říct, že z deseti párů, co ke mně přijedou na konzultaci, si devět z nich pak takto začnou hrát i doma. A sem tam potom pro zpestření přijedou i na společnou lekci. A to je podle mě smysl mé práce.

Pro partnerky BDSM zaměřených mužů, ale i pro začínající dominy, jsem vydala knihu „Umění dominance“, ve které rozebírám nejčastější otázky, které mi kladou při konzultacích a partnerských terapiích. Je v ní i návod, jak si správně hrát a zároveň se vyvarovat nejčastějším chybám při BDSM hrách. Takové shrnutí toho, co probíráme při konzultacích a terapiích. A je o ni opravdu velký zájem. Už jsme museli udělat třetí dotisk.

Máte s klienty nějaký seznamovací rituál?

Když mi přijde nový klient, nejprve si dáme kávu a probereme jeho zaměření, jeho zdravotní omezení a jeho zkušenosti v BDSM. Konzultace je důležitá taky proto, abyste se na otroka naladila a aby k vám získal důvěru a zbavil se zbytečného stresu. I když, trocha toho strachu k lekci samozřejmě patří.

Jaký nejšílenější požadavek jste za svou kariéru odmítla?

Kastraci. A taky pohřbení zaživa na celý týden.

Jdou lekce vždy podle plánu? Povedlo se vám už někdy někomu ublížit víc, než jste původně zamýšlela?

Většinou jdou podle plánu. Musíte klienta po celou dobu vnímat, potom poznáte, kdy už jste na samé hranici toho, co by ještě snesl. Myslím, že za ta léta už poznám, kdy mám přibrzdit.

Praktiky pod taktovkou Madam Aradie

Kromě bondage, výprasků, kliniku, různých fetišů, mučení a dalších praktik (kompletní rozsáhlý seznam naleznete zde), můžete u Madam Aradie absolvovat také individuální kurz redukce váhy s osobním trenérem

Kurz zahrnuje změnu jídelníčku, cvičení s profesionálním trenérem a především přísné kontroly výsledků, po kterých následuje odměna nebo trest. 

Madam Aradia
Troufli byste si na "odtučňovací kůru" pod taktovkou Madam Aradie?

Domina a její otroci

Přirostl vám nějaký klient k srdci? Jaké hry spolu hrajete?

Moje TV sissy Žofie. Je to transvestita a bondážista. Naše hry jsou někdy dokonce, dá se říct, tak trochu romantické. Když nezlobí, spoutám ji, pustím meditační hudbu, zavážu jí oči a hraji si s ní. Používám při tom nejrůznější erotické hračky. Nebo se jí jen prostě dotýkám po těle. Za chvíli se celé její tělo rozvibruje vzrušením. Dávám si na čas. Oddaluji její orgasmus. Je to takový relax pro nás oba.

Máte své stálé otroky? Ovládáte jejich život i mimo lekce?

Mám většinu stálých otroků. Nové otroky beru už jen výjimečně. A ovládám je i mimo studio. To je samozřejmé. Dávám jim dle mé nálady domácí úkoly, rozhoduji, kdy mohou mít sex, kdy mohou masturbovat. Vím, že poslechnou a pokud náhodou z nějakého důvodu úkol nesplní, přiznají se, že úkol nezvládli a vědí, že pak na lekci budou za to potrestáni. Ale většinou poslouchají na slovo. Nesplnění úkolu je spíš výjimkou. Třeba tehdy, když otrok zrovna marodí, anebo je právě na nějakém pracovním jednání. Většina stálých otroků má „otrockou knížku“, do které jim po lekci vždy napíšu úkoly do další lekce. Některé ovládám i smskami, jiní mají třeba za úkol mi každé ráno popřát hezký den a poprosit o úkol.

Zamilovávají se do vás otroci? Jak reagujete?

Stává se to. Já ale odmítám pozvání na večeře, na společné dovolené a podobné věci a snažím se jim vysvětlit, že ano, určitý vztah tu mezi námi je, to je jasné, když ke mně docházejí pravidelně třeba dvacet let, ale že já jsem šťastně vdaná a nic na tom nehodlám měnit. Role jsou rozdány jasně.

Jste nejen domina, ale i spisovatelka. Mohou se čtenáři těšit na nějakou vaši novou knížku?

Ano. Kolem Vánoc vyjde moje nejnovější kniha, a to v nakladatelství Fortuna Libri. Je to pro mě zároveň takový dárek k 25. výročí fungování studia. V knize se střídají kapitoly a obrazy. Kapitoly jsou určitou rekapitulací mého života od dětství až po současnost. Zaměřuji se především na ty momenty, které ovlivnily to, kým jsem dnes. Řekla bych, že to je doposud moje nejintimnější zpověď, kterou jsem kdy zveřejnila. Ale aby si na své přišli i milovníci BDSM her, jednotlivé kapitoly střídají obrazy, ve kterých formou povídek představuji nejzajímavější scénáře mých her. Kniha se bude jmenovat „Lady Aradia, neobyčejný příběh dominy“.

Chtěla byste něco vzkázat našim čtenářům?

Ať se nebojí experimentovat v sexu a vzájemně se partnerovi svěřit se svými tužbami. Otevřenost a komunikace je to nejdůležitější v každém vztahu. A taky důvěra. A pokud vám náhodou váš partnerský sex už tak trochu zevšedněl, zkuste si najít cestu, jak ho oživit. Protože život je krátký na to, abyste tajně sledovali porno a snili o tom, co byste jednou, možná, chtěli vyzkoušet. Hranice mezi vanilkovým sexem a BDSM je totiž tenčí, než byste si vůbec mohli pomyslet. Stačí se nebát ji překročit. Stojí to za to. Neodsuzujte předem něco, co jste nevyzkoušeli.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu