Velký průvodce ženským poprsím

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Velký průvodce ženským poprsím

Má tvoje holka malý, nebo velký prsa?

V číslování a určování velikosti poprsí je více tajemství než v účetních knihách Cosa nostry. A kdo za to může? Samozřejmě, že ty proklaté ženy. Buď z nás různými triky dělají blbečky, nebo zcela cíleně o skutečném objemu hrudníku lžou.

Samcovi pak už jen zbývá mít vše tak nějak v oku. Jak vypadají jednotlivé velikosti a typy poprsí se dozvíš právě teď!

Někde jsem četl, že za posedlostí ženskými ňadry stojí neviditelná hnací síla evoluce, díky které vzniká mezi mužem a ženou silné pouto. A já můžu potvrdit, že pořádný kozy silně upoutají moji pozornost. A to velmi viditelně! Ovládán ňadernou energií se pak pouštím do akce s jediným cílem – alespoň chvilku si pomačkat to, co má dotyčná ukrytého v práskačce.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby kočky chodily nahoře bez!

Spousta žen je na svá prsa hrdá - mnohé z nich vyznávají trend topless, neboli nahoře bez, a svými ňadry se rády chlubí a ukazují je světu.

0 - 1: Nulky až jedničky

Kde nic není, ani smrt nebere. Plochodrážnice mají na hrudníku vymeteno a většina z nich si dříve či později nechá udělat silikony. Není se čemu divit, jejich sebevědomí trpí každý den. Na druhou stranu holka s prknem v kombinaci s drobounkými rozměry a malinkou prdelkou taky umí být sexy.

Lentilky pod kobercem? Někdy je až překvapivě vzrušující, když se při sexu nikde nic nehoupe a bradavky ztvrdlé vzrušením jsou to jediné, co láká pozornost.

2: Dvojky jako slušný standard

Plné dvojky jsou z mé vlastní zkušenosti takovou Oktávkou mezi kozama. Venku jich jezdí nejvíc, pohled na ně neurazí, ale většinou ani nenadchne. Najde se sice pár vytuněných modelů, ale ani ty většinou nestojí za větší pozornost. Když jsou pevné, je čas na hřích. S rostoucím věkem si většinou stále drží tvar, jen ten požitek z jejich mazlení, cucání a masírování už není to pravé ořechové.

Zde bych rád varoval, že některé prolhané majitelky dvojek se hrdě hlásí k trojkám. Asi ve snaze klofnout nějakého slepce.

3: Trojky do ruky

Akorát tak do ruky,“ odpoví stydlín na otázku, jakou velikost koziček má u milenek nejradši. Myslím tím trojky aneb vzácný moment, kdy se z koziček stávají pozoruhodné cecky, z obyčejných holek sexy řezivo. Dle tělesných dispozic mohou být trojky slušným magnetem pro zrak všech vocasů široko daleko. Nemluvě o tom, když jsou nacpány do ideální podprsenky.

Příručka Nadsamce: Nauč se laskat ňadra jako bůh.

Při této velikosti je už nutné dávat si pozor na konzistenci. Gravitace je svině.

Orgasmus přes prsa?
Velmi malé procento žen dokáže dosáhnout orgasmu pouze díky stimulaci bradavek. Vědecky potvrzeno, ale já jsem na takovou ještě nenarazil!

4: Čtyřky z vyšší ligy

Na takhle velký prsa ulovila Ornella Koktová (Štiková) manžela a v přírodním provedení se jedná o vzácnost, kterou by alespoň jednou v životě měl okusit každý samec. Kozy tlusťošek se v tomhle případě nepočítají.

BACHA NA TO: Prsa a bradavky patří k erotogenní zónám, na které neexistuje univerzální návod. Dokonce i ženě se střídají chutě na základě menstruačního cyklu.

Někdy chce prsíčka jemně líbat a hladit, jindy je chce mačkat, propleskávat a silně sát.


Čtyřky poskytují zábavu na dlouhé zimní večery, především pokud si mezi ně můžeš narvat péro. Pokochej se pohledem na zázraky přírody.

5: Pětky jsou bomba

Ani si nedokážeš představit, jak mě bolí záda“, svěřila se mi holka s obříma pětkama. Já si stěžovat nemohl, ale chápu, že mít na hrudníku takovou nálož není žádná sranda.

Velký kozy jsou praktický na dost věcí, ale hraní tenisu a chození po schodech to fakt není.

6: Ďábelské šestky

Jackpot! Pro horňáky je to ultimátní podívaná. Tohle jsou velký, ale opravdu velká prsa a dle mě se také jedná o velikost, kde absolutně končí veškerý sex-appeal. Majitelek šestek si moc dobře uvědomují, že mají nad mužským pokolením magickou moc.

Díky avizované moci si s tebou vytřou dříve či později zadek. Pokud tě ale předem pozvou na exkurzi do výstřihu, pořád to stojí za to.

Extrémy mimo stupnici

Šestkami stupnice velikostí nekončí, avšak další snaha o kategorizaci nemá smysl. Na některé extrémy bych povinně zavedl zbrojní průkaz. Mega velký prsa jsou nebezpečím jak pro ženu samotnou, tak pro všechny nadržence v nejbližším okolí. Očumovat je povoleno!

Spatřit na vlastní oči více než šestky je stejná vzácnost jak zahlédnout ve volné přírodě jednorožce. Mně se to podařilo několikrát a ještě dnes to rozdýchávám.

Největší prsa na světě

Největší přírodní kousky vlastní a zápis v Guinessově knize rekordů drží američanka Annie Hawkinsová. Dlužno dodat, že dáma sama o sobě je pěkný macek :)


Vyber si
Annie. Tomu se u ná říká - kozy jak vozy.

Beshine

Ty vůbec největší umělé cecky na světě má pornoherečka Beshine. Odstrašující příklad toho, co vše dokáže plastická chirurgie.

Příště o umělotinách

Sešlo se nám tady hodně hezké stádo koziček a každý chlap by už měl poznat, s jakou velikostí má zrovna čest. V dalším pokračování průvodce si vyzkoušíš, zda-li bezpečně rozpoznáš přírodní zázraky od silikonových vycpávek.

Nakonec něco pro pobavení. Nosit pětky si vyzkoušeli i muži z továrny na spodní prádlo.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu