Co je KTB?

KTB, Kali’s Teeth Bracelet, náramek Káliny zuby

KTB je zkratka pro náramek Káliny zuby (anglicky Kali’s Teeth Bracelet).  Jedná se o variantu pásu cudnosti pro muže. V podstatě je to kovový kroužek (náramek) s ostny uvnitř, který lze zamknout na zámek.

V klidovém stavu nemusí na penisu držet a může jít lehce sundat (záleží na tloušťce penisu), ale ze ztopořeného penisu zaručeně sundat nelze. Kromě toho se projeví jeho hlavní účel - vnitřní ostny výrazně znepříjemní každou erekci. Čím je erekce silnější, tím větší je od ostnů bolest. Hroty nejsou úplně ostré, ale zakulacené, takže do kůže neproniknou, zato se do ní bolestivě zaboří.

Jak vybrat správnou velikost KTB

Kali’s Teeth Bracelet je obvykle kovový. Ideálně by tak měl mít stejný, nebo maximálně o 3 milimetry menší vnitřní průměr, než je šířka subova ztopořeného penisu. Kdyby byl menší, tak bude během erekce působit příliš velkou bolest.

Jakmile si vyberete šířku, můžete si zvolit úroveň intenzity bolesti, a to podle délky zubů:

  • mírná (1,3 cm dlouhé; dá se nosit 24/7)
  • intenzivní (1,6 cm dlouhé; nástroj pro trénink a pro posunování subových limitů)
  • krutá (1,9 cm dlouhé; slouží k potrestání a používají se jenom krátkodobě)

Schopnost odolávat bolesti se liší člověk od člověka, takže sami uvidíte, jaká délka vám vyhovuje nejvíce.

Tipy pro využívání KTB

  • U některých verzí náramku není zahrnut zámek, který si budete muset sehnat sami.
  • Náramek je obvykle dost velký na to, abyste si do něj mohli nechat vyrýt vlastní nápis, např. „Mámin mazlíček“.
  • Obzvlášť nepříjemná a bolestivá může být kombinace KTB a vibrátoru, stimulátoru prostaty nebo vibrační masážní hlavice, kterou budete dráždit penis.
  • Kroužek se dá nasadit i na šourek (nad varlata). Bude tak působit jako závaží a bolest od ostnů ucítíte v místech, kde se šourek rozšiřuje.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

M/s vztah

M/s vztah

M/s (zkratka dvou slov: Master nebo Mistress a slave) je variantou dominantně-submisivního vztahu. V D/s vztahu submisivní partner slouží Dominantovi příležitostně, po dobu trvání akce, večera nebo párty a plní definované krátkodobé úkoly. M/s vztah bývá trvalejšího rázu.... ...

Pás cudnosti

Pás cudnosti

Pás cudnosti je pomůcka pro všechny BDSM příznivce, která slouží k omezení svého nositele nebo nositelky od pohlavního styku... Pás cudnosti je pomůcka pro všechny BDSM příznivce, která slouží k omezení svého nositele nebo nositelky od pohlavního styku nebo masturbace zabráněním kontaktu s genitáliemi. Na trhu existují verze pro muže i pro ženy.... ...

Vybíráme z e-shopu