Pánské anální hračky jako prevence zdraví

Mužské anální hry a masáž prostaty – ptáš se, k čemu ti to bude dobré? Kromě takových příjemných věcí jako je mnohonásobný orgasmus je to dobré i pro tvé zdraví. Chceš-li mít zdravou prostatu, pevnou erekci a výdrž jako plemenný býček, pak rozhodně zařaď anální hračky do svého sortimentu.

Pánské anální hračky jako prevence zdraví

V poslední době se lékaři začali více zaměřovat na jednu specifickou oblast mužského zdraví, která je čím dál více problematická. Prostatická žláza je jedna z těch částí těla, která nebude do konce života fungovat jen tak sama od sebe a vyžaduje speciální péči.

Jak poznat, že prostata ochabuje

Ano, výše uvedené neduhy souvisí i s postupujícím věkem. Ale rozhodně je to také něco, s čím lze pohnout a nenechat svůj sexuální život i zdraví odumřít.

Je velmi frustrující dostat se po mnoha letech ke kýženým sexuálním zkušenostem a najednou zjistit, že už je nemůžeš využít, protože tě opouštějí sexuální síly. K tomu ale dojít nemusí, stačí pečlivě trénovat i svou prostatu, třeba prostřednictvím análních hraček.

Pánský anální vibrátor na masáž prostaty je zahnutý, aby dokázal dosáhnout přesně tam, kde je potřeba
Pánský anální vibrátor na masáž prostaty je zahnutý, aby dokázal dosáhnout přesně tam, kde je potřeba

Mnoho mužů začíná experimentovat s análními hračkami až kolem 40 – 50 roku a dostávají se tak na vrchol svých sexuálních prožitků. Díky pravidelné práci si je mohou užívat ještě mnoho let.

Univerzální lék na problémy s prostatou

V dnešní době jsou velmi oblíbené vitamínové a hormonální doplňky stravy a různé léky na prostatu. Existuje však mnohem jednodušší a příjemnější řešení - účinným prostředkem k podpoře fungování prostaty je pravidelný výron semene, třeba i masturbací. Příjemným zpestřením je pak masáž prostaty.

TIP: Jak vybrat pánskou anální hračku na masáž prostaty.

Pánské anální hračky jsou vytvarovány tak, že umožňují takovou masáž, jakou ze zdravotních důvodů doporučují lékaři svým pacientům. A pánové, pokud posilujete jiné svaly, na tuto svou intimní součást byste neměli zapomínat.

Aby byli muži zdraví, musí se udržovat v sexuální kondici. A jde o zdraví jak psychické, tak i fyzické.

Rovným vibrátorem na prostatu dosáhnout v podstatě nelze. Vhodné jsou vibrátory zahnuté. Případně při masáží jen rukou, je potřeba ohnout prsty.
Rovným vibrátorem na prostatu dosáhnout v podstatě nelze. Vhodné jsou vibrátory zahnuté. Případně při masáží jen rukou, je potřeba ohnout prsty.

Co získáš pravidelnou masáží prostaty:

  • Prokrvení prostatické žlázy a tím zlepšení její kondice a zdraví,
  • zlepšení erekce,
  • bezproblémové močení,
  • neobvyklé sexuální zážitky, které umí zprostředkovat pouze P-bod (silnější orgasmus, vícenásobný orgasmus, orgasmus bez stimulace penisu apod.).

Přečti si také: Masáží P-bodu k excelentním výstřikům.

Erotické hračky pro anální stimulaci.

Celé je to takový začarovaný kruh. Pokud budeš pečovat o své sexuální zdraví a zejména o prostatu, budou se stupňovat i tvé sexuální prožitky a celý sex bude fungovat lépe. To tě zase povzbudí k další a další práci s prostatou a tak pořád dokola.

Naopak pokud je tvůj sexuální život pomalu na úpadku, nemáš ani chuť na nějaké anální pokusy a tím pádem jde vše ještě více dolů. A to doslova. Takže je to na tobě, vezmi své sexuální zdraví do svých rukou a začni s masáží prostaty klidně hned, análních hraček máme plný sexshop :-)

Vybíráme z e-shopu