Bičování, mrskání, flagellation, flogging

Bičování, mrskání, flagellation, flogging

Bičování a mrskání v rámci BDSM znamená bití submisivního partnera důtkami nebo bičem pro zvýšení sexuálního vzrušení obou partnerů v rámci D/s her. Otroka vzrušuje dostávat výprask a být podřízený až bezmocný a pána na těchto technikách může lákat především nadvláda, kontrola a hlavně vědomí, jaké pocity způsobuje své subce.

Nemusí to vždy být jen silné rány, často jsou oblíbené také jemnější nástroje a lehčí šlehání, zato však s velkým množstvím opakování. Tím se kůže stává velmi citlivou, čehož může následně při dalších hrách dominantní partner využívat k dalšímu trápení. Je to také o tom, že jemnější rány udržují otroka v jakémsi transu, kdežto silnější mrskání by jej probudilo zpět do reality.

O rozmanitosti erotických pomůcek pro bičování a mrskání se můžete inspirovat v článku Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum nejen erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním vztahu (D/s).

Bič

Bič

Není typičtějšího nástroje pro milovníky erotických výprasků, než jsou biče a bičíky. Metoda výprasku spojená s bičováním se nazývá také flagelace.

Důtky

Důtky

Důtky jsou nástrojem určeným pro vyznavače spankingu. Jedná se o proužky kůže (nebo jiného materiálu, např.

Paddle

Paddle

Paddle, neboli česky plácačky, jsou ploché spanking pomůcky různých tvarů vyrobené zpravidla z kůže nebo ze dřeva.

Rákoska

Rákoska

Rákosky jsou asi nejtypičtějším výpraskovým nástrojem v dějinách lidstva. Je tomu tak samozřejmě proto, že je snadno dostupná a zároveň velmi účinná.

Sadomasochismus

Sadomasochismus

Sadomasochismus (zkráceně sadomaso či sado maso) je obecný termín pro sexuální chování se znaky sadismu či masochismu.

Spanker

Spanker

Spanker je člověk, kterého primárně sexuálně vzrušují výprasky, a to ať v pozici vyplácejícího nebo vypláceného.

Spanking

Spanking

Spanking je praktika, při které je prováděn výprask za účelem erotického vzrušení.

Tortura

Tortura

Tortura (neboli mučení) je BDSM praktika, při níž top způsobuje masochisticky založenému bottomovi nějakou formu cílené, plánované bolesti.

Whipping

Whipping

Více viz bičování.

Vybíráme z e-shopu