Co je humbler?

Humbler, kláda na koule

Humbler je sexuální pomůcka používaná pro mučení penisu a varlat. Slouží k upnutí varlat dozadu a jeho hlavním smyslem je snadná kontrola muže. Nutí nositele, aby byl předkloněný v ponížené pozici, protože kdykoliv natáhne nohy, napne si šourek a vyvolá nepříjemnou bolest. Díky tomu si s ním můžete dělat vše, co chcete.

Zjednodušeně řečeno se jedná o speciální natahovač varlat (pranýř na varlata), který udržuje muže v ponížené pozici, omezuje jeho pohyb a způsobuje mu bolest. Je ideální pro náročnější BDSM hry spojené se submisivitou a otroctvím. Je důležité ho používat opatrně, s ohledem na SCC/RACK, jinak může snadno dojít k úrazu.

Humbler pochází z anglického slova humble – ponížit. Český překlad by tedy byl ponižovatel.

Chcete vědět více o mučení penisu a varlat? Podívejte se na náš článek Vše o mučení penisu a varlat (CBT) a nezapomeňte se také podívat na pomůcky pro CBT.

Jak vypadá humbler

Humbler je obvykle (ale ne nezbytně) ze dřeva. Jsou to dva kusy dřeva s obloukem uprostřed, které jsou spojené dvěma šrouby. Tyto šrouby umožňují nastavit humbler podle potřeb vašeho suba.

Některé humblery mohou být uzpůsobeny k tomu, aby se k nim dala přidělávat pouta a jiná zařízení. Pokročilé humblery mohou mít elektrody na elektrosex, díky nimž může dominant uštědřit subovým varlatům elektrickou ránu kdykoliv uzná za vhodné. To zesiluje subův pocit ponížení a bolesti.

humbler
Základní podoba humbleru

Jak nasadit humbler

  1. Rozšroubujte humbler na 2 části.
  2. Poručte subovi, aby si klekl na všechny čtyři.
  3. Posaďte se za něj. Jednou rukou popadněte jeho varlata a vtáhněte je dozadu.
  4. Jednu část humbleru dejte muži zezadu na nohy a umístěte šourek do prohlubně (koule jsou vně). Prohlubeň se musí zasouvat mezi subovy nohy, jinak zařízení nebude fungovat.
  5. Umístěte druhou část na místo (tyč nemá stisknout koule, není to drtič varlat).
  6. Sešroubujte obě části humbleru dohromady. Ujistěte se, že šourek je v prohlubni a nebude bolestivě skřípnutý. Sami rozhodujete o těsnosti humbleru, v předkloněné poloze nemusí vůbec bolet.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum nejen erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním vztahu (D/s). Je běžné, že v normálním životě se jedná o rovnocenné partnery a jejich podřízenost/nadřazenost se projevuje pouze v sexuálním životě.... ...

Mučení varlat a ptáka

Mučení varlat a ptáka

Mučení varlat a penisu je BDSM praktika, při které je muži způsobována bolest genitálií. Zahrnuje kopání do koulí, drcení koulí (mačkáním, pošlapáním, lisováním), elektrošoky do penisu, bičování penisu, spanking genitálií, nebo cévkování.... ...

Podvázání koulí

Podvázání koulí

Podvázání koulí (také podvazování, anglicky ball binding či ball bondage) je jednou z bondage technik v rámci BDSM her. Zahrnuje pevné uvázání provazu v horní části šourku za účelem jeho zaškrcení vedoucího k silnějšímu sexuálnímu prožitku. Spolu se šourkem lze stáhnout i kořen penisu.... ...

Tortura

Tortura

Tortura (neboli mučení) je BDSM praktika, při níž top způsobuje masochisticky založenému bottomovi nějakou formu cílené, plánované bolesti. Cílem tortury v BDSM není člověka vyslýchat nebo mučit, ale způsobit mu „příjemnou“ bolest.... ...

Vybíráme z e-shopu