MUDr. Andrea Dutková

MUDr. Andrea Dutková

Psychoterapeutka a sexuoložka

MUDr. Andrea Dutková je psychiatrička, psychoterapeutka a sexuoložka působící v psychiatrické ambulanci Opatovské polikliniky.

MUDr. Andrea Dutková v roce 1994 odpromovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1998 získala atestaci II. stupně z oboru psychiatrie. Absolvovala několik odborných kurzů z psychiatrie a psychoterapie. Je rovněž certifikovanou odbornicí v oblasti sexuologie. V rámci své praxe se věnuje systematické psychoterapii, psychoterapeutickému poradenství, podpůrné psychoterapii, krizové intervenci a rozvoji osobnosti.

MUDr. Andrea Dutková je členkou České psychiatrické společnosti, České psychoterapeutické společnosti a České sexuologické společnosti.

E-mail:andreadutkova@seznam.cz
WWW:https://www.facebook.com/MUDr-Andrea-Dutková-239028169831228
WWW:http://www.dutkova.cz
WWW:https://www.znamylekar.cz/andrea-dutkova/psychiatr-psychoterapeut-sexuolog/praha

Odborný dohled nad články

Kapavka - neodnesli jste si nechtěný "dáreček" z nedávného sexu?

Kapavka - neodnesli jste si nechtěný "dáreček" z nedávného sexu?

Kapavka patří mezi nejrozšířenější sexuálně přenosné nemoci na světě. Jak moc ovlivní váš sexuální život? Prozradíme vám, jak se přenáší, jak kapavku poznat a co dělat, když ji chytíte.

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Jak zlepšit kvalitu spermatu?

Jak zlepšit kvalitu spermatu?

V posledních letech kvalita spermatu výrazně klesá, a to i u mladých mužů. Počet i pohyblivost spermií je na tak nízké úrovni, že někteří muži jsou prakticky neplodní. Pokud se snažíte počít dítě nebo chcete darovat sperma, máme pro vás několik tipů, jak si kvalitu spermií zlepšit.


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu