Ultimátní průvodce – 30 tipů jak být ženou snů (+ test jak na tom jsi)

Být skvělá v posteli neznamená tancovat v sexy prádle a splnit jako ochotný pejsek vše, na co muž pomyslí. Taková žena by ho koneckonců bavila jen chvíli. Štěstí v posteli se skládá z maličkostí, drobných signálů touhy, sebevědomí i důvěry. Naučím tě být skvělou milenkou, ať jste spolu krátce nebo snad sto let :)

Ultimátní průvodce – 30 tipů jak být ženou snů (+ test jak na tom jsi)

Je to vlastně snadné, stačí nadšení, trocha humoru a aktivní přístup. Většina mužů ocení zejména tvou přítomnost, tvou dobrou náladu a to, jak si užíváš sama sebe. Vždy buď ochotná učit se, co partner chce. Zároveň buď připravená na to, že on by mohl chtít totéž vůči tobě. Uč ho, co máš ráda. Všechny tyto důležité aspekty vztahu a spoustu dalšího jsem pro tebe sepsala do dnešního článku. Sama jsem se tyto věci učila velmi dlouho. Jak se říká: "Léta praxe. I soboty."

Dej mu znát, jak moc po něm toužíš

Nikdo nechce jít do postele s někým, kdo vypadá, že to má z povinnosti nebo hází obličeje, jako by ho to strašně zdržovalo a obtěžovalo. Každodenní pracovní a rodinná rutina je zabijákem vášně. Samo od sebe to nepůjde, musíte se oba trochu snažit. Ano, musíte.

Povinná četba pro všechny, kteří chtějí lépe randit, svádět a flirtovat – Ultimátní randící rádce.

Nechci po tobě, ať skáčeš jako tajtrlík. Ale trochu emocí to bude chtít, minimálně malý úsměv a upřímný hlubší pohled do očí. Zkus pro začátek 15 vteřin denně. Možná bude muž reagovat překvapeně a ptát se, co se ti stalo. Nenech se odradit. Z pozornosti, kterou mu věnuješ, si uvědomí, že má pro tebe nějakou hodnotu. A neboj, vrátí se ti to :)

Pokud tě kdykoliv během dne napadne nějaká hříšná myšlenka, nebo si vzpomeneš, jak je to s tvým mužem fajn, nenechávej si to pro sebe. Řekni mu nebo klidně napiš sms, jak po něm toužíš.

Čičinkausměj se na něj a mrkni očkem

Dračice – napiš mu nemravnou sms

Bohynězačni ho líbat a svlékat z něj oblečení

Žena, která se na muže usmívá, občas ho překvapí nadrženou zprávičkou a sama si přitáhne muže a vjede mu rukama pod triko, tomu se říká žena snů.

Buď svolná k experimentům

Víš, za co bývají ženy nejčastěji kritizovány v posteli? Za neochotu experimentování v erotických praktikách. Netvrdím, že máš okamžitě kývnout na cokoliv si vzpomene, to by bylo asi trochu scifi. Spíše jde o to být otevřená novým věcem a nesoudit ho hned za každý jeho nápad.

Přečti si také: 5 tipů jak si zamilovat chuť spermatu a Příručku začátečníka s análním sexem.

Otevřenost a komunikace je zásadní. Když se stydíš o tom mluvit, ukaž mu nějaké video, obrázek, pošli článek s nějakou inspirací.

Čičinka – svol k sexu mimo postel, potažmo ložnici

Dračice – s chutí spolykej jeho sperma

Bohyně – pusť ho do análku

Žena, která je ochotná mít sex na jakémkoliv místě, dovede si vychutná semeno a pustí muže do análu, tomu se říká žena snů.

Sex v přírodě je pecka. Ne jako plánovitá záležitost ve stylu dnes si uděláme výlet, abychom si tam zapíchali. Spíše jako vedlejší produkt pěkného dne a momentálního vzplanutí.
Sex v přírodě je pecka. Ne jako plánovitá záležitost ve stylu dnes si uděláme výlet, abychom si tam zapíchali. Spíše jako vedlejší produkt pěkného dne a momentálního vzplanutí.

Sex není jen zásun

Je všeobecně známo, že mužům jde u milování jen o jedno. Ale věř, že pokud nebude váš sex jen o průniku do dírky, ale zapojí se i pár dalších kousků těla, bude to fajn. Stačí několik doteků navíc a ze sexu bude rázem plnohodnotnější zážitek pro vás oba. Muži o tom často nemluví nebo se tváří, že doteky nepotřebují, ale každému to dělá dobře. Musíš jen odhadnout správnou míru a nepřemazlit ho. Vyzkoušej u milování třeba toto:

Čičinkapohlaď ho po tváři, vezmi ho na chvíli za ruku

Dračice – prsty mu pročísni vlasy a zatáhni za ně (pokud je má :) ), u misionáře ho škrábej na zádech

Bohyně – při čelní pozici ho pevně chytni za zadek a klidně si plácni, u orálního sexu hlaď dlaní koule

Žena, která umí odhadnout míru dotyků vůči svému muži, umí jej ve správnou chvíli citlivě pohladit, zarýt drápky i pevně chytit za zadek, tomu se říká žena snů.

Nebuď sobecká

Nejhorší, co může žena udělat, je laxně se položit s očekáváním, že všechnu práci odvede muž. Někteří sice mají rádi pocit dominance a nevadí jim být tím, kdo převážně maká. Nicméně i když jenom ležíš a držíš, můžeš do toho dát hodně a vracet mu to zase jinak (svými reakcemi, dotekem atd.). Nezapomeň, že jste na to dva.

Čičinka – i ležet nebo podržet lze aktivně, dotýkej se muže (viz předchozí odstavec), dej mu svým dechem a vzdechy poznat, že se ti to líbí

Dračice – iniciativně se během sexu zajímej o orální sex, střídání s kouřením muž ocení

Bohyněvyber si polohy, kde je aktivní žena, například "na koníčka" nebo jakékoliv jiné nasedání (třeba sedět mu na klíně zády k němu je taky fajn)

Žena, která u sexu dává aktivně znát, že ji to baví a ráda se zapojuje do dění, ráda kouří i nasedá, tomu se říká žena snů.

Vezmi to třeba jen na chvíli do svých rukou. Muži mají ženinu iniciativu velmi rádi. Troufneš si mu na chvíli zavázat oči?
Vezmi to třeba jen na chvíli do svých rukou. Muži mají ženinu iniciativu velmi rádi.
Troufneš si mu na chvíli zavázat oči?

Buď sebevědomá

Je velmi sexy, když je žena sebevědomá. A vůbec to nezáleží na tom, jak vypadá, s kým se porovnává nebo kolik toho v posteli umí. Já vím, holky, že je to někdy těžká úloha, ale věřte mi, že muži vás neposuzují tak kriticky, jako vidíte vy sebe samy. Chlap je nejspokojenější, když má vedle sebe spokojenou ženu, která ví, co chce a vezme si, co chce. Takže dámy, věřte si! Jste krásné, jedinečné, dokonalé. Máte právo říct svůj názor. Opravdu :)

Čičinka – nestyď se svléknout do naha i za plného světla a hrdě mu předvést své tělo

Dračice – nestyď se říct si, na co máš chuť

Bohyně – nestyď se říct, že bys chtěla něco jinak nebo sama udělej to, co chceš

Žena, která ví, co chce a umí si to vzít, která umí zacházet se svým tělem a nemá z něj mindráky, tomu se říká žena snů.

Věř partnerovi

Věřit partnerovi v posteli je naprostý základ. Základní důvěra spočívá v tom, že ti muž neublíží a odhadne, kdy už je to na tebe moc. Míra důvěry se také odvíjí od praktik, které spolu provozujete. Asi není žádná věda věřit mu, že během tříminutového misionáře nijak nepřijdeš k újmě. Ale pokud sex trvá déle, jdete do jiných pozic nebo i do drsnějších praktik, kde je muž ten aktivní, pak je to on, kdo musí citlivě hlídat, co si ještě může dovolit. Tvá úloha je však stejně důležitá, on není jasnovidec. Musíš mu dávat zpětnou vazbu a ne hodinu trpět a v hlavě si posilovat přesvědčení, jak ti neumí číst myšlenky a neví, že už tohle nechceš.

Přečti si také: Subinky a subíci – ponížení jako hra.

Dále pak můžeš budovat důvěru v to, že se vždy postará o tvé uspokojení. Samozřejmě sem patří i důvěra v jeho věrnost tobě.

Budování důvěry je proces, který obnáší hledání hranic a korekce chyb. Důvěra znamená také to, že věříš, že tvou důvěru nezneužije. Je velmi důležité odlišit důvěru od naivity. Ten rozdíl je ve zkušenosti. Pokud se neznáte a svěříš se mu bez hranic, jsi naivní. Pokud už máte za sebou hodně akcí, životních situací i sporů, pak když mu dovolíš vše, už se tomu říká důvěra.

Čičinka – uvěř, že ti muž neublíží a vždy má zájem na tvém uspokojení (pokud tomu tak není, je na místě komunikace)

Dračicezkoušejte nové praktiky, hodně si sdělujte pocity a ty mu dej důvěru, že to zvládne (maminky – je to stejné jako u výchovy dítěte, pokud mu nedáš důvěru, že zvládne něco nového, nikdy se neposune)

Bohynědovol mu vše, cokoliv si vzpomene, pokud udělá chybu tak mu dej zpětnou vazbu a nekritizuj ho

Žena, která už muže dobře zná a absolutně mu věří a dovolí mu vše, tomu se říká žena snů.

Důvěra je krásná a nesnadná věc. Jakmile ji vybuduješ, otevírá ti to nové a nové možnosti. Zkus se na chvíli muži odevzdat natolik, že mu dovolíš, aby tě třeba na chvíli svázal. Ten pocit je nepřekonatelný.
Důvěra je krásná a nesnadná věc. Jakmile ji vybuduješ, otevírá ti to nové a nové možnosti. Zkus se na chvíli muži odevzdat natolik, že mu dovolíš, aby tě třeba na chvíli svázal. Ten pocit je nepřekonatelný.

Nebuď vztahovačná a kritiku si neber osobně

Být schopná přijímat kritiku je celoživotní úkol a není snadný. A v posteli je to ještě těžší, tam si vše bereme mnohem osobněji, je to velmi intimní oblast. I pro muže je těžké, aby kritiku ženě říkal ne káravým nebo zesměšňujícím způsobem, ale spíše konstruktivním. Je velká škoda, když si partneři některé věci celý život neřeknou jen proto, že se bojí reakce druhého.

Čičinka – u jednotlivých drobností (jako je například orální sex nebo konkrétní poloha při milování) se partnera ptej, jestli je to pro něj pohodlné a příjemné, pak zapracuj změny podle jeho přání

Dračice – řekni muži, že budeš ráda, když ti případně sám řekne, co se mu nelíbí a ubezpeč ho, že si to nebudeš brát osobně

Bohyněmuži jsou někdy nešikovní a necitliví ve sdělování kritiky, přesto se snaž pochopit podstatu jeho sdělení a být ty sama tou moudřejší, která o problému započne konstruktivní diskuzi nebo rovnou zapraucuje změny

Žena, která není vztahovačná a umí přijímat zpětnou vazbu i v posteli, tomu se říká žena snů.

Buď vkusně vtipná, směj se

Pokud budeš schopná vnést do sexu trochu humoru a nadhledu, pozvedneš ho na vyšší úroveň. Je to ale náročný úkol, aby to neznělo jako posměšky nebo nevkusné vtipy. Nebudeme si nic namlouvat, někdy může vzniknout trochu trapná situace třeba tím, jak se nepodaří zkoordinovat pohyby nebo dojde k trapnému zvuku. V takovou chvíli je nejlepší řešení vzít to s humorem a společně se tomu zasmát, jinak se to může vyvinout v nějaké dusno.

Dej si ale pozor, aby jsi nějakým vtipem nebo smíchem nereagovala na chyby, které jsou vysloveně partnerovy. Když se mu něco nedaří a mohl by z toho být nervózní, opovaž se vtipkovat! Humorem můžeš překlenout situace, které se nepovedly tobě samotné nebo vaší společné činnosti.

Čičinka když se ti něco nepodaří, ber to s nadhledem a buď to zkus znova nebo jdi od toho

Dračice zasměj se, když někde nezkoordinujete vy oba pohyby nebo se srazíte vinou obou

Bohyně – užívej si celý sex jako veselou a radostnou party, bav se jako na nejlepším večírku života

Žena, která umí brát s nadhledem vlastní chyby a nedělat tragédii z drobných nezdarů a umí se v posteli dobře bavit (aniž by muže ponižovala), tomu se říká žena snů.

Sex je zábava, večírek a mejdan. Ne proto, abys nutně musela tančit na stole (ačkoliv proč ne:) ). Spíše pro to krásné uvolnění a euforii.
Sex je zábava, večírek a mejdan. Ne proto, abys nutně musela tančit na stole (ačkoliv proč ne:) ). Spíše pro to krásné uvolnění a euforii.

Řekni mu, když se ti to líbí

Chlapi se musí chválit. To je známá věc a platí, i když muž hrdě tvrdí, že chválit nepotřebuje. Potřebuje a dělá mu to dobře. Ovšem musíš to udělat šikovně a citlivě. Nesmí z toho být cítit, že se snažíš za každou cenu vygenerovat pochvalu, nebo že ho chválíš jako malé dítě. Dobrá je třeba fráze ve stylu: "Zažila jsem už hodně, ale tohle je nejlepší...".

Někdy může být těžké vyslovit pochvalu. Zvlášť, když na to nejste zvyklí. Pak to může působit strnule a strojeně. V takovém případě začni pomalu a nenápadně. Hlavně používej výrazy, které máš v běžném aktivním slovníku, tak to bude autentické.

Důležité je chválit muže, když dělá něco poprvé. I kdyby se mu to hned nepovedlo nejlíp, pochvala mu dodá odvahu to zkusit znova.

Čičinka – po sexu řekni "líbilo se mi to".

Dračice – při sexu řekni "tohle je dobrý, to se mi líbí"

Bohyně – několikrát během milování pochval kdykoliv se ti něco líbí, dobře se trefil apod., například "bože, tohle děláš skvěle" nebo "jooo, jsi fakt šikovný, tohle umíš úžasně"

Žena, která muže umí autenticky a plnohodnotně pochválit za dobrý výkon v posteli, tomu se říká žena snů.

Odvaž se během milování

Uvolni se, neřeš to příliš, buď svá a neměj zábrany. To je jednoduchý návod na skvělý sex. Ženy upjaté, které příliš kontrolují jak vypadají nebo se bojí jestli jsou dostatečně dobré, působí zatuhlým dojmem a muže to nebaví ani příliš nevzrušuje. Nikdo nejsme dokonalý a víme to o sobě.

Čičinka – přestaň řešit vzdechy, které vydáváš, uvolni se a nech tělo ať řídí tvůj dech

Dračicepřestaň sledovat jak u sexu vypadá tvé tělo

Bohyně – přestaň řešit, jestli tě bude tvůj partner nějak hodnotit, uvolni se a buď sama sebou

Žena, která se umí uvolnit, ztratit zábrany a být naprosto svá a přirozená, tomu se říká žena snů.

A jaká je vlastně tvá přirozenost? Víš to o sobě? Zkus ji naplno v sexu použít a být svá, ať to znamená cokoliv.
A jaká je vlastně tvá přirozenost? Víš to o sobě? Zkus ji naplno v sexu použít a být svá, ať to znamená cokoliv.

Jsi žena snů?

Nakonec malý test. Shrnula jsem vše, o čem jsem ti dnes psala do dvaceti bodů. Kolik z nich splňuješ?

 • usmívá se na muže,
 • občas muže překvapí nadrženou zprávičkou,
 • občas po muži sama vyjede a osahá si ho, rozjede akci,
 • je ochotná mít sex na jakémkoliv místě,
 • miluje polykání spermatu,
 • má ráda anální sex,
 • věnuje muži doteky v míře, kterou má rád,
 • umí muže ve správnou chvíli citlivě pohladit,
 • nebojí se muže pevně chytnout za zadek nebo zarýt drápky při vášni,
 • je v sexu aktivní a je na ni vidět, že ji to baví,
 • ráda kouří,
 • ráda provozuje polohy, ve kterých je aktivní,
 • ví co chce a umí si to vzít,
 • umí zacházet se svým tělem (a nemá z něj mindráky),
 • muži absolutně věří,
 • dovolí muži vše (po domluvě a když se dobře znají),
 • není vztahovačná a přijme kritiku s nadhledem a bez urážek,
 • umí se v posteli dobře bavit a smát,
 • umí muže chválit,
 • dokáže se uvolnit, ztratit zábrany a být přirozená.

Pokud máš dost odvahy, dej tento seznam tvému muži k vyhodnocení a pak si výsledky porovnejte :)

Hezkou zábavu přeji :)

PS: univerzální rada, která přebije všechny předchozí:

Žena, která svolí k trojce s jinou ženou, se stává bohyní.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky