Sexuální trendy – Penis v marinádě

Otevírám okénko sexuálních trendů, ze kterých rozum a libido metá kotrmelce. Hned ten první pořádně procvičí tvou a partnerčinu trpělivost. Bude se marinovat!

Sexuální trendy – Penis v marinádě

Instinkt samce velí jasně. Zasunout a začít přirážet s cílem vyprázdnit pytel. Žádný zdržovačky. Nový sexuální trend, který by šel do češtiny přeložit jako „marinování“, přistupuje k sexu úplně jinak.

Kdo si počká, ten se dočká

Určitě i ty znáš ten sladký pocit, kdy se ti po dlouhém čekání konečně něco splní. Výsledný prožitek je pak mnohem intenzivnější. Platí to u všeho. A nemusí jít zrovna o něco grandiózního. To ostatně potvrdí každý, kdo se po dvou hodinách zadržování v klídku vymočil.

Sexuální praktika Penis v marinádě vychází z výše zmíněného faktu a patří minimálně v Americe k jedněm z nejnovějších postelových trendů. Slibuje silnější orgasmus, prohloubení intimity i zlepšení schopnosti udržet péro v pozoru. A jak na marinování?

Zasunout a ani hnout - to je marinování v ženských šťávičkách.
Zasunout a ani hnout - to je marinování v ženských šťávičkách.

Ani hnout!

Tvým úkolem je zastrčit ho (nejlépe až po koule) do partnerky a nic dalšího nedělat. Vůbec nic! Jen ať se ti naloží v poševních štávičkách. Hýbat se nesmí ani žena. Můžete se cucat, hladit po těle, ale tam dole nesmí docházet k žádnému zasunování, vysunování a přesunování. Jak dlouho? Tak dlouho, jak to jen společně dáte.

Občas marinuje skoro každý chlap. Na chvilku přestat je účinná metoda, jak oddálit výstřik a pak znovu nasadit tempo. Stopka chvilku před orgasmem se v sexu nazývá edging a lze ji během jednoho styku klidně opakovat. Vyvrcholení po několika přerušeních bude za odměnu.

Marinovat nemusíš jen v pipince. Prdelka ti ho naloží v těsnějším sevření.
Marinovat nemusíš jen v pipince. Prdelka ti ho naloží v těsnějším sevření.

Marinování na vlastní kůži

Bez mučení přiznám, že když jsem zkoušel marinovat, uspěl jsem až na třetí pokus. Poprvé jsem holku po asi dvaceti sekundách normálně ojel. S další milenkou to dopadlo dost podobně, třebaže tentokrát začala s nenápadnými pohyby ona, aby během chvilky mohla silně přirážet prcinkou a u toho vzdychat na celé kolo. Nestěžoval jsem si, ale spíš než k marinování to mělo blíž k napichování na rožeň.

Teprve až na třetí pokus se mi podařilo udržet sebe i zdroj marinády na uzdě. Celých patnáct minut! Hlavou se mi toho honilo hodně. S udržením erekce problém nebyl, ale dokážu si představit, že s jinou bych se přeci jen začal nudit.

Po patnácti minutách marinování jsme to rozhýbali a do pěti minut jsem do marinády přidal vlastní dresink. Spokojenost byla na obou stranách. Akorát ten výrazně silnější orgasmus se nekonal. Asi jsme marinovali málo. V každém případě se dostavil dobrý pocit z toho, že to člověk alespoň chvilku vydržel.

PŘIZNÁNÍ: Úplně bez pohybu to také nebylo. Holčina mě krásně zlobila stahováním vaginálních svalů a střídavě mi ho uvnitř sebe svírala. To marinování udělalo o dost zajímavější.

Při prvním pokusu jsem marinovat nevydržel a normálně jsem ji ojel.
Při prvním pokusu jsem marinovat nevydržel a normálně jsem ji ojel.

Že by neotantra?

Celá tato technika má společné znaky s tantrickým sexem, neboli neotantrou (případně pseudo tantrou). Je to v podstatě tantra zbavená duchovních a meditačních cvičení.

Marinování penisu pak jde volně srovnat s praktikou karezza, což je technika sexu bez ejakulace. U karezzy je potřeba zůstat po zavedení penisu do pochvy v klidu tak, aby nehrozila ejakulace. Takové spojení partnerů by mělo trvat dostatečně dlouho, např. jednu hodinu.

TIP: Marinování penisu je skvělým cvičením proti předčasé ejakulaci - naučíte se totiž soustředit na své pocity, správně dýchat, ovládat tělo i mysl a lépe reagovat na vzrušivé podněty. :)

Jakmile je domarinováno, je čas na zábavu – udělat se!
Jakmile je domarinováno, je čas na zábavu – udělat se!

Novinky a trendy v sexu jsou fajn, tak proč nezkusit něco neokoukanýho? V případě, že tě to nebude brát (u marinování velmi vysoká pravděpodobnost), tak se vždy můžeš vrátit k osvědčenému přirážení.


Související hračky