Co znamená POT, Post Orgasm Torture, mučení po orgasmu?

POT, Post Orgasm Torture, mučení po orgasmu

POT je zkratka anglického Post Orgasm Torture, což doslova znamená mučení po orgasmu. Jedná se tedy o druh erotického mučení (BDSM praktiku).

Hned po orgasmu jsou genitálie a okolní oblasti velice citlivé (jak moc, to se liší člověk od člověka). Proto se dominant při mučení zaměřuje na:

U obou bývají citlivé také bradavky, konečník a hráz (oblast mezi genitáliemi a řitním otvorem).

Někteří lidé mohou být po orgasmu tak přecitlivělí, že nechtějí, abyste se jich v těchto oblastech vůbec dotýkali, jiným může být lehký dotyk (lechtání, hlazení) velice příjemný.

V případě POT (čili mučení po orgasmu) však mučitel nechce, aby doteky byly jeho oběti příjemné. Může tím suba trestat, trápit (způsobuje pocity na hranici bolesti a slasti), nebo se jedná o jinou psychologickou hru. 


Něžné doteky hned po orgasmu mohou být velice příjemné, nejedná se ale o POT

Jak na Post Orgasm Torture

Mučení po orgasmu obvykle provádí dom na subovi. Může se jednat o trest (například pokud měl sub orgasmus příliš brzy), ale může být prováděn také třeba jako forma tréninku.

Protože POT může být hodně intenzivní a sub může ztratit kontrolu nad svým tělem, je většinou lepší, když je svázaný nebo spoutaný. V takovém případě je vhodné, aby si s partnerem dohodl bezpečností slovo.

Top může týrat citlivé oblasti za pomoci:

Po orgasmu bývají lidé fyzicky i emociálně citlivější. Proto si hrajte opatrně, komunikujte spolu otevřeně a jasně. Máte totiž větší šanci, že svému partnerovi uděláte něco, co bude psychicky těžko rozdýchávat.


I když je sub připoutaný, měl by pořád mít možnost vykřiknout bezpečné slovo, které zastavuje sexuální hru

Související zdroje


Související hračky


Související témata

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum nejen erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním vztahu (D/s).

Bezpečné slovo

Bezpečné slovo

Bezpečné slovo, anglicky "safeword", je slovo nebo slovní spojení, které užívají převážně aktéři BDSM praktik k vyjádření...

Bottom

Bottom

Pojmem Bottom se v BDSM praktikách označuje ten, který je tzv. příjemcem různých technik.

Dominance

Dominance

Dominance je zvláštní forma sexuální odchylky, při které je jedinec primárně vzrušován podřízeností a poslušností svého protějšku.

Dominant

Dominant

Dominant je osoba, která uplatňuje sílu k ovládnutí partnera či situace.

Mučení vagíny a klitorisu

Mučení vagíny a klitorisu

Techniky používané k mučení vagíny (oblasti poštěváčku, stydkých pysků, urinálního, vaginálního i análního otvoru) slouží...

Mučení varlat a ptáka

Mučení varlat a ptáka

Mučení varlat a penisu je BDSM praktika, při které je muži způsobována bolest genitálií.

Sadomasochismus

Sadomasochismus

Sadomasochismus (zkráceně sadomaso či sado maso) je obecný termín pro sexuální chování se znaky sadismu či masochismu.

Sub

Sub

Submisivní partner je takový, který je po dobu trvání hry či erotické scény podřízen svému dominantovi. Ne vždy je submisiv submisivní i po dohrání scény.

Submisivita

Submisivita

Submisivita je sklon zaujímat podřízenou pozici v sociální hiearchii.

Top

Top

Top je partner, který provádí různé BDSM techniky na svém bottom partnerovi. Při bondage svazuje, při spankingu dává výprask, při ponižování ponižuje atd.

Tortura

Tortura

Tortura (neboli mučení) je BDSM praktika, při níž top způsobuje masochisticky založenému bottomovi nějakou formu cílené, plánované bolesti.

Zkažený orgasmus, ruined orgasm

Zkažený orgasmus, ruined orgasm

Zkažený orgasmus (případně pokažený orgasmus, anglicky ruined orgasm) je typ vyvrcholení, při kterém v těle sice dojde ke...

Vybíráme z e-shopu