Erotický horoskop na rok 2020 – kolik sexu si užijete?

Nový rok netrpělivě klepe na dveře. Kdo zažije žhavý sex a koho potká jen intimní půst? Přečtěte si, kolik erotiky a vzrušení si na vás rok 2020 připravil. 

Erotický horoskop na rok 2020 – kolik sexu si užijete?

Ať už jste sami nebo v dlouhodobém vztahu, jistě vás zajímá, jaký bude rok 2020 v oblasti lásky a erotiky. Náš horoskop vám ukáže, jaká jsou jednotlivá znamení v posteli, a v náznacích vám prozradí, co vás čeká v milostném životě. Díky tomu se můžete vydat svému (intimnímu) štěstí naproti.

Beran: náruživí beránci si vyhodí z kopýtka

Berani jsou energičtí a rádi prožívají nové a vzrušující věci. Jejich sexuální chtíč je enormní. Ženy překypují sexappealem a muži neskrývají svou živočišnost. Berani si svůj protějšek potřebují vyhlédnout a ulovit. A nepoužívají u toho kdovíjak rafinované finty. Prostě bijí do zdi tak dlouho, dokud ji neprorazí. Sex si užívají naplno a neradi se v posteli nudí.

Co vás čeká?

Vaše dobyvatelské pudy si přijdou na své. V následujícím roce však trochu přibrzděte, zkroťte svého vnitřního predátora a jistě se setkáte s úspěchem. Mars bude stát při vás – hned v lednu či únoru očekávejte první příval nových zážitků a šancí na seznámení. Na druhou vlnu jiskřícího erotična se pak můžete těšit i v dlouhém období od července do prosince.

Pokud žijete v manželském vztahu, připravte se na změny. Mohou vás totiž potrápit určité problémy, které naruší idylku romantického soužití. Proto se vyzbrojte trpělivostí a nevyhýbejte se usmiřovacímu sexu.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Berana nažhavit

Hlava a tvář – Berani se nejvíc uvolní při něžné masáži hlavy. U žen se zaměřte na rty, u mužů na ušní boltce. Pokud do intimních her zapojíte třeba masážní pomůcku na hlavu, rozvášněný beránek vám roztaje v náručí.

Beran
Berani patří mezi dobyvatele

Býk: rok plný vzrušujících příležitostí

Společenští Býci milují pohodu, skvělé jídlo, dlouhý spánek a kvalitní sex. Aby jejich vztah klapal, potřebují trávit čas s někým, kdo je stejným požitkářem jako oni. Nekonečné mazlení, dlouhé masáže a lenošení v peřinách – přesně tohle Býci milují. Ženy narozené ve znamení Býka bývají hodně žárlivé a velmi snadno se naštvou. Muži Býci se zase neradi hádají a svou partnerku dokážou zkrotit obrovskou výdrží v posteli.

Co vás čeká?

Pro Býky bude rok 2020 plný příležitostí. Spolupráce Jupiteru, Uranu a Venuše odstartuje velké změny ve vašem sexuálním životě. Poznáte spoustu potenciálních protějšků, možná se zamilujete. Hodně cestujte, neboť leden, únor, březen, srpen a říjen slibuje Býkům milování na netradičních místech (např. pláž, příroda, vlakové kupé nebo hotelový pokoj).

Tento rok bude přát i manželským vztahům, proto neočekávejte žádné nepříjemné krize. Váš vztah se neobyčejně utuží a v ložnici budete tokat blahem.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Býka nažhavit

Šíje, krk a u mužů ještě varlata – vášnivé polibky na krk dostanou Býky do extáze. A pokud si budete pohrávat i s jejich vlasy, zblázní se slastí. Co se týče zástupců drsnějšího pohlaví, docela dost je nažhaví hrátky s natahovačem varlat

Býk
Býci jsou skuteční požitkáři

Blíženci: mohou se konečně usadit

Blíženci jsou známí svou proměnlivou povahou. I ti nejnezlomitelnější romantici se umí během okamžiku proměnit v postelové ďábly. Něžné pohlaví ve znamení Blížence má v oblibě sebejisté a samostatné partnery. Muži milují změny a nejvíc je rajcují nedostupné ženy. V posteli se Blíženci nenechají odbýt jen tak nějakou souloží. Chtějí totiž neustále zkoušet nové věci a prožívat ty nejdokonalejší orgasmy.

Co vás čeká?

Vztahy Blíženců budou mít mnohem poklidnější ráz než v uplynulém roce. Trochu zvolněte, možná jste mistři flirtování, ale v roce 2020 vám to moc jiskřit nebude. Což ovšem neznamená, že vám v lásce nebude přáno – akorát z krátkých rychlovek a nezávazných románků přesedláte na něco trvalejšího.

Nový rok vám do náruče přivane pořádnou dávku exotiky. Může se stát, že potkáte osobu ze zahraničí, která na vás bude působit jako magnet. Takovému vztahu se určitě nebraňte, alespoň v posteli poznáte něco nového.

Atmosféra vztahu zadaných Blíženců bude příjemná a láskyplná. S partnerem se budete rozmazlovat jako nikdy předtím. A pokud si dopřejete společnou dovolenku, vrátíte se jako znovuzrození

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Blížence nažhavit

Ruce a ramena – pevným stiskem ruky dostanete Blížence do kolen a jemnou masáž ramen doslova zbožňují. Nejvíc je však nažhavíte, pokud jim během hrátek spoutáte ruce bondage lanem.

Blíženci
Blíženci umí být něžní, ale i pořádně ostří

Rak: ráčci ve vztahu, mějte se na pozoru

Raci jsou velmi upřímní a totéž vyžadují od svého protějšku. Na mejdany si moc nepotrpí, ale romantické večery při svíčkách milují. Při flirtování jsou občas zakřiknutí a nejistí. V posteli potřebují pořádný stimul, jinak mohou působit trochu konzervativně. Pokud se však stimulu dočkají, rozpálí se jako žhavá kamna. Raci nikdy neupřednostňují své sexuální potřeby – vždy vnímají hlavně touhy svých partnerů.

Co vás čeká?

Rok 2020 bude Rakům ve vztahu házet klacky pod nohy. Může za to Jupiter, který bude na vaši romantickou idylku házet špatné stíny. Dejte si pozor na pocity přetlaku a přehnané nároky na váš protějšek. Začátek roku bude příjemný, nicméně hned v únoru se začne trochu zatahovat. Nenechte se Jupiterem zahanbit a nebraňte se vášnivým projevům lásky vůči svým milovaným.

Pokud patříte mezi nezadané Raky, můžete se začít těšit. Váš sexuální apetit bude v příštím roce bohatě nasycen. Uran bude nakloněn novým seznámením – proto mějte oči dokořán.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Raka nažhavit

Bradavky – pokud máte partnera ve znamení Raka, laskejte a mačkejte jeho bradavky. Na scénu můžete povolat klidně vakuovou pumpu nebo přísavky na bradavky, Raka tím dostanete do extáze.

Rak
Aby se Raci nažhavili, potřebují pořádný stimul

Lev: bujaré jaro majestátních šelmiček

Ohnivým Lvům vládne Slunce. A jako je Slunce středem sluneční soustavy, také Lvi touží být vždy středem pozornosti – a to i ve vztahu. Ženy i muži narození ve znamení Lva zbožňují, když je protějšek obdivuje a čas od času jim pošimrá ego. Sex milují, rádi totiž pokořují své “oběti“ a učí je novým sexuálním praktikám.

Co vás čeká?

Královna lásky Venuše v roce 2020 naservíruje romanci přímo pod vaše čumáčky. Hned v únoru se budete oddávat nevídaným slastem, které vás budou doprovázet celé jaro. Díky Marsu budete navíc působit naprosto neodolatelně a každého dokážete uhranout na první pohled. Třešničky na pikantním dortu se dočkáte v září. Prostě ideální rok pro vaše divoká srdce.

Bohužel Lvy v manželském vztahu taková vzplanutí nečekají. Na obzoru jsou nečekané problémy a vaše případná touha se osvobodit z nenaplněného vztahu. Počítejte se zádrhely, ale zatněte tesáky, nic netrvá věčně. Saturn vám bude vzdorovat pouze dočasně.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Lvy nažhavit

Vlasy, uši a vnitřní strana stehen – pokud máte doma šelmu, nejvíc ji nažhavíte drbáním jejich hřívy a líbáním ušních lalůčků. Zaměřte se také na orální sex, ten Lvi milují.

Lev
Lvi rádi pokořují své partnery

Panna: nezadané Panny se dočkají vášně

Panny jsou upřímné, laskavé a mnohdy nepřístupné. Vždy jednají na základě rozumu, nikoliv instinktu. Umí se perfektně ovládat a je velmi obtížné rozeznat jejich momentální pocity. Panny ale nejsou jenom studené psí čumáky... pokud na ně vyzrajete a ony si vás oblíbí, dokáží projevit i trochu citu. Milování s Pannami je neobvyklé a velmi smyslné. A jejich šikovné ruce dostanou každého do extáze.

Rok 2020 bude pro Panny pestrý a mimořádně uspokojivý. Obzvlášť nezadané Panny mohou očekávat divokou jízdu na horské dráze slastí. Největší šance na zápich očekávejte v březnu, srpnu a říjnu. Venuše v tomto období zajistí, že budete pro opačné pohlaví nadmíru přitažliví.

Pokud už partnera máte, díky Saturnu se váš vztah prohloubí. Očekávejte nespočet vášnivých nocí a pokud se chystáte na miminko, vaše snažení bude korunováno úspěchem.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Panny nažhavit

Ženy bříško, pánové zadek – u něžného pohlaví se soustřeďte především na oblast pupíku. Jemně ji polechtejte bříško, nebo si připravte sladkou hostinu (např. jedlý bodypainting) okolo jejího pupíku. Pánové zase milují hýčkání zadečku – plácání, kousání, ale i masáž prostaty je pořádně nažhaví.

Panna
Panny jsou v posteli velmi šikovné

Váhy: konečně pocítí vztahovou stabilitu

Váhy jsou klidná a laskavá stvoření, která dokáží vždy každého okouzlit svým šarmem a taktností. Ženy i muži narození v tomto znamení nemají problém se sebeláskou a milují, když jsou obdivováni a obletováni. Váhy nejsou zrovna nejvěrnější a aby byly věrné, musí se opravdu hodně zamilovat. V sexu nechvátají, vědí, co chtějí a svého partnera dokážou snadno potěšit orgasmem.

Co vás čeká?

V roce 2020 milé Váhy rozhodně nečeká sexuální abstinence. Nezadané čeká v první polovině roku řada zajímavých setkání. Díky Marsu bude tato část roku protkaná erotickým jiskřením. Pokud tak stále nemáte partnera, věřte, že můžete potkat vysněný protějšek, se kterým si užijete více než jednu bezesnou noc.

I vás, zadané Váhy, čeká šťastný rok. Váš vztah se totiž konečně dočká stability. Jen se v posteli nenechte tlačit do něčeho, co by vám bylo proti srsti. Partner to musí pochopit.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Váhy nažhavit:

Ženy zadeček, muži penis – ženy ve znamení Vah jsou zahleděné do svého dokonalého zadečku, když jim tedy trochu naplácáte, ohromně se vzruší. Muži zase milují masírování a jakékoliv hýčkání penisu. Váhy se rozhodně nebudou bránit hrám na doktora, které zahrnují příjemné dráždění dilatátorem.

Váhy
Váhy v sexu nechvátají

Štír: nová milostná vzplanutí

Štíři myslí na sex i několikrát denně. Nevyhovuje jim samota, proto ihned po rozchodu hledají novou náruč. Stydlivý a konzervativní protějšek není nic pro ně. Štíři potřebují vášnivé milence s chlípnými myšlenkami a bujnou fantazií. Hlavně vedle sebe nechtějí mít slabocha, který jim ve všem ustoupí.

Co vás čeká?

Rok 2020 vám, Štírům, slibuje rozmanitou paletu událostí. Hned na jaře se bude Mars snažit rozpoutat konflikty a nepokoje ve vašich vztazích. Buďte proto pozornější, tolerantnější a projevte vůči svému protějšku trochu více citu, jinak se sexu nedočkáte.

Pokud jste nezadaní, vesmír si na vás chystá příjemná setkání a nové milostné zážitky. Největší pravděpodobnost žhavého rande bude hned na jaře, tak svou šanci nepromeškejte.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Štíry nažhavit:

Genitálie – vzrušit Štíry není nic složitého, veškerou svou citlivost koncentrují právě v intimních partiích. Muži milují, když můžou silně přirážet a ženy nejvíc dostane, když jim během sexu polaskáte klitoris vibračním stimulátorem.

Štír
Štíři nesnáší samotu

Střelec: zkrocení živočišna je klíčem k úspěchu

Střelci ke štěstí potřebují silné zážitky. Samota jim nijak zvlášť nevadí, dokáží se zabavit sami. Jejich partner musí být samostatný, neboť Střelci nemají v oblibě, když se jim polovička lepí na záda jako klíště. V těsném vztahu na ně brzy přijde ponorka a rychle prchají. V sexu jedou na plný plyn a vzrušit se umí na povel. Jejich zvídavost je nekonečná a nebrání se divokému experimentování.

Co vás čeká?

Vaše choutky si přijdou na své hned z jara. Venuše vám nadělí spoustu nových známostí a sexuálního jiskření. Pokud však prahnete po trvalejším vztahu, budete muset své vroucí živočišno trochu zkrotit. Duben, květen a červen jsou ideální měsíce pro setkání s budoucí láskou. Mějte oči dokořán a postel stále připravenou.

Pokud patříte mezi zadané Střelce, vězte, že správná komunikace s partnerem bude klíčová pro vaše společné sexuální soužití.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Střelce nažhavit:

Stehna a zadeček – na Střelce neplatí jemné šimrání či něžné polibky. Právě naopak, pořádným plácnutím je dostanete do varu. Střelce také velmi snadno přemluvíte k análnímu sexu.

Střelec
Střelci v posteli jedou na plný plyn

Kozoroh: žhavý rok vám přinese spoustu sexu

Kozorozi přistupují k sexu jako k životu – vážně a zodpovědně. Jsou skromní, možná i trochu konzervativní a na experimenty si moc nepotrpí. Sex je pro ně rituál, při kterém nesmí nic chybět. Pokud Kozorohy někdo okouzlí, naprosto ho ovládnou a zneužijí pro svůj prospěch. Při sexu mají neuvěřitelnou výdrž a tu požadují i od svého partnera.

Co vás čeká?

Rok 2020 bude pro Kozorohy vydařený a možná i nejšťastnější za poslední léta. Vesmír vás bude rozmazlovat a celibátu se rozhodně obávat nemusíte. Hned s příchodem jara si na vás Venuše s Marsem připraví spoustu erotických zážitků. Sexappeal z vás bude doslova odkapávat a odolat vám bude téměř nemožné.

Kozorozi se v dlouhodobém vztahu mohou těšit na znovuzrození lásky i sexuální jiskry. Odměňte se s partnerem dovolenou na hezkém místě a klidně ji celou prosexujte.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Kozoroha nažhavit:

Kolena a vnitřní strana stehen – možná to zní neuvěřitelně, ale Kozorohy dostane jemná masáž kolen. Při hýčkání použijte voňavý masážní olej a postupujte přes vnitřní stranu stehen výš a výš. Úspěch zaručen.

Kozoroh
Kozorozi jsou vážní a zodpovědní i v posteli

Vodnář: vymění románky za trvalý vztah

Upřímní a nápadití Vodnáři nesnáší nudný sex. Při milování rádi mění polohy a rychlosti. Nemají své oblíbené praktiky a celý život experimentují a zkouší všelijaké novinky. Jsou profesionální svůdníci, ale když najdou osobu, která bude otevřená experimentům, dokážou být ve svých citech stálí. Ve vztahu pak potřebují svou volnost a nesnášejí omezování.

Co vás čeká?

Rok 2020 bude pro Vodnáře zcela odlišný než všechny předchozí. Vždy jste za sebou měli zástup obdivovatelů, kterým učaroval váš magický magnetismus. Moc dobře jste si to uvědomovali a náležitě si užívali veškeré pozornosti. V tomto roce však budete díky Saturnu prahnout po upřímném a trvalém vztahu. Žádná náhodná vzplanutí. Nová láska ale nebude po chuti vaší rodině nebo přátelům. Nenechte se odradit a řiďte se svým srdcem.

Pokud patříte mezi zadané Vodnáře, počítejte s prohloubením vztahu a nastolením postelové idylky. Vaši romanci nejlépe osvěží výlet někam za město – divoký sex v přírodě rozhodně není na škodu.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Vodnáře nažhavit:

Lýtka a stehna – Vodnáře zaručeně rozpálí jemná masáž či příjemné lechtání lýtek a stehen. U postele by vám tedy rozhodně nemělo chybět šimrátko.

Vodnář
Vodnáři jsou profesionální svůdníci

Ryby: rok splnění tajných snů

Ryby jsou na první pohled jemná a poddajná stvoření. Hádkám se vyhýbají a své protějšky umí nenápadně dostrkat tam, kam chtějí. Jsou abnormálně vzrušivé a často sní o nemravných sexuálních praktikách. Ryby rády udávají rytmus milování a ničemu se nebrání. Jsou stvořené pro potěšení a poskytování slasti bez jakýchkoli zábran.

Co vás čeká?

Pokud jste se narodili ve znamení Ryb, hned zkraje roku pocítíte silnou touhu po romantice a erotickém napětí. Díky vaší enormní přitažlivosti nebudete mít o nápadníky nouzi. Vaše srdce bude na jaře volně poletovat a je dost možné, že ho někdo polapí do svých sítí. Výbuchu extáze může předcházet i dlouholeté přátelství.

Zadané Ryby se mohou těšit na splnění společného snu. Takže ať už sníte o exotické dovolené, nové posteli nebo po znovunalezení erotické jiskry, hvězdy vám budou nakloněny.

Top erotogenní zóny pro rok 2020 a jak Ryby nažhavit:

Chodidla – Ryby jsou maskovaní footfetišisti. Rajcují je masáže chodidel, sexy punčochy a ponožky, ale i pohled na partnerova obnažená chodidla v sexuální akci.

Ryby
Ryby rády sní o nemravnostech

Sex horoskopy – prozkoumejte svou sexualitu

Zajímají vás sex horoskopy a chcete se dozvědět víc o své sexualitě? Těšte se na novou sérii článků, ve které vám postupně představíme všechna znamení zvěrokruhu. Dočtete se v nich například, ke komu se hodíte a s kým vám to bude v posteli nejvíc jiskřit. A pokud jste zadaní, prozradíme vám pár pikantních tipů, jak uspokojit vnitřní zvíře vašeho partnera.

Zdroje obrázků: freepik, Clementine Petrova

Související hračky

Související témata