Partnerský horoskop – Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ryby jsou citlivá a něžná stvoření milující klid. Hádkám se vyhýbají a soužití s nimi je prý nejjednodušší. V tomto článku se dozvíte, jaké Ryby doopravdy jsou, jak je snadno sbalíte a co jim udělá v posteli největší radost.

Partnerský horoskop – Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Citlivé Ryby působí pasivním dojmem a většinou se každému přizpůsobí. Nemyslete si však, že jsou bytostmi bez názoru a ambicí. Svůj názor i cíle mají – pouze si je nechávají pro sebe a umí nenápadně využít vhodných příležitostí k jejich prosazení. Nekonfliktní Ryby si nejvíce cení klidu, rodinného zázemí a materiálního pohodlí.

Charakteristika znamení – jaké jsou Ryby v posteli?

Ačkoli se drží zkrátka a nenápadně proplouvají životem, to samé nevyžadují od partnera. Ocení přítomnost dominantní povahy, která je povede. Snadno se přizpůsobí, ale pozor, ani jejich pohár trpělivosti není bezedný. Pokud prokouknou manipulaci, neváhají odplout do jiných vod.

Vroucné a nesobecké Ryby se rády nechají svádět a dobývat. Pokud toužíte po harmonickém vztahu, porozhlédněte se v okolních rybníčcích, jestli náhodou nenarazíte na nezadanou “rybičku“. Říká se, že s Rybami je soužití nejjednodušší – nehádají se a vždy vše odkývou.

Žena Ryba: zranitelná romantička

Ženy ve znamení Ryb jsou romanticky založené. Vždy dají přednost lásce před povrchními aférkami a známostmi na jednu noc. Ženskost a zranitelnost z nich doslova čišítato něžná stvoření jsou snem každého siláka s ochranitelskými pudy. Pěkným dárečkem a upřímným komplimentem nikdy nepohrdnou. Nenávist a zlost neznají, nerady však odpouštějí.

Sex se ženou ve znamení Ryb

Ryby jsou sice něžné a jemné, ale rozhodně ne upjaté. Sex si umí vychutnat. Do postele si nejčastěji zvou dominantní partnery a pod jejich vedením naplno rozvinou své sexuální fantazie. Pokud se tyto ženy zamilují, jsou schopné plnit i zvrhlejší přání a přikývnou i análnímu sexu. Na první pohled jsou rybky možná neviňátka, ale uvnitř skrývají svou divočejší stránku.

Muž Ryba: něžný romantik

Muži narození ve znamení Ryb neberou city na lehkou váhu. Jsou milí, emotivní, romantičtí a vášniví – skoro jako by žili mimo naši drsnou realitu. Tito muži dokonale ovládají sebezapření a občas zapomínají na své “chlapácké předpoklady“ a nechávají se unášet na obláčcích snů a představ. Za každou cenu touží najít tu pravou a jakmile ji najdou, zahrnou ji nehynoucí láskou.

Sex s mužem ve znamení Ryb

Ryby v posteli nemyslí jen na sebe. Nejraději ulehají vedle dominantnějších partnerek, které zahrnou rozkoší. Mají velkou představivost a spoustu nápadů a od ženy očekávají, že je všechny zrealizuje. Tito muži vždy vědí, kam sáhnout, v sexu se rádi přizpůsobí a vyhoví potřebám protějšku. Milují romantické milování, ale díky své dualitě jsou schopni si vychutnat i drsnější hry.

Jak sbalit Ryby

Dumáte nad tím, jakou návnadou se vyzbrojit při lovu Ryb? Sbalit je totiž není nic jednoduchého. Musíte upoutat jejich pozornost sebejistotou a galantností a udržet si ji například inteligentní konverzací. Buďte aktivní, pokud budete pouze sedět a přikyvovat, rychle poplují jinam.

S Rybami musíte zacházet jako v rukavičkách a neustále je zahrnovat romantickými gesty. Pokud si chcete Rybu udržet ve vztahu, upřímná romantika musí být jeho součástí.

Rande s Rybami

Vyvarujte se rušným místům, procházku přírodou při západu slunce uvítají Ryby mnohem víc. A kam zajít na kávu nebo skleničku? Vyhledejte malou cukrárničku nebo útulný bar v té nejzapadlejší ulici.

Jak uspokojit Ryby v posteli

Žena narozená v Rybách se chce při sexu odevzdat a bude přesně taková, jakou ji chcete mít. Má ráda nápaditou předehru a nebojí se experimentovat. Zkuste ji překvapit výkonným vibrátorem a uvidíte, že bude jako ryba ve vodě.

Muž miluje, když si s ním žena hraje během dlouhé předehry. Je fascinován prsy – nemusíte mít zrovna melouny, vzrušený bude z jakékoliv velikosti, hlavně když budou nahá. Muž v Rybách nemá tolik sebevědomí, proto ho v posteli nejvíc potěší, když budete obdivovat jeho chloubu a chválit jeho výkon.

Co Ryby milují

Možná právě proto, že ryby v reálném světě nemají nohy, jsou všichni lidé narození v tomto znamení velmi citliví na chodidla. Footjob jim není cizí a pravděpodobně je nažhaví i šimrání.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Rybám?

Ryby a Beran

 – tohle spojení je sázkou na jistotu. Beran rád ochraňuje a ovlivňuje, Ryby se nechají vést. Ryba bude Beranovi skvělým posluchačem, nikdy nezastíní jeho autoritu a v sexu vyhoví jeho tužbám.

Ryby a Býk

 – v posteli to bude jiskřit, ale mimo ni bude mít Býk tendenci zneužívat tolerance Ryb. Jakmile pohár trpělivosti přeteče, zlomená rybka uplave v nenávratnu.

Ryby

a Blíženci

 – po intimní stránce se budou doplňovat a oba vyhoví potřebám druhého. Ryba bude dělat vše pro to, aby byl jejich vztah romantický, Blížence však může rozčilovat to, jak obratně se Ryby vyhýbají konfliktům.

Ryby

a Rak

 – skvělé spojení. Ryby i Rak si váží romantiky a jejich sexuální fantazie jsou si blízké. I ve vztahu se na sebe budou moct vždycky spolehnout.

Ryby

a Lev

 – Ryby jsou opakem Lva, což bude znamenat rovnováhu ve vztahu. Lev projeví své pečovatelské pudy a pokud Ryby zapracují na své proměnlivé povaze, mohou to spolu dotáhnout daleko.

Ryby

a Panna

 – ve zvěrokruhu stojí přesně proti sobě. Vzájemně se budou doplňovat, ale také se budou rozčilovat nad tím, jak je ten druhý jiný. Panna dokáže být vůči Rybám necitlivě kritická, což se může projevit jak ve vztahu, tak i v posteli.

Ryby

a Váhy

 – tyto dvě podobné duše se velmi přitahují. Ryby i Váhy jsou nesobecké povahy a spolu si užijí spoustu upřímné romantiky.

Ryby

a Štír

 – partneři, kteří se oba narodili ve vodním znamení, mají největší šanci na dlouhotrvající vztah. Oba se budou chápat, podporovat a pokud se Štír vůči Rybám vyzbrojí trpělivostí, klapat to bude i v sexu.

Ryby

a Střelec

 – Ryby se budou se Střelcem nekonečně inspirovat a erotickému jiskření mezi sebou nedokážou ani jeden odolat. Oba věří stejným ideálům a ohnivý Střelec vždy dodá plašším rybám odvahu.

Ryby

a Kozoroh

 – sexuálně se mohou velmi přitahovat, rozdílnost povah jim však hodí nejeden klacek pod nohy. Realistické Kozorohy začne velmi rychle vytáčet zasněnost a poddajnost Ryb, kterým zase budou scházet srdceryvné projevy citů.

Ryby

a Vodnář

 – oba jsou idealisté dívající se na svět optimistickým pohledem. Skvěle si porozumí ve vztahu i v milování. Tuto silnou dvojici však může rozdělit fakt, že Vodnáři rádi plavou proti proudu a Ryby zase nerady vyčnívají.

Ryby

a Ryby

 – dva zrozenci Ryb si spolu užijí klidný a harmonický vztah. Jejich lásku bude doprovázet vzájemné porozumění a čistá láska. A i v sexu se budou snažit vyjít si vstříc a splnit druhému každé přání.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Lorem ipsum dolor sit amet.

 

Vybíráme z e-shopu