Partnerský horoskop – Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři jsou šarmantní experimentátoři, vždy jdou proti proudu a nikdy nespěchají. Pokud se dostanete do jejich přízně, nudit se rozhodně nebudete. V následujícím článku se dozvíte, jestli je pro vás Vodnář ten pravý.

Partnerský horoskop – Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáře nelze přehlédnout – vždy jdou proti proudu. Tyto kreativní a spontánní bytosti si nejvíc cení své svobody. Vadí jim omezenost a předsudky. Vodnáři jsou od přírody idealisté s originálními nápady. Soužití s nimi je jedna nezapomenutelná jízda, neboť jejich touha neustále překvapovat svého partnera je neutuchající.

Charakteristika znamení – jací jsou Vodnáři v posteli?

Ačkoliv Vodnáři překypují sexuální energií, jsou to tak trochu samorosti. Vztahy berou především jako zaplnění prázdnoty na jejich rozmanité cestě životem. Láska je pro ně intelektuální záležitost. Pokud se rozhodnou uvázat, předpokládají následující – protějšek je nebude v ničem omezovat a bude respektovat jejich zájmy. Vodnáři dokážou být věrní a oddaní, ale pouze v případě, že se jim dostává náležité svobody.

Žena Vodnář: experimentátorka překypující ženskostí

Pokud narazíte na ženu ve znamení Vodnáře, připravte se na pořádné dobrodružství, kde monotónnost a rutina nemají šanci. Tyhle ženy jsou silné, sebevědomé a zároveň překypují ženskostí a šarmantností. Rády překvapují a jsou překvapovány. Milují změny a experimentování, do postele však neskočí s každým. Vodnářky berou sex jako přirozenou součást života a nuda v jejich posteli není obvyklá.

Sex se ženou ve znamení Vodnáře

Do postele se snaží netahat emoce. Vodnářky jsou velmi vášnivé a energické milenky. Rády zkouší nové techniky dráždění a zkoumají partnerova neprobádaná místa. Nedělá jim problém se pomilovat s jinou ženou. Nevidí v tom rozdíl. Uvítají, když jejich protějšek převezme pasivní roli a ony budou mít vše pod kontrolou. Díky svému temperamentu patří Vodnářky mezi partnerky snů.

Muž Vodnář: nepotrpí si na okázalá gesta

Vodnáři si nepotrpí na romantická vyznání lásky. Nemůžete od nich očekávat, že vás překvapí květinou či večeří při svíčkách. Pokud se však spokojíte s kinem a dlabancem v rychlém občerstvení, budou vás zbožňovat. Vodnáři mohou občas působit nerozhodně, což je dáno převážně tím, že neberou ženu pouze jako objekt sexuálních tužeb. Vodnáři nikam nespěchají a jsou přeborníky v pomalém a nenápadném svádění.

Sex s mužem ve znamení Vodnáře

Orgasmus nevnímají jako hlavní cíl, milují předehru a hrátky s tělem. Vodnáři jsou vytrvalí, něžní a velice nápadití milovníci. Rádi experimentují a touží vyzkoušet všechny polohy z Kámasútry. Jednotvárnost je jim cizí a totéž vyžadují od své partnerky. Pokud mu nebudete bránit v jeho experimentech, splní vám každé přání.

Vodnář
Vodnáři jdou vždy proti proudu

Jak sbalit Vodnáře

Pokud máte čím zaujmout, do přízně Vodnáře se dostanete snadno. Nezáleží na tom, jestli máte dokonalou postavu, štiplavý smysl pro humor nebo skvěle tancujete. Pokud budete něčím zajímaví, nespustí z vás oči. Dbejte na to, aby se s vámi Vodnář nenudil a nikdy na sebe nepráskněte všechno. Nechávejte si esa v rukávu a postupně je odhalujte.

U Vodnáře jste bez šance, pokud máte sklony k majetnickému chování a žárlivosti. Pamatujte na to, že tito lidé nikdy neoželí svou svobodu.

Rande s Vodnářem

Vodnáři jsou v romantice zdrženliví a většinou si dávají pěkně na čas. Nečekejte, že v těchto lidech probudíte vášeň hned na prvním rande. Nespěchejte na ně a dokažte jim, že nejste jen známostí na jednu noc.

Na prvním rande se nemusíte schovávat někde v parku, společnost v podobě divadel, koncertů a večírků jim není cizí. Pokud ovládáte nějaký sport, bonus pro vás – pozvěte ho na vámi probádané území a ukažte mu své kvality.

Jak uspokojit Vodnáře v posteli

Něžné pohlaví ve znamení Vodnáře uvítá dlouhou předehru. Nekonečné líbání a mazlení zakončené tvrdým sexem. Tyhle ženy rády soutěží jak v životě, tak v ložnici. Partner Vodnářky by se neměl zaleknout, pokud náhodou narazí na její divokou stránku, která si bude žádat spoustu experimentů.

Muž Vodnář od partnerky očekává kreativitu. Tito muži milují sex na netradičních místech. Zblázní se vzrušením, pokud ho s nabídkou sexu překvapíte třeba na společné procházce přírodou (inspirujte se článkem 5 pravidel zdravého sexu v přírodě). Jejich hravou stránku pak uspokojíte netradičním sexem – zkuste třeba roleplay.

Co Vodnáři milují

Spousta Vodnářů si ujíždí na všem, co se týká nohou. Dámy potěšíte především příjemnou masáží chodidel a pánům pořádně ztvrdne, pokud se vyzbrojíte sexy punčoškami.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Vodnářům?

Vodnář a Beran

 – tato znamení se velmi přitahují a pokud se Vodnář s Beranem vzájemně pochopí, jejich vztah může být zajímavý a plný vášně.

Vodnář

a Býk

 – spojení Vodnáře a Býka bude doprovázeno četnými hádkami. Tito dva lidé spolu nemají moc společného. Ani v sexu nedokážou být Býci takoví, jací by si Vodnáři představovali.

Vodnář

a Blíženci

 – Vodnáři i Blíženci milují své vzdušné zámky a oplývají velkým množstvím energie. Tohle spojení slibuje lásku na první pohled a i v posteli to bude jiskřit.

Vodnář

a Rak

 – Rak pod vedením Vodnáře rozvine své kvality. Oba v sobě najdou milujícího partnera a porozumí si i v posteli. Občas to zaskřípe, ale pokud budou táhnout za jeden provaz, zvládnou to.

Vodnář

a Lev

 – Vodnář i Lev jsou vysoce sebevědomá stvoření. Navzájem se budou ve všem posuzovat a soutěžení neskončí ani v posteli. Aby tohle spojení vydrželo, musí se oba naučit toleranci.

Vodnář

a Panna

 – tihle dva jsou pro sebe jako stvoření. Vodnáře a Pannu spojují společné zájmy, myšlení i sexuální temperament.

Vodnář

a Váhy

 – v posteli se spolu Vodnář a Váhy nudit nebudou. Ve vztahu se dokážou nadchnout jeden pro druhého a i myšlenkově jsou na stejné vlně. 

Vodnář

a Štír

 – Vodnář a Štír mají naprosto odlišné představy, co se lásky a sexu týče. Ani tady ale není vše ztraceno - pokud se naučí respektovat jeden druhého, mohou vytvořit silný pár.

Vodnář

a Střelec

 – ve společném vztahu si Vodnář se Střelcem vychutnají spoustu vzájemného obdivu. Spolu budou pracovat na společných cílech i orgasmech.

Vodnář

a Kozoroh

 – na trvalý vztah to není, ale vzhledem k tomu, že se protiklady přitahují, mohou si Vodnář s Kozorohem užít nejednu divokou noc.

Vodnář

a Vodnář

 – mezi dvěma Vodnáři zavládne skvělá komunikace, problém však může nastat v posteli. Oba budou tak spokojení, že na sex skoro zapomenou. Když už k něčemu dojde (aby se neřeklo), bude to velmi něžné a klidné.

Vodnář

a Ryby

 – spojení ideální pro dlouhodobý vztah i přátelství. Vodnář a Ryby se budou navzájem podporovat, uklidňovat a i v sexu si dobře porozumí.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Lorem ipsum dolor sit amet.

 


Související hračky