Partnerský horoskop – Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

V těle každého Blížence najdete minimálně další dvě osobnosti. Vztah s nimi je divoká jízda na horské dráze, při které se rozhodně nebudete nudit. Přečtěte si, co mají Blíženci rádi a čím je v posteli potěšíte.

Partnerský horoskop – Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Myšlenky a pocity Blíženců se pohybují závratnou rychlostí. Jak by taky ne, když se v jejich těle skrývají rovnou dvě rozdílné osobnosti. Nepředvídatelní Blíženci jsou upřímní, kreativní a jejich životy jsou plné neplánovaných změn.

Charakteristika znamení – jací jsou Blíženci v posteli?

Blíženci dávají své pocity otevřeně najevo. Jsou to zvídaví idealisté, které baví zkoumat názory druhých. Při sexu upřednostňují jemnou erotiku před drsným zacházením. Jejich sexualita se neustále vyvíjí, a to v závislosti na protějšku, se kterým tráví svůj čas. Náruživost je u nich však velmi pomíjivá a po čase může uvadnout.

Žena Blíženec: několik žen v jedné osobě

Ženy narozené ve znamení Blíženců netíhnou ke stereotypům a vždy vás budou překvapovat něčím novým. V lásce jsou někdy vášnivé, jindy chladné – což přesně odpovídá složitosti tohoto znamení. Občas mají tendenci potlačovat svou ženskost, a to hlavně ve chvílích, kdy mají důvod k žárlení, nebo si nejsou ve vztahu něčím jisté. Ale pokud jsou šťastné a nenudí se, můžete si být jisti jejich naprostou věrností.

Sex se ženou ve znamení Blíženců

Blíženkyně milují, když jsou hýčkány a obdivovány. Aby dostaly chuť na sex, musí se nažhavit tím správným způsobem. Když se vám to povede, nebudete litovat, neboť pro vás udělají cokoliv. Milují dlouhou předehru a jsou svolné k experimentům. Při intimních hrátkách se projevuje jejich zvídavost a svými obratnými prsty rády prozkoumávají zákoutí těl svých protějšků.

Muž Blíženec: někdy něžný, jindy horlivý

Muži ve znamení Blíženců jsou občas něžní, jindy zase příliš horliví milenci. Ve vztahu se může často projevovat jejich náladovost a dvojaká povaha. V jednu chvíli vám budou snášet modré z nebe, další den se na vás budou tvářit jako kakabus – a vy nikdy nebudete vědět proč.  Jinak jsou Blíženci šarmantní bytosti s mladou duší plnou nápadů, kteří touží v oblasti lásky a sexu prozkoumat úplně všechno.

Sex s mužem ve znamení Blíženců

Muže Blížence fascinují erotické experimenty – především roleplay. Sex je pro ně hra, kterou si umí náležitě vychutnat. Jsou to mistři dlouhé předehry, během které nikdy neplýtvají slovy. Místo toho nechávají hovořit pouze své šikovné ruce. Blíženci potřebují, aby je jejich partnerka překvapovala a v posteli se s ní nenudili, jinak raději skočí pod peřinu jiné.

Erotický horoskop Blíženci
S Blíženci to je někdy těžké, ale stojí to za to. 

Jak sbalit Blížence

Blíženci jsou neustále v pohybu, proto není tak snadné upoutat jejich pozornost. Pokud se chcete dostat do Blížencovy přízně, musíte být aktivní, akční a atraktivní (ano, Blíženci mohou mít sklony k povrchnosti). Když budete s Blížencem držet krok, všimne si vás a klidně vás i sám osloví, protože ženy i muži v tomto znamení rádi flirtují.

Během prvního rozhovoru vás bude tajně hodnotit – jak působíte, jakým způsobem se vyjadřujete a bude řešit i to, jak se oblékáte. Blíženec hodně dává na první dojem, proto je důležité to hned zkraje nepokazit. Nesnažte se s nimi mluvit o aktuálních trendech, to Blížence nezajímá. Tito lidé mají svůj vlastní vesmír, o kterém chtějí diskutovat.

Rande s Blížencem

Vezměte ho do svého oblíbeného baru či hospody nebo do kina na nějaký neobvyklý film. Snažte se být zajímaví, ale nechte Blížence mluvit – od vás se očekává, že budete trpělivým posluchačem. Na prvním rande Blíženci nedávejte příliš najevo, že vás hodně přitahuje. Potřebuje trochu nejistoty a jedině tak máte šanci, že s vámi půjde i příště.

Jak uspokojit Blížence v posteli

Ženy ve znamení Blíženců mají divokou fantazii, ale sexu nepřikládají velký význam. Milování je pro ně spíš jedna z radostí. Milují dlouhou předehru a rády experimentují. Dokonale je zabavíte střídáním různých poloh a milováním na netradičních místech – například v kuchyni nebo v lese. Inspirujte se články v sekci "Kde se milovat" a překvapte ji třeba rychlovkou v převlékací kabince.

Stejně jako ženy, i muži v Blížencích milují experimenty. Dokonce tak moc, že pokud mu nebudou dopřány, nezdráhá si je užít s jinou. Ideální žena pro Blížence je ta, která přistoupí na všechny jeho sexuální fantazie. V posteli touží překvapovat a být překvapováni – zkuste střídat polohy, parfémy i sexy oblečky. Blížence nejvíc rozrajcuje roleplay. Rádi si budou hrát s policistkou, letuškou nebo sekretářkou.

Co Blíženci milují

Blíženci jsou velmi citliví v oblasti rukou a ramen. Smyslná masáž ramen a zad, pevný stisk ruky při sexu, připoutání pouty k pelesti – tohle všechno je dostane do kolen.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Blížencům?

Blíženci a Beran

 – v sexu si porozumí a dokážou naplnit touhy toho druhého. Berani však nemusí snést pomyšlení na předchozí vztahy Blíženců, kterých bylo díky jejich přelétavé povaze více než dost.

Blíženci a Býk 

– zpočátku si budou náramně rozumět, časem se však začnou projevovat odlišnosti jejich světů, díky čemuž si Blíženci s Býkem mohou brzy začít lézt na nervy. Býk dává do sexu všechno, zatímco pro Blížence je to jen zábava.

Blíženci a Blíženci

 – oba mají plnou hlavu nápadů, ale kvůli náladovosti obou Blíženců hrozí časté hádky. Pokud se nenaučí vzájemnému respektu, dlouhodobý vztah nemá smysl. Blíženci k sobě potřebují někoho myšlenkově stabilního.

Blíženci a Rak

Rak chce vlastnit, Blíženec vyžaduje svobodu. Oba se musí přizpůsobit a společné soužití by znamenalo hodně kompromisů. V sexu si mohou rozumět pouze za předpokladu, že Rak zvládne plnit Blížencovy fantazie.

Blíženci a Lev

 – Blíženci to se Lvy umí a vědí jak na ně. Ani jeden se však nenechá opít rohlíkem a oba mají svou hlavu. V sexu je čeká zábava - fantazie Blíženců a vášnivost Lvů bude v posteli tvořit přímo elektrizující atmosféru.

Blíženci a Panna

– Panna je klidný samotář, který nechápe povahu Blíženců. Panna analyzuje a kritizuje, což Blíženec vyloženě nesnáší. V sexu se však oba vzájemně přizpůsobí a vychutnají si spoustu vzrušující zábavy plné experimentů.

Blíženci a Váhy

– obě znamení jsou si velmi podobná. Blíženci a Váhy se budou vzájemně podporovat a nic pro ně nebude překážkou. Váhám nebude vadit ani Blížencova proměnlivost. V milostném životě budou oba nakloněni experimentům.

Blíženci a Štír

– Blíženci si sexem krátí čas, kdežto Štíři jsou velmi vášniví a vadí jim, když se jejich protějšek neumí do milování zcela ponořit. Štír je velmi citlivé znamení, kterému se Blíženec musí přizpůsobit, jinak hrozí hádky a žárlivé scény.

Blíženci a Střelec

– v posteli si budou rozumět, neboť oba vnímají sex jako hru. Jejich vztah se však bude vyvíjet velmi pomalu kvůli váznoucí komunikaci. Hrozí časté hádky, po kterých se nebude chtít ani jeden usmiřovat.

Blíženci a Kozoroh

– aby k něčemu došlo, musí být Kozoroh trpělivý a dát Blížencům čas i prostor. Kozoroh je klidný realista, Blíženci jsou společenštější a rádi si věci přikrášlují. V posteli si budou rozumět, ale jinak v sobě najdou spíš přítele než životního partnera.

Blíženci a Vodnář 

– ideální spojení! Tihle dva si budou rozumět a vzájemně se ve všem podporovat. Společně překonají jakoukoliv překážku. Blíženci a Vodnáři jsou mnohostranní lidé milující originalitu a spolu se nudit rozhodně nebudou.

Blíženci a Ryby

Ryby jsou klidné a tiché, Blíženci jsou pravý opak. I v sexu bude chvíli trvat, než se oba naladí na stejnou vlnu . Ryby budou špatně snášet neklid a sarkazmus Blíženců. Pokud se však Blíženec trochu zklidní, vztah by mohl fungovat.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Použité zdroje

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu