Partnerský horoskop – Lev (23. 7. až 22. 8.)

Jakou mají Lvi povahu a co preferují v posteli? Partnerský horoskop vám prozradí, jak snadno ulovit krále či královnu zvířat.

Partnerský horoskop – Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lidé narození ve znamení Lva vás uhranou svým osobním kouzlem. Lvíčci patří mezi přirozené vůdce s vrozenou potřebou ochraňovat druhé. Jsou průbojní, bystří a milí, ale jejich ostrá upřímnost může někdy zraňovat. Ke spokojenému životu potřebují lásku, která jim dobíjí energii a dodává motivaci. Hrdí Lvi si potrpí na luxus a ze všeho nejvíc je potěší lichotky.

Charakteristika znamení – jací jsou Lvi v posteli?

Charismatičtí Lvi jsou vždy a všude středem pozornosti. Umí skvěle vycházet s lidmi a rádi ve všem soutěží. V životě i sexu jsou originální a oplývají bohatou fantazií. Na lovu si svou “kořist“ snadno omotají okolo prstu. Ve vztahu jsou dominantní a rádi vedou své partnery.

Žena Lev: sebevědomá šelmička

Průbojným Lvicím nikdy nechybí sebedůvěra. Jsou aktivní, energické a vždy přesně ví, co od života žádají. Ačkoli je jejich osobnost nezávislá a silná, navenek tyhle šelmy působí žensky a přitažlivě. Lvice si potrpí na luxus a krásné věci. Nerady prohrávají a nenávidí, když je někdo omezuje. Nejsou příliš zvyklé na odmítnutí a lichotí jim, když je muži dobývají. Své protějšky si pečlivě vybírají – vzhled pro ně není všechno, ale slabocha si domů nepřivedou.

Sex se ženou ve znamení Lva

Lvice jsou doslova postelové královny! Rády dominují a jejich duše skrývají spoustu sexuální síly. Intimní hrátky jsou pro ně důležitým aktem při utvrzování vztahu. V posteli očekávají, že o ně bude náležitě postaráno, ale zároveň nejsou sobecké a vše vrátí i s úroky. Lvice rády experimentují a jsou připraveny mít sex v kteroukoliv denní dobu.

Muž Lev: král zvířat

Temperamentní Lvi nikdy nehrají druhé housle – raději stojí v popředí a usměrňují ostatní. Nemají však potřebu se nad ostatní povyšovat a někoho ponižovat. Lvi umí perfektně vycházet s lidmi, ale neunesou porážku. K sobě hledají reprezentativní samičky, které se nechají ochraňovat. Rádi se obklopují luxusem a nejvíc na ně platí lichotky.

Sex s mužem ve znamení Lva

Lvi jsou nenasytné sexuální šelmy – jsou vášniví, hraví a mají vždy chuť. Sex berou jako zábavu, při které mohou vybít svou nahromaděnou energii. Při milování je nejvíc nažhaví obdiv a chvála směrem k jejich výkonům či tělesným proporcím. V posteli se často projevuje jejich přirozená autorita a zdravé sebevědomí. Sexu se nejraději oddávají v hezkém prostředí, pokud možno v pohodlné a luxusně povlečené posteli.

Erotický horoskop Lev
Když budete svou šelmičku chválit a zahrnovat luxusem, štědře se vám odmění

Jak sbalit Lva

Sbalit někoho ve znamení Lva je mnohem jednodušší, než sbalit Berana či Kozoroha. Lvi si užívají pozornost a obdivné pohledy, proto není nijak komplikované je zaujmout. Jestliže máte spadeno na ženu či muže ve znamení Lva, dvořte se, nešetřete obdivem a lichotkami. Pokud se ve vaší přítomnosti bude Lev cítit jako opravdový král zvířat, snadno získáte jeho zájem. Proto se nalaďte na stejnou vlnu a svůj milostný cíl podporujte ve všech ohledech.

Rande se Lvem

První rande musí být perfektní. Lvi si potrpí na luxus, ale nepohrdnou ani kvalitní zábavou. Vyhlášená restaurace, dobře hodnocený film nebo divadlo – to všechno na ně platí.

Pokud chcete zapůsobit na muže Lva, během konverzace neustále stáčejte rozhovor k jeho dokonalému vzhledu, skvěle našlápnuté kariéře atd. Hlavně chvalte, chvalte, chvalte. Na ženy zase platí to nejlepší a nejdražší, takže se neohlížejte na svou peněženku.

Jak uspokojit Lva v posteli

V posteli se Lvicí začněte dlouhou předehrou, která ji pořádně nažhaví. Na rychlovky si totiž moc nepotrpí. Snažte se, aby se cítila jako bohyně – dopřejte jí intimní masáž, zahrňte ji lichotkami, laskejte její ňadra. Lvice si užívají orální sex, který rády přijímají i poskytují (poloha 69 je tedy jasná volba). Nezapomeňte taky na to, že se milujete se šelmou, která má ráda škrábání, kousání a hlasité zvukové projevy.

Než skočíte do postele s mužem ve znamení Lva, oblečte si rajcovní prádélko, které ho odzbrojí svou rafinovaností. Poloprůhledné materiály, krajky, podvazky – to vše zaútočí na jeho fantazie. Při sexu dávejte najevo, že si uvědomujete jeho dominanci. Rovněž věnujte velkou pozornost jeho penisu, kterým Lvi bývají naprosto posedlí. Inspirujte se článkem Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření penisu.

Co Lvi milují

Lvi jsou velmi citliví v oblasti zad a hlavy – pohrávejte si s jejich hřívou a jemně je škrábejte po zádech. Pokud oplýváte masérskými schopnostmi, netajte se jimi, neboť masáž v těchto oblastech dostane Lvy rychle do varu.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí ke Lvům?

Lev a Beran 

– bude to jiskřit a možná se z toho vyklube láska! Lev a Beran sice patří mezi dominantní znamení, spolu si však zvládnou vybudovat řád a harmonii. Idylický vztah bude protkaný zábavou a luxusem.

Lev a Býk 

– navzájem se přitahují, ale při dlouhodobém vztahu hrozí hádky a neshody. Býci jsou praktičtí, Lvi rádi hýří penězi a užívají si. Navíc oba touží zastávat dominantní pozici, takže se romantika brzy promění v boje o moc.

Lev a Blíženci 

– obě znamení jsou docela paličatá, což může vířit jinak klidné vody. Lví zápal pro věc a fantazie Blíženců se však nádherně doplňuje. Tady nuda nebude mít šanci. 

Lev a Rak 

– najdou v sobě vzájemnou oporu. I po intimní stránce bude vše šlapat jako hodinky. Pokud se Rak nebude snažit svého Lva ovládat, vztah bude zalitý sluncem.

Lev a Lev 

– tito dva dominantní jedinci se budou muset naučit vzájemnému respektu a podpoře. Když se do jejich vztahu nevkrade závist a tvrdohlavost, mohou si užívat spokojeného a vášnivého vztahu.

Lev a Panna 

– Lev má navrch v sebevědomí i průbojnosti, díky čemuž se Panna může cítit trochu utiskovaně. Chvíli potrvá, než oba dospějí k harmonii. Optimismus Lva a pečlivost Panny je však pro spokojený vztah dobrý základ.

Lev a Váhy 

– oba jsou od přírody diplomati, což perfektně uplatní ve vzájemném soužití. Klidné a jemné Váhy se budou s průbojným a temperamentním Lvem krásně doplňovat.

Lev a Štír 

– skvělý sex na obzoru! Po stránce myšlenkové jsou si však Lev a Štír velmi vzdálení. Lev potřebuje být hýčkán a rád si hraje, zatímco Štír si všechno moc bere.

Lev a Střelec 

– čeká je hodně zábavy a bláznivého milování. Temperament obou zůčastněných však způsobí i spoustu nepříjemných hádek. Dlouhodobý vztah může fungovat pouze za předpokladu, že si oba odpustí žárlivé scény.

Lev a Kozoroh 

– oba jsou velcí labužníci a požitkáři, ale i silní tvrdohlavci. V tomto případě je Lev ten, kdo bude muset ustupovat. Když se spolu naučí vycházet, smetou všechny překážky, které jim budou stát v cestě.

Lev a Vodnář 

– neklidným Vodnářům úplně nevyhovuje Lví povýšenost. Pro krátký románek jsou k sobě jako stvoření, na trvalý vztah to ale není.

Lev a Ryby 

– zranitelnost Ryb Lvům imponuje, rychle však ztratí zájem, neboť vedle sebe potřebují někoho silnějšího a ambicióznějšího. Pro Ryby zase bude těžké snášet emoční výbuchy horkokrevného Lva.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu