Partnerský horoskop – Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Ulovit temperamentního Střelce není vůbec snadné. Pokud máte nějakého v hledáčku, náš partnerský horoskop vám prozradí, jak na něj. 

Partnerský horoskop – Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Energičtí Střelci jsou neustále v pohybu. Stejně jako ostatní ohnivá znamení, patří i oni mezi extrovertní a optimistické bytosti sršící vtipem. Jsou temperamentní, neposední a milují cestování. Lásku prožívají vášnivě, ale protože si hodně zakládají na své osobní svobodě, je pro ně těžké se usadit.

Charakteristika znamení – jací jsou Střelci v posteli?

Střelci jsou vstřícní, romantičtí a otevření milovníci. Milostná dobrodružství berou jako koření života a rutina je ubíjí. Do vztahu vstupují opatrně, neboť se neradi vzdávají své volnosti. Střelci hledají někoho sobě podobného, v opačném případě se budou snažit změnit protějšek k obrazu svému. V posteli touží překvapovat a být překvapováni.

Žena Střelec: nezávislá a dobrodružná

Žena ve znamení Střelce je nezávislá a na rodinný život zpravidla nespěchá. Je otevřená, pravdomluvná a bez předsudků. Každý, kdo touží se Střelkyní být, by jí měl nechat dostatek volnosti a neshazovat její ideály. Jako milenka je nezávislá, nehýří zbytečnými emocemi a svému protějšku se jen tak nepodřídí.

Sex se ženou ve znamení Střelce

Díky své dobrodružné povaze je žena ve znamení Střelce vždy svolná k akci. V sexu je divoká a zábavná. Aby se dostala do varu, nepotřebuje dlouhou předehru. V posteli má výdrž a její protějšek musí mít spoustu energie, aby dokázal držet krok. Zároveň má dominantní sklony a svého partnera touží mít pod kontrolou.

Muž Střelec: upřímný dobyvatel

Muž ve znamení Střelce vyniká statečností a optimistickým přístupem k životu. Je velmi upřímný, někdy až zbytečně netaktní. Střelec si užívá život plnými doušky a miluje flirtování. Rád dobývá a s oblibou si hraje na zachránce. Nepatří zrovna mezi ty nejvěrnější muže a nemá problém nevěru přiznat. Rozhovorům o společné budoucnosti se vyhýbá – raději nechává věcem volný průběh.

Sex s mužem ve znamení Střelce

Střelec bere sex jako hru, v rámci které touží být překvapován. Intimní hrátky odděluje od emocí, v posteli je bystrý, srší sebevědomím a je otevřený téměř všemu. Rád zkouší nové hračky, polohy a techniky. Svou partnerku nikdy nenechá neuspokojenou. Předehra Střelce moc nezajímá a sex nemusí trvat příliš dlouho, zato se vyžívá v opakovaných orgasmech.

Partnerský horoskop Střelec
Střelci jsou velcí dobrodruzi, kteří se nikdy nezdráhají říct pravdu.

Jak sbalit Střelce

Pokud chcete sbalit Střelce, musíte zvolit vhodnou strategii. Především musíte být spontánní a otevření změnám. Ukažte, jak jste flexibilní a navrhněte nějaké neplánované dobrodružství (třeba noční výšlap na nejbližší kopec s lahví vína v batohu). Svou osobnost odhalujte postupně a zachovejte si tajemnost – Střelec zahoří touhou vás objevovat.

Muž nebo žena ve znamení Střelce vám neodolá, pokud si dáte záležet na svém vzhledu. Snažte se být sexy, ale zároveň neodhalujte zbytečně mnoho kůže. Zvýrazněte své přednosti, použijte svěží parfém a snažte se působit sebevědomě.

Rande se Střelcem

Střelci milují cestování a nikdy neodmítají výlety. Ukažte, kolik energie se ve vás skrývá a navrhněte společný výlet do přírody, kde se společně unavíte.

Jak uspokojit Střelce v posteli

Žena ve znamení Střelce nevyžaduje nejnovější výstřelky v oblasti erotických pomůcek ani přehnané experimentování. Orgasmu snadno dosáhne i klasickými technikami a od svého protějšku požaduje vysokou sexuální výdrž. Zpravidla nepohrdne orálním ani análním sexem. Klidně pomiluje ženu a ráda si střihne trojku. Jemné šimrání na Střelkyni neplatí, naopak pevný stisk, plácání a kousání má v oblibě.

Muž ve znamení Střelce vyžaduje časté střídání sexuálních poloh a milování na netradičních místech. Pokud se nechcete milovat na veřejnosti, střihněte si s ním rychlovku alespoň v kuchyni nebo ve vaně. Zblázní se vzrušením, pokud ho překvapíte v sexy prádle a vysokých podpatcích.

Co Střelci milují

Mezi jejich nejvýznamnější erotogenní zóny patří stehna a boky. Nahrňte svému Střelci krev do žil – než se vrhnete na intimní partie, zkuste mu přejíždět prsty po bocích a stehnech.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí ke Střelcům?

Střelec a Beran

 – oba jsou plní energie a temperamentu. Soužití Střelce a Berana rozhodně nebude nudné a stereotypní. Notovat si navíc budou i v posteli.
 

Střelec

a Býk 

– Střelec vyhledává dobrodružství, kdežto Býk vyžaduje stabilní zázemí. Bez tolerance a velkých kompromisů z obou stran nebude vztah fungovat. Pokud se však dohodnou na tom, co od života chtějí, spojí své nejlepší vlastnosti a stanou se neporazitelnými.
 

Střelec

a Blíženci

 – v tomto případě bude váznout komunikace, což však neznamená, že mezi Střelcem a Blíženci nemůže vzplanout láska. V posteli bude vše náramně klapat, ale opatrně na hádky – ani jeden se totiž neumí usmiřovat.
 

Střelec

a Rak 

– bezohledná upřímnost Střelců Raky velmi zraňuje, proto raději zůstanou v bezpečí svého krunýře. A protože Střelec není úplně domácký typ, nemůže tohle spojení nikdy fungovat.

Střelec

a Lev 

– temperament obou je obrovský. Ve vztahu si Lev a Střelec vychutnají nejen spoustu zábavy a vzrušujícího sexu, ale i nespočet žárlivých scén. Dlouhodobě to bude fungovat pouze za předpokladu, že se oba trochu zklidní.
 

Střelec

a Panna

 – oba touží po poznání a dobrodružství, stojí nohama pevně na zemi a nenechávají emocím volný průběh, což je ideální kombinace pro fungující vztah. V posteli se však budou muset oba trochu uvolnit a naladit na stejnou vlnu.
 

Střelec

a Váhy 

– mohou vytvořit silný a nerozlučný pár. Střelec i Váhy si potrpí na změny, vzrušení a oba touží být překvapováni. Notovat si budou i v ložnici, kde to bude jiskřit i po letech vztahu.

Střelec

a Štír 

navzájem se přitahují jako silné magnety a do vztahu se vrhnou po hlavě. I po delší době se nebudou moci jeden druhého nabažit. Střelce a Štíra čeká dobrodružný život plný sexuálních experimentů.

Střelec

a Střelec 

– kdo jiný může rozumět Střelci více, než další Střelec. Oba mají stejné priority a požadavky na osobní svobodu. Navíc se rozhodně nebudou unavovat emocemi a zbytečnou sentimentalitou. Tenhle vztah bude jedno velké dobrodružství!

Střelec

a Kozoroh 

– povahově jsou velmi rozdílní, ale díky společným zájmům si k sobě mohou najít cestu. Střelec ani Kozoroh si nepotrpí na zbytečné scény a navzájem si dokážou dopřát dostatek volnosti.

Střelec

a Vodnář 

– ve společném vztahu si Vodnář se Střelcem vychutnají spoustu vzájemného obdivu. Budou spolu pracovat na společných cílech i orgasmech.

Střelec

a Ryby 

– erotickému jiskření mezi sebou nedokážou odolat. Oba věří stejným ideálům a ohnivý Střelec vždy dodá plašším Rybám odvahu.

 

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili? 

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :) 

 

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu