Partnerský horoskop – Beran (21.3. až 20.4.)

Jací jsou Berani v posteli a co je při sexu rajcuje? Pokud máte nějakého Berana v hledáčku, náš článek vám prozradí, jak tuhle energickou a tvrdohlavou bytost snadno sbalit.

Partnerský horoskop – Beran (21.3. až 20.4.)

Berani překypují životní energií, jsou velmi ambiciózní a průbojní. Vždy se snaží prosazovat své názory a za to, po čem touží, bojují. Jsou neústupní a nedělají kompromisy, což mnohdy vede k nedorozuměním a zbytečným konfliktům. Temperamentní Berani jsou nezávislé bytosti, milují svobodu, ale zároveň vyžadují pozornost a lásku.

Charakteristika znamení – jací jsou Berani v posteli?

Povaha přímočarých a netrpělivých beránků je doslova ohnivá. Nesnášejí nudu, proto vyhledávají podobně aktivní protějšky. Při lovu ideálního partnera se nikdy neostýchají druhého oslovit. Umí se velmi rychle zamilovat, ale bohužel také odmilovat. Jejich vášnivost a horlivost může často vést až k žárlivosti. Berani jsou rození experimentátoři a sex s nimi nikdy nesklouzne do rutiny.

Žena Beran: miluje sprostá slovíčka

Ženy narozené ve znamení Berana jsou energické a upřímné – to, co říkají, si doopravdy myslí a přetvářka jim nevoní. Pokud se dostanou do situace, kdy se v lásce či sexu musí přizpůsobit něčemu, co se jim nelíbí, neumí předstírat spokojenost. Ve vztahu vyžadují pozornost, upřímné komplimenty a pěkné dárečky. Tyhle dominantní rohaté divošky touží po protějšku, který jim snese modré z nebe

Sex se ženou ve znamení Berana

Na dlouhé předehry plné citových vyznání si ženy v Beranu moc nepotrpí. Jsou vášnivé a často používají sprostá slovíčka. Dobře ví, jak partnera nažhavit a sex s nimi je pořádná jízda. Při milování rády mění polohy, přebírají iniciativu a určují tempo. Od partnera vždy vyžadují excelentní výkony – sex berou především jako uspokojení svých vlastních potřeb.

Muž Beran: jde rovnou na věc

Muži narození ve znamení Berana jsou rebelové, bojovníci a ke své spokojenosti potřebují svobodu a volnost. Ve vztazích jsou netrpěliví a nechtějí na nic čekat. Pokud se jim do cesty připlete žena snů, nebudou otálet a rovnou nabídnou přesun do ložnice. Partnerka Berana by neměla být přehnaně dominantní ani příliš submisivní – prostě žena, která se mu oddá, ale zároveň si s ní užije spoustu zábavy.

Sex s mužem ve znamení Berana

Jak už bylo řečeno výše, Berani jdou rovnou na věc a v posteli rádi dominují. Postelové radovánky prožívají vášnivě, ale jsou to tak trochu sobci – sex je pro ně cesta za vítězstvím, kde myslí především na své vlastní touhy. Stereotyp v jejich posteli není obvyklý. Berani milují, když se jejich partnerka odváže a klidně si i zakřičí.

Jak sbalit Berana

Berani vyhledávají sebevědomé a inteligentní protějšky. Nebojte se flirtování, využijte řeč těla a hlavně nezapomínejte na chválu a obdiv. Sprškou lichotivých slov nikdy nepohrdnou. Baví je hra na kočku a myš – Berani musí mít pocit, že svůj protějšek dobývají a neustále objevují něco nového.

Pokud chcete na Berana zapůsobit, debatujte s ním o zajímavých věcech (ale nevyvracejte mu jeho názory), ukažte mu svou dobrodružnou stránku, projevte zápal a nadšení pro věc. Uvědomte si, že ego Beranů je nekonečné a potřebuje neustálou a hlavně upřímnou podporu.

Rande s Beranem

Berana potěšíte schůzkou na vzrušujícím a rušném místě. Bar, večírek, vernisáž, divadlo nebo sportovní akce – Berani se chtějí hlavně bavit.

Přijal či přijala vaše pozvání? Gratulujeme! Na domluvené dostaveníčko přijďte včas. Nedočkavým beránkům totiž nedochvilnost nevoní.

Jak uspokojit Berana v posteli

Zástupkyně něžného pohlaví jsou divoké sexuální dračice. Milují experimenty, iniciují netradiční hrátky a zkoušejí všemožné polohy. Jejich touha je neukojitelná, takže se vyzbrojte pořádnou výdrží. Tyto ženy milují orální sex a nebrání se erotickým pomůckám ani zvrhlým BDSM hrátkám.

Muži v Beranu touží ženy dobývat a v sexu neexistuje nic, co by nechtěli vyzkoušet. Rádi šokují a před ničím se nezastaví. Pokud se jednou nažhaví, musí dosáhnout vrcholu. Inspiraci hledají v pornu a přitahuje je BDSM – a to především pomůcky, kterými omezí pohyb své partnerky (např. pouta).

Co Berani milují

Berani jsou velmi citliví v oblasti hlavy a krku. Zuřivé francouzáky, okusování ušních lalůčků či laskání krku je přivádí do extáze. Mají rádi, když vás při sexu trochu potrápí – např. taháním za vlasy, škrábáním do zad či kousáním bradavek.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Beranům?

Beran a Beran

 – Berani ví, co chtějí, ale dokážou to před sebou úspěšně tajit. Oba partneři budou mít tendenci dominovat, což není pro harmonický vztah ideální. V posteli si však porozumí a čeká je pořádná divočina.

Beran

a Býk

 – narozdíl od Beranů Býci milují dlouhé předehry, což může vést k milostným nesrovnalostem. Beranova sobeckost se může stát osudnou i pro vztah – Býk si brzy uvědomí, že má taky svá přání a bude se cítit omezován.

Beran

a Blíženci

 – tihle dva nesnáší nudu a život si touží užít plnými doušky. Vzájemné hašteření bude na denním pořádku, ale pokud oba zapomenou na vztahovačnost a vyzbrojí se trpělivostí, jejich soužití se zalije sluncem.

Beran

a Rak

 – spojení tvrdohlavého Berana a citlivého Raka nemá moc slibné vyhlídky do budoucnosti. Ano, protiklady se sice přitahují, ale počáteční jiskru a zápal může velmi rychle vystřídat intimní a vztahová prázdnota.

Beran

a Lev

 – Beran a Lev si spolu vychutnají spoustu zábavy, lásky a žhavého sexu. Obě znamení mají dynamickou a dominantní povahu – jejich společné soužití se bez hádek neobejde, spolu však ustojí cokoliv. 

Beran

a Panna

 – Berani jednají vždy impulzivně, Pannám zase dlouho trvá, než se k něčemu rozhoupou. V tomto ohledu nastanou problémy i v ložnici – Panny potřebují trochu víc času, což můžou Berani považovat za nezájem.

Beran

a Váhy

 – z Beranů čiší ohnivost, kdežto Váhy jsou znamením vzduchu. Jejich energie se vzájemně doplňují a každý má to, co druhému chybí. Beran nedělá kompromisy a Váhy se dokáží přizpůsobit ve všech ohledech.

Beran

a Štír

 – Beran i Štír jsou silné osobnosti a jen tak něco si nenechají líbit. Společné soužití bude protkané divokou sexuální energií, ale jejich tvrdohlavost způsobí nejednu hádku. Pokud však najdou společnou řeč, mohou vytvořit nerozlučnou dvojku.

Beran

a Střelec

 – tihle dva se k sobě náramně hodí! Společné soužití Berana se Střelcem bude energické a v posteli se ke slovu dostane ohnivý živel. V jejich případě nehrozí nuda ani zbytečné hádky.

Beran

a Kozoroh

 – Beran je otevřený a průbojný, Kozoroh spíš uzavřený a opatrný. Oba jsou však velmi ambiciózní, což je spojuje. Vzájemně se budou doplňovat jak v posteli, tak v životě.

Beran

a Vodnář

 – tato dvě znamení si padnou do noty. Oba mají stejné ideály a i v sexu to bude nádherně klapat, až na jeden zádrhel – Beran se musí naučit plnit touhy ostatních a nemyslet jenom na sebe. 

Beran

a Ryby

 – mezi Beranem a Rybami zavládne erotické napětí a navzájem si pořádně zamotají hlavu. Ryby se rády nechají vést, Beran zase ocení něžnost a lásku, kterou ho citlivé rybky zahrnou.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Vybíráme z e-shopu