Partnerský horoskop – Rak (22. 6. až 22. 7.)

Jací jsou Raci ve vztahu a co je v posteli zaručeně potěší? Pokud máte v hledáčku ženu či muže ve znamení Raka, nenechte si ujít následující článek.

Partnerský horoskop – Rak (22. 6. až 22. 7.)

Rak je jedno z nejkomplikovanějších znamení zvěrokruhu. Ráčci jsou senzitivní, zranitelní a pro pocit bezpečí udělají naprosto cokoliv. Rádi pomáhají, pečují o druhé a na pomoc vždy přispěchají jako první. Ze všeho nejvíc je děsí nejistá budoucnost. Pokud toužíte založit rodinu, Rak vám bude tím nejlepším společníkem. 

Charakteristika znamení – jací jsou Raci v posteli?

Raky ovládá vodní živel, který jim propůjčuje citlivost a empatii. Uvažují logicky, mají cit pro mezilidské vztahy a zakládají si na rodině a tradicích. Do lásky vkládají spoustu emocí a vztahy berou velmi vážně. Raci jsou romantici celým svým srdcem a sex bez lásky není nic pro ně.

Žena Rak: okouzlující a citlivá milovnice

Ženy narozené ve znamení Raka jsou okouzlující bytosti překypující ženskostí. Je poměrně složité jim porozumět, neboť jejich emoce jsou intenzivní a proměnlivé. Na první pohled mohou vypadat sebevědomě a drsně, avšak pod tvrdou slupkou skrývají citlivé a zranitelné jádro. Občas mohou trpět nedostatkem sebedůvěry, proto vedle sebe potřebují někoho, kdo umí podržet a zalichotit. Račice jsou v lásce i sexu citlivé, něžné a mají tendenci se intenzivně vázat na své protějšky.

Sex se ženou ve znamení Raka

Račice v začátcích působí stydlivě, při troše romantiky se však brzy otrkají. Milují dlouhou předehru protkanou něžnými doteky a nekonečnými polibky. Pokud se ve vztahu cítí bezpečně, v zájmu erotického uspokojení svých protějšků udělají téměř cokoliv. Jsou však trochu náladové a jejich sexuální apetit může kolísat.

Muž Rak: zranitelný romantik

Raci jsou citliví, empatičtí a zakládají si na pocitech. Emocionální založení z nich dělá chápavé společníky, kteří by se pro blaho ostatních nejraději rozkrájeli. Jsou plní citů, ale zároveň smýšlí velmi prakticky. Ve svém nitru mají hluboce zakořeněnou potřebu někoho milovat. Tito muži mohou působit zadumaně a jsou velmi zranitelní – pokud Rakovi ublížíte, možná vám to už nikdy neodpustí.

Sex s mužem ve znamení Raka

Muži Raci jsou v posteli jako cibule – na první pohled působí nevinně, ale pod hlubšími vrstvami skrývají touhy po čuňačinkách. Perverznosti a drsné hrátky je ovšem moc neberou. Jsou to zarytí romantici a moc dobře ví, co na ženy platí. Zamilovaným Rakům v posteli nikdy nejde primárně o vlastní potěšení, nejdůležitější je pro ně spokojenost partnerky.

Erotický horoskop Rak
Raci jsou citliví a empatičtí

Jak sbalit Raka

Chovejte se přirozeně a zapomeňte na vulgární vtípky. Rakům naslouchejte a lichoťte jim (ale pouze upřímně). Pokud budete chtít na ženu či muže ve znamení Raka zapůsobit, převezměte iniciativu, ale zároveň nebuďte příliš "hrr". Pokud je na první rande pozvete k sobě domů, pravděpodobně odmítnou. Na společných schůzkách se vyhýbejte spontánním projevům, nikdy unáhleně neprojevujte své city a neprobouzejte v nich žárlivost – tohle na Raky neplatí.

Během konverzace mluvte o své rodině, příjemných vzpomínkách z dětství i plánech do budoucna. Raci mají silně vyvinuté rodinné cítění. Zvlášť muži jsou klasičtí “mamánci“, takže se nebojte mluvit o své náklonnosti k rodičům – tohle budete mít nejspíš společné.

Rande s Rakem

Na první rande pozvěte Raka či Račici na nějakou společenskou kulturní akci, kde budete moct zapůsobit svým perfektně upraveným vzhledem (třeba muzeum, divadlo nebo koncert klasické hudby). Pozváním na dobrou večeři do vyhlášené restaurace rovněž neprohloupíte. Rakům totiž prochází láska žaludkem.

Jak uspokojit Raka v posteli

Ženy ve znamení Raka nevyhledávají sex na jednu noc a milování je pro ně velice intimní záležitost. V posteli nesnáší hrubost a nátlak, takže BDSM praktiky s vámi pravděpodobně provozovat nebudou. Pro tyto ženy je nejdůležitější atmosféra a příjemné prostředí. Nejraději se milují ve své posteli, při svíčkách a za zvuku romantické hudby. Račice rády provozují orální sex a nebrání se hrátkám s jídlem – na noční stolek si tedy připravte pořádnou porci šlehačky.

Raci mají obrovskou sexuální výdrž a vydrží se milovat klidně i několik hodin. Pokud si to jejich partnerka přeje, vrhnou se i do provozování nezvyklých praktik. Zbožňují, když mohou třít svůj penis mezi prsy své polovičky. Jsou často posedlí strachem, že nezvládnou uspokojit svou partnerku. Váš hlučný a bouřlivý orgasmus Raka v posteli potěší ze všeho nejvíc.

Co Raci milují

Raci jsou citliví v oblasti krku a hrudníku – jemné polibky na krku a lízání či mačkání bradavek je spolehlivě dostane do rauše.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Rakům?

Rak a Beran 

– tyhle protiklady se navzájem silně přitahují. Počáteční idylka však nevydrží dlouho a oba nakonec zjistí, že si nemají co říct. Na citlivé a vnímavé Raky jsou Berani příliš jízliví.

Rak a Býk 

– oba jsou neuvěřitelní požitkáři, což však nemusí vždy stačit. Býci jsou srdeční a vášniví, ale nikdy naplno neporozumí přecitlivělosti, kterou mají Raci v povaze. Rak i Býk jsou náladoví a bude je stát mnoho úsilí, aby si navzájem porozuměli.

Raka Blíženci 

– Blíženci jsou nestálí a myšlenkami neustále v oblacích, což jemní a citliví Raci nemusí pochopit. Tohle spojení není ideální pro život, ale v posteli to bude klapat skvěle.

Rak a Rak 

– už slyšíme kostelní zvony znít! Raci toho mají hodně společného. Oba jsou přecitlivělí, milující a touží po jistotách. Pokud se při problémech nebudou skrývat ve svých tvrdých skořápkách, vychutnají si harmonický život plný něhy a vášně.

Rak a Lev 

– Raky silně přitahuje síla a jistota, která ze Lvů vyzařuje. Oba mají rádi bezpečí a stabilitu, takže si i přes velké povahové rozdíly budou rozumět. Pokud se Rak nebude snažit Lva ovládat a Lev si bude dávat pozor na svůj humor, vztah bude zalitý sluncem.

Rak a Panna 

Panna je přehnaně kritická, Raci jsou zase neuvěřitelně náladoví. Oba jsou však vnímaví, váží si dobrých vlastností toho druhého a nemají nutkavou potřebu se spolu zbytečně dohadovat. Když si Rak a Panna v životě i v posteli nezevšední, vydrží spolu dlouho.

Rak a Váhy 

– společné soužití Raka a Váh bude plné vášně a citu. Raky však může lehce vytáčet nerozhodnost a tendence ignorovat problémy, kterou mají Váhy v oblibě. Budoucnost vztahu bude záviset hlavně na tom, jestli se Raci naučí mít své nálady pod kontrolou.

Rak a Štír 

– v tomto vztahu nebude chybět vzájemná úcta a pochopení. Rak touží po domácím bezpečí, Štír zase po moci. Vše co udělají, bude směřovat ke zvýšení společného blahobytu. I v milostném životě si Rak se Štírem rozumí – za zavřenými dveřmi ložnice to bude jiskřit vášní.

Rak a Střelec

 – Raky může přímost a mírná bezohlednost Střelců hodně zraňovat. Střelec navíc není žádná domácí puťka a pokud Rak rychle neopustí bezpečí svého krunýře, tohle spojení nebude nikdy fungovat. Oba se budou muset vyzbrojit velkou trpělivostí.

Rak a Kozoroh 

– pro Kozoroha je důležitá kariéra, Rak se tak musí smířit s tím, že se mu nebude dostávat takové pozornosti, jaké by si představoval. Oba jsou naprosto odlišní, sex však bude stát za to! Přátelství s výhodami bude fungovat skvěle, dlouhodobý vztah už méně.

Rak a Vodnář 

Vodnář si potrpí na společenské kontakty a sociální vyžití, díky čemuž se bude zrozenec Raka cítit odstrčeně. Podle Vodnáře jsou tradiční vyznání Raka staromódní a jakmile oba omrzí sex, rozdílnost povah vypluje rychle na povrch.

Rak a Ryby 

– harmonický vztah na obzoru! Rak a Ryby si budou neuvěřitelně rozumět a vzájemně se podporovat. Oba moc dobře ví, po čem jeho polovička touží. Rak bude mít v tomto vztahu dominantní postavení, což budou Ryby s nadšením akceptovat.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Použité zdroje


Související hračky