Partnerský horoskop – Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Dostat Kozoroha do postele není vůbec jednoduché. Pokud však uspějete, nebudete litovat. Na první pohled nedostupné bytosti v sobě ukrývají dokonalé milence i dlouhodobé partnery. Máte u Kozoroha šanci? To se dozvíte v našem článku.

Partnerský horoskop – Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Na první pohled jsou vážní a nezaujatí. Jejich doslova ledové psí čumáčky však roztají, jakmile se Kozorozi pořádně otrkají. Málokdy se vznáší v oblacích – jsou silní a realističtí. Pod svou nedostupnou slupkou však skrývají nespoutaný oheň. Ten se dostane na povrch pouze v případě, kdy začne Kozoroh svému protějšku naplno důvěřovat. Pak odhodí veškeré zábrany a jízda začíná!

Charakteristika znamení – jací jsou Kozorozi v posteli?

Sexualita Kozorohů je úzce spjatá s jejich city. Čím zamilovaněji se cítí, tím silnější je jejich erotická jiskra. A pokud se Kozoroh zamiluje opravdu bezhlavě, svou polovičku bude zbožňovat se vším všudy. Spanilé půvaby cizích svůdnic a svůdníků se tak mohou jít zahrabat.

Žena Kozoroh: náruživá milenka

Ženy ve znamení Kozoroha jsou ve vztazích opatrné a potřebují nějaký čas k tomu, aby rozkvetla jejich sexuální energie. Tyto dámy jsou velmi smyslné milovnice se silnými živočišnými pudy. Může sice chvíli trvat, než se svému protějšku otevřou, čím déle však s někým sdílejí jednu postel, tím je sex vášnivější a nápaditější. Flirtování ženám v Kozorohu nic neříká, ale běda, pokud žijí s někým, koho si dostatečně neváží. V tomto případě se brzy uchýlí k nevěře.

Sex se ženou ve znamení Kozoroha

Před samotným aktem nevyžadují předehru. Romantiku a plápolající plamínky svíček klidně oželí. Příliš se nestydí, svléknou se a jdou rovnou na věc. Jinak abnormálně přemýšlivé ženy nechtějí při sexu přemýšlet. Vychutnávají si ho plnými doušky a bezmezně si užívají pozornosti. Pokud je však partner překvapí něčím, s čím nesouhlasí, zchladnou a je po všem. Ani návrhem rychlovky na veřejnosti ženy v Kozorohu příliš neoslníte. Jsou velmi náruživé, ale pouze ve své posteli.

Muž Kozoroh: ohromí neuvěřitelnou výdrží

Kozorozi jsou od přírody nedůvěřivá stvoření a příliš se nevrhají do vztahu ani postele, dokud situaci náležitě nezhodnotí. Sex je pro ně neuspokojující až do chvíle, než se bezhlavě zamilují. Teprve potom si ho umí vychutnat. Na krátký románek Kozoroha neužije. Tito muži jsou rádi okouzlováni a sváděni. Od partnerky vyžadují, aby byla inteligentní, oplývala šarmem a fascinovala ho. Pokud potkají tu pravou, moc řečí kolem toho nenadělají a ve vhodnou chvíli navrhnou přesun do ložnice.

Sex s mužem ve znamení Kozoroha

O předehru Kozorozi nestojí. V sexu se drží osvědčených postupů, které pilují k dokonalosti od útlého mládí. Nemají problém uspokojit partnerku, jejich výdrž je nekonečná a neunaví se, dokud z ní nevybuší orgasmus. Kozorozi jsou dokonalí milenci ve všech ohledech, neradi však experimentují. Pokud se něco vymyká normálu, nejsou schopni to akceptovat.

Kozoroh

Lidé ve znamení Kozoroha jsou vážní, hloubaví, ale uvnitř skrývají erotickou jiskru.

Jak sbalit Kozoroha

Kozorozi pohrdají leností, lehkovážností a nesnášejí lež. Pokud máte nějakého Kozoroha v hledáčku, musíte prokázat svou cílevědomost, spolehlivost a pracovitost. Dalším plusem bude i to, pokud dobře vypadáte a nemáte nouzi o peníze. Pakliže se v penězích zrovna neutápíte, postačí, když dokážete, že jste schopní to někam dotáhnout. Snažte se však příliš neprojevovat svou sebejistotu.

Rande s Kozorohem

Pokud se chystáte Kozoroha pozvat na rande, vyberte méně frekventované místo, co nejdál od zvědavých pohledů a ukřičených dětí. V soukromí se Kozoroh lépe uvolní. Pak mu dopřejte dostatek času, aby si vás dostatečně proklepl a ověřil si, že se vám může otevřít.

Žena a muž ve znamení Kozoroha vyznávají tradiční hodnoty. Muž uvítá, když se žena pěkně ustrojí, uvaří mu večeři a odváže se v posteli. Ženu nadchne šarmantní chování i to, když muž dokáže přivrtat poličku.

Jak uspokojit Kozoroha v posteli

Žena Kozoroh se při sexu nejlépe cítí nahoře. Má ráda přehled a určuje tempo. Do slastného nebe ji dostanete mačkáním prsou a drážděním klitorisu. V posteli uvítá otevřenou komunikaci – sdělte jí, co vás rajcuje a ona vám to velmi ráda splní.

Muž Kozoroh je zastáncem všeho klasického. Odhoďte svůj stud, Kozoroha nejvíc vzrušíte sexy prádlem a erotickým tanečkem na klíně zakončeným masáží penisu. Připravte se na to, že bude chtít znát všechny vaše fantazie a společně je prozkoumat.

Co Kozorozi milují

Kozorozi mají velmi citlivou kůži a veškeré tělesné záhyby. Radost jim uděláte příjemnou relaxační masáží. Zaměřte se na kolena a vnitřní stranu stehen – to Kozorohy rozpálí.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí ke Kozorohům?

Kozoroh a Beran

 – spojení rohatých znamení nemusí vždy dopadnout dobře. Pokud však budou mít oba snahu vztah udržet, nebudou se spolu nudit.

Kozoroh a Býk

 – fyzicky se velmi přitahují. Vztah Býka s Kozorohem může být pevný, ale i tak spolu budou mít tendenci zápasit.

Kozoroh a Blíženci

 – kontrastní znamení po sobě neprahnou, ale mohou se snést. Pokud se Blíženec trochu zklidní, najdou s Kozorohem společnou řeč.

Kozoroh a Rak

 – v sexu mají oba zcela rozdílné představy, pokud však budou táhnout za jeden provaz, překonají Rak a Kozoroh veškeré překážky.

Kozoroh a Lev

 – spíš soupeři než partneři. Pokud spolu Lev a Kozoroh zůstanou, budou se navzájem obdivovat, ale nikdy si to nepřiznají.

Kozoroh a Panna

 – tyto dva živly v sobě mají dokonalou oporu. Pokud dojde ke spojení, budou se dít zázraky.

Kozoroh a Váhy

 – Váhy potřebují zábavu a spontánnost, ale těmito vlastnostmi Kozorozi neoplývají. Tato znamení si nebudou rozumět ani v posteli.

Kozoroh a Štír

 – se Štírem se dokáže Kozoroh rychle uvolnit. Navzájem se silně eroticky přitahují, ale kromě krátkodobé známosti z toho víc nebude. Kozoroh se Štírovi jen nesnadno podřídí.

Kozoroh a Střelec

 – oba si nepotrpí na zbytečné scény. Mají rádi volnost a dokážou si ji navzájem dopřát.

Kozoroh a Kozoroh

 – velmi silné spojení. Oba směřují stejným směrem a ví co chtějí jak ve vztahu, tak v ložnici. Pokud se jeden z nich nezatvrdí, je velká šance vybudovat harmonickou idylku.

Kozoroh a Vodnář

 – na začátku to bude eroticky jiskřit, Vodnářův neklid a chaos však Kozoroha brzy omrzí.

Kozoroh a Ryby

 – Ryby budou Kozoroha hýčkat, v hádce ustoupí a v posteli se podřídí. Pokud se nebude Kozoroh nad přecitlivělé Ryby povyšovat, vztah bude zalitý sluncem.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)


Související hračky