Partnerský horoskop – Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Mírumilovné Váhy vás okouzlí svou jemností a kreativitou, která se projevuje i v posteli. Máte šanci zabodovat? Přečtěte si, jaké Váhy jsou a co na ně platí.

Partnerský horoskop – Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Jemné a intelektuálně založené Váhy touží po harmonii a rovnováze. Vyhýbají se spěchu, stresu a jsou neuvěřitelně nerozhodné. Pokud si mají vybrat mezi protichůdnými názory, raději se snaží nalézt vhodný kompromis. Váhy jsou férové, umí urovnávat konflikty a vynikají smyslem pro uměleckou tvořivost. Pokaždé, než se do něčeho pustí, pečlivě zváží veškerá pro a proti.

Charakteristika znamení – jaké jsou Váhy v posteli?

Společenské Váhy oplývají neuvěřitelnou vášnivostí. Ženy i muži narození v tomto vzdušném znamení jsou velice šarmantní, čehož však nikdy nezneužívají ve svůj prospěch - na krátkodobé povyražení si totiž moc nepotrpí. Zpravidla touží po klidném a harmonickém vztahu po boku někoho vhodného.

Žena Váhy: inteligentní romantička

Ženy ve znamení Vah mají smysl pro krásu a detail. Jejich osobnost propojuje inteligenci a vnímavost. Rády se nechají svádět, avšak komplimenty přijímají s velkými rozpaky. Ve vztahu jsou milé, mazlivé a své partnery se nikdy nesnaží omezovat. Pokud se jim něco nelíbí, nejsou útočné, ale rozvážné a své argumenty takticky zaobalují. Sex nevyžadují často a když už, potrpí si na romantiku a příjemné prostředí.

Sex se ženou ve znamení Vah

Pokud ustojíte náročné námluvy, sex se ženou ve znamení Vah vám vyrazí dech. Tyhle dámy v posteli rády vedou, ale občas nepohrdnou ani submisivnější rolí. V sexu však nechtějí nikoho zaučovat a od svého protějšku očekávají, že uspokojí jejich potřeby. Důraz kladou i na předehru, v rámci které vyžadují kromě fyzického prožitku také mentální stimul (např. svíčky nebo příjemnou vůni).

Muž Váhy: přizpůsobivý kliďas

Muži ve znamení Vah jsou klidní, dobrosrdeční a plní humoru. Mají velký smysl pro spravedlnost a jsou přirozenými mistry v urovnávání konfliktů. Tito muži vynikají svou přizpůsobivostí, neradi se rozhodují a raději vždy přenechají iniciativu jiným. Ve vztahu jsou vášniví a ke své partnerce se zpravidla nikdy nechovají hrubě. Mezi jejich silné stránky patří věrnost, ale i tak potřebují ve vztahu “volně dýchat“.

Sex s mužem ve znamení Vah

Muži narození ve Váhách v sexu vynikají svou univerzálností, neboť jim vyhovuje dominantní i submisivní role. Milování si vychutnávají plnými doušky a jejich předehra bývá dlouhá a plná překvapení. V sexu jsou hraví a nejvíce je potěší (u)spokojená partnerka, kterou odzbrojí svým hbitým jazýčkem a šikovnými prsty. Tito muži si potrpí na prostředí, ve kterém sex provozují. To musí být dokonalé – čisté povlečení, voňavé svíčky a podbízivá hudba.

Partnerský horoskop Váhy
Váhy mají smysl pro spravedlnost a kreativitu

Jak sbalit Váhy

Jak na ženu či muže ve znamení Vah? Buďte slušní, vstřícní a dbejte na to, ať se s vámi nenudí. Klidně si dopředu připravte několik vážných témat, o kterých budete moct debatovat. Bezduché tlachání je totiž ubíjí ze všeho nejvíc.

Pokud zrovna nemáte dobrý den, raději se Váhám kliďte z očí a zkuste to jindy. Váhy mají dost práce se svými vlastními problémy, takže na ty vaše už jednoduše nemají kapacitu. Proto, pokud z vás ucítí upřímnou spokojenost, máte větší šanci zabodovat.

Rande s Váhou

Neexistuje asi nic, co by Váhy nezaujalo. Pozvěte je třeba na zajímavou výstavu, divadelní představení, koncert nebo klidně kurz malby či vaření. Jejich záběr je obrovský. Aktivitu však vyberte vy, Váhy jsou velmi nerozhodné a nesnášejí rozhodování.

Jak uspokojit Váhu v posteli

Na ženy ve znamení Vah nikdy nespěchejte a dělejte jen to, co vám dovolí. Váhy jsou v sexu hravé, ale nespěchají. Jemné doteky a masáž, díky které se dokáží naplno uvolnit, to je to pravé. Jestliže chcete svou milou potěšit, k milování vyberte pěkné a čisté místo – na záchodkovou rychlovku vám nejspíš nepřistoupí. Během milování pak hýčkejte a laskejte její zadeček, Váhy ho totiž rády vystavují na odiv.

Muži ve znamení Vah zbožňují přirozenost a v sexu nikdy nemyslí pouze na sebe. Rádi střídají sexuální polohy a nejvíce je rozrajcuje pohled na nahé ženské tělo, které touží něžně okusovat a olizovat. Váhy neuvěřitelně lákají experimenty, skupinový sex a švédská trojka. Při sexu se jim vždy zavděčíte jemnou masáží varlat.

Co Váhy milují

Váhy jsou citlivé v oblasti zadečku – jemnou masáží půlek svůj protějšek pořádně nažhavíte. Pokročilejší milovníci pak mohou vyzkoušet třeba spanking.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Váhám?

Váhy a Beran

 – tyhle dva protiklady se moc nepřitahují. Než se klidné Váhy rozmyslí, vznětlivý Beran dávno koná. Ve vzácných případech se od sebe mohou navzájem učit, ale s největší pravděpodobností dřív nebo později zjistí, že tudy cesta nevede.

Váhy a Býk

 – oba mají smysl pro krásu a harmonii, ale povahově se od sebe docela dost liší. Býk stojí pevně na zemi, kdežto Váhy si létají vysoko v oblacích. I přesto (a možná hlavně kvůli tomu), se však mohou krásně doplňovat.

Váhy a Blíženci

 – jsou pro sebe jako stvoření. Váhy a Blíženci však nikam nespěchají, takže bude chvíli trvat, než k něčemu vůbec dojde. Jejich láska se sice vyvine až po letech přátelského vztahu, ale rozhodně bude stát za to čekání.

Váhy a Rak

 – oba mají jemnou povahu i podobný smysl pro soulad a harmonii. Váhy a Rak si budou navzájem spřízněnými dušemi i žhavými milenci. Váhy však berou život s lehkostí, což může v Racích vzbuzovat nedůvěru a žárlivé myšlenky. Dobrá komunikace je základ.

Váhy a Lev

 – dominantní Lvi přitahují klidné Váhy jako magnet. Oba to umí s lidmi a disponují diplomatickým talentem, což uplatní zejména v partnerství. Také v sexu si budou náramně notovat.

Váhy a Panna

 – sice je to k sobě táhne po erotické stránce, ve vztahu to však nemusí klapat podle představ. Pannu rozčiluje svobodomyslnost Vah, Váhy zase nemají v oblibě disciplínu a řád jako Panna. Tady bude zapotřebí velkých kompromisů.

Váhy a Váhy

 – na všechno mají stejný názor a v mnohém jsou si podobní. V posteli si vychutnají spoustu něžných a jemných okamžiků – přesně tak, jak to mají Váhy rády. Oba partneři by však měli zapracovat na své nerozhodnosti. Pokud si budou neustále ustupovat, jejich vztah se nikam neposune.

Váhy a Štír

 – tihle dva jsou k sobě přitahováni erotickou silou. Jejich intimní vztah bude plný vášně a harmonie, v praktickém životě však mohou narazit na pár zádrhelů. Štíři jsou impulsivní, což může rozvážné Váhy trochu děsit. Takže pomalu!

Váhy a Střelec

 – v tomto vztahu to bude jiskřit vášní a erotikou. Kromě toho, že to bude klapat v posteli, mohou Váhy se Střelcem vytvořit silný a nerozlučný pár. Navíc se ve společném životě rozhodně nebudou nudit, oba si totiž potrpí na změny a vzrušení.

Váhy a Kozoroh

 – oba jsou povahově velmi rozdílní, takže může trvat, než se naladí na stejnou vlnu. Kozoroh potřebuje mít vše pod kontrolou, což se ale neslučuje se svobodomyslností Vah. Veškeré neshody si však dokážou vynahradit v posteli.

Váhy a Vodnář

 – ovlivňuje je stejný živel (vzduch), takže si skvěle sednou. Oba jsou idealisté a milují harmonii. Ve vztahu se budou dokonale doplňovat. Váhy přinášejí smysl pro krásu, Vodnář zase originalitu. V posteli to bude sršet něžností i vášní. Tohle spojení je prostě ideální.

Váhy a Ryby

 – navzájem se přitahují a navíc mají i podobné zájmy. Váhy se nechtějí hned zkraje vázat, ale pro Ryby se klidně vzdají i své svobody. Oba budou žít jeden pro druhého, avšak je důležité, aby toho jeden z nich nezačal po čase využívat.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Použité zdroje


Související hračky