Partnerský horoskop – Býk (21.4. až 21.5.)

Býci mají věrnou, romantickou povahu a v posteli jsou velcí milovníci. Muži i ženy narození v rohatém znamení si sice na experimenty moc nepotrpí, zato jejich sexuální apetit je nevyčerpatelný. Zjistěte, jestli je pro vás Býk ten pravý.

Partnerský horoskop – Býk (21.4. až 21.5.)

Klidní a vyrovnaní Býci mají praktickou povahu a dobré srdce. V lásce upřednostňují citovou jistotu a při navazování vztahu nikam nespěchají. K životu se staví zodpovědně a jakmile se pro něco nadchnou, neúnavně kráčejí za svým. Pro Býky je důležité hmotné zázemí, rádi se obklopují hezkými věcmi a doslova milují své pohodlí.

Charakteristika znamení – jací jsou Býci v posteli?

Býci vnímají všemi smysly. Od nezávazných románků na jednu noc je odrazuje jejich věrná povaha. Raději si pomaloučku budují láskyplný a fungující vztah. Býci jsou velcí labužníci a ani v posteli tomu není jinak - kromě věrných partnerů v nich najdete i skvělé milence.

Žena Býk: přirozená romantička

Ženy narozené ve znamení Býka jsou okouzlující bytosti překypující ženskostí a šarmem. Nikdy se však nesnaží působit vyzývavým dojmem a naopak vás uhranou svou přirozeností. Jsou to nevyléčitelné romantičky a láska je pro ně přirozená asi tak jako dýchání. Nehledají ale jen tak nějakého partnera, nýbrž rovnou prince na bílém koni. Proto si svůj protějšek vybírají velmi pečlivě

Sex se ženou ve znamení Býka

Tyhle dámy jsou jedny z nejsmyslnějších milovnic celého zvěrokruhu. V posteli se však snaží vyhýbat divokým sexuálním experimentům. I tak mohou být některé ženy v Býku skoro až posedlé sexem – na svůj protějšek se vrhnou v kteroukoliv denní dobu. Při milování si pak potrpí na romantickou atmosféru a příjemné prostředí. Ke spokojenosti potřebují dlouhou předehru, svíčky a mazlení po orgasmu.

Muž Býk: upřímný požitkář

Muži ve znamení Býka jsou energičtí a vytrvalí. Milují jednoduché věci a přímočarost – jsou od přírody nedůvěřiví, takže v jednání s nimi je otevřenost na prvním místě. Život si rádi vychutnávají plnými doušky. Lásku berou vážně a i sexuální energie z nich doslova sálá. Jakmile se jim nějaká žena zalíbí, udělají vše pro to, aby ji získali pro sebe. Pokud se nezadaří, odmítnutí snášejí špatně.

Sex s mužem ve znamení Býka

V posteli jsou Býci hraví, temperamentní a pokud to jejich polovička vyžaduje, umí se proměnit v jemné milence. Na navozování erotické atmosféry jsou experti a v sexu se dokážou vcítit do potřeb ženy. Jejich výdrž je také neuvěřitelná, zvládnou se milovat klidně hodiny bez známek únavy. Navzdory jejich sexuální dravosti jsou však docela konzervativní a na experimenty je moc neužije.

Erotický horoskop - Býk
Býci se svým dobrým srdcem v lásce nikam nespěchají

Jak sbalit Býka

Býci jsou rozvážní a dlouho se rozhoupávají k akci. A když už se vám muže či ženu ve znamení Býka podaří sbalit, můžete si být jistí, že to bude na dlouho. Při lovu pamatujte na to, že jsou Býci poměrně plachá stvoření. Pokud se vyděsí, jste bez šance. Zkuste se proto vyvarovat velkých gest a teatrálních projevů. Lži a manipulaci taky ihned prokouknou, takže ze sebe nedělejte někoho, kým nejste a buďte prostě sví.

Rande s Býkem

Býci jsou požitkáři, takže je snadno utáhnete na dobré jídlo, kvalitní pití a skvělou hudbu. Zkuste je tedy pozvat do vyhlášené restaurace nebo na koncert zajímavé kapely, třeba se chytnou.

A pokud umíte dobře vařit, nemusíte ani nikam chodit. Pozvěte Býka k sobě na večeři a když uspokojíte jeho mlsný jazýček, máte napůl vyhráno.

Jak uspokojit Býka v posteli

Zástupkyně něžného pohlaví jsou velmi tradiční a romantické. Dlouhé mazlení – to je něco pro ně! V sexu očekávají jemné zacházení, proto není radno na tyhle dámy tlačit. I přesto je jejich sexuální apetit neutuchající a jakmile před sexem zapálíte svíčky nebo do předehry zařadíte masáž, tyhle dámy vám roztají v náručí. Inspirujte se článkem Tipy na vzrušující partnerskou masáž.

Muži narozeni v Býku jsou labužníci jak v životě, tak i v posteli. V posteli rádi převezmou velení a zbožňují lichotky. Potrpí si na dlouhou předehru a nejen tu - čím delší bude sex, tím víc bude Býk spokojenější. Preferují spíš milování v klasickém stylu a k drsnějším experimentům přistupují jen zřídka. Kromě BDSM praktik ale rádi vyzkoušejí snad všechny sexuální polohy. Pokud vám docházejí nápady, jak Býka zabavit, nasosejte inspiraci na milostné polohy v naší sexypedii.

Co Býci milují

Býci jsou nejcitlivější v oblasti šíje, krku a ušních lalůčků. Něžné polibky na těchto místech je dostanou skoro až na vrchol blaha. A stejně tak dobře je dokáže rozparádit i to, když si budete jemně pohrávat s jejich vlasy.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Býkům?

Býk a Beran

 – tohle bude láska na první pohled! Mezi Býkem a Beranem to bude v posteli neuvěřitelně jiskřit. Pokud se z toho vyvine trvalejší vztah, potáhnou oba za jeden provaz.

Býk

a Býk

 – dva Býci vedle sebe si budou náramně rozumět a navzájem se podporovat. Oba od vztahu žádají to samé, proto bude jejich soužití klidné a zároveň i nabité erotikou.

Býk

a Blíženci

 – Býky může proměnlivost Blíženců trochu iritovat. Pokud si však na sebe prakticky založený Býk a volnomyšlenkářský Blíženec zvyknou, ve vztahu jim to bude klapat.

Býk

a Rak

 – Býk a Rak se k sobě dokonale hodí! Oba jsou citliví, stálí a poměrně romanticky založení. Společně vybudují útulné hnízdečko a i v posteli si budou náramně rozumět.

Býk

a Lev

 – každý z nich je jiný, což však neznamená nic špatného. Lev a Býk pro sebe udělají cokoliv a to hlavně po sexuální stránce. Kvůli ohnivé povaze Lva se však mohou objevit mráčky – a to hlavně v praktických věcech.

Býk

a Panna

 – Býk a Panna jsou pro sebe jako stvoření. Jejich vztah bude velmi hluboký a plný romantického milování. Pro oba je důležité domácí zázemí, takže se obklopí hezkými věcmi a spolu si vybudují nefalšovaný soukromý ráj.

Býk

a Váhy

 – povahově se dost liší. Býk se drží nohama pevně na zemi, naopak Váhy to táhne do oblak. Oba však sdílejí touhu po kráse a harmonii, díky čemuž mohou najít společnou rovnováhu.

Býk

a Štír

 – vztah Býka se Štírem bude nabitý výbušnou sexuální energií. Oba jsou hrdé a silné osobnosti, které si padnou do noty hned při prvním setkání. Bohužel jejich společný vztah bude komplikovat oboustranná tvrdohlavost, takže bez kompromisů to fungovat nebude.

Býk

a Střelec

 – Býk a Střelec jsou velmi rozdílní. Bez tolerance a velkých kompromisů to nepůjde. Střelec miluje dobrodružství, zatímco Býk potřebuje stabilní zázemí. Když se však shodnou na tom, co od života chtějí, budou neporazitelní.

Býk

a Kozoroh

 – oba jsou klidní realisté se smyslem pro zodpovědnost, což je krásný základ pro stabilní a hluboký vztah plný porozumění. Býk ani Kozoroh si nepotrpí na experimenty, proto jim to bude klapat i v posteli.

Býk

a Vodnář

 – každý má něco, co ten druhý postrádá, proto se budou Býk a Vodnář krásně doplňovat po vztahové i fyzické stránce. Vodnářovy sklony k rebeliím ale mohou Býka pořádně vyděsit, tak pozor na to.

Býk

a Ryby

 – v tomhle vztahu se bude střídat harmonie s napětím. Ryby jsou mystické, naopak Býk spíš tělesný. Rybky ale touží hlavně po harmonii, proto se časem stejně přizpůsobí. Vzájemně se nebudou stydět vyznávat si lásku a vychutnají si spoustu romantiky.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)


Související hračky