Partnerský horoskop – Štír (24. 10. až 22. 11.)

Chcete si hrát s ohněm a pokusit se sbalit muže či ženu ve znamení Štíra? S partnerským horoskopem to budete mít jednodušší. Přečtěte si, jací Štíři jsou a co je zaručeně dostane.

Partnerský horoskop – Štír (24. 10. až 22. 11.)

Na první pohled Štíři působí zakřikle a nenápadně, ve svém nitru však skrývají bouři plnou energie. Nikdy nikam nespěchají, místo toho raději vždy vyčkají na vhodnou příležitost. Ve Štírech není zrovna lehké se vyznat a nikdy nepoznáte, co mají za lubem. Jedinci narození v tomto období jsou také proslulí svou hrdostí, neuvěřitelnou žárlivostí a neschopností odpouštět.

Charakteristika znamení – jací jsou Štíři v posteli?

Partnerské vztahy prožívají Štíři velmi intenzivně. Při hledání vysněné polovičky se neřídí pouze povrchními pudy a fyzickou přitažlivostí, se svým partnerem musí souznít po všech stránkách. Připravte se na to, že soužití se zrozencem Štíra je jako jízda na horské dráze – tito lidé totiž milují výzvy, dobrodružství a extrémy a sex je pro ně stejně tak důležitý jako třeba dýchání.

Žena Štír: ledová královna plná vášně

Žena ve znamení Štíra působí sebevědomým a chladným dojmem. Jakmile ji však poznáte blíž, promění se v neobyčejně okouzlující a temperamentní dračici, která vás zahrne potěšením, na jaké jste doposud nepomýšleli. Život s touto ženou však nebude vždy procházka růžovým sadem – o hádky nebude nouze, ale i přesto po ní budete neustále toužit. S nevěrou ale opatrně! Tu vám totiž Štířice nikdy neodpustí.

Sex se ženou ve znamení Štíra

Sex se ženou ve znamení Štíra je jako sex s bohyní vášně. Tyhle ženy oplývají vysokým libidem a vypilovanými sexuálními dovednostmi. Milování berou jako způsob komunikace – takto nejlépe vyjádří, co k vám cítí. Štířice jsou provokativní a rozhodně nemají problém s nahotou. V posteli rády vedou, takže můžete očekávat, že si vás osedlají jako divoké kovbojky.

Muž Štír: náročný milovník usmiřování

Štíři jsou charismatičtí, smyslní a ve vztazích nároční. Muž ve znamení Štíra působí klidným a vyrovnaným dojmem, nenechte se však zmást, ve skutečnosti je hodně emotivní. K sobě do páru hledá temperamentní a silnou ženu, která ho bude povzbuzovat a ve všem podporovat. Stejně jako Štířice, i tito muži se vyžívají v hádkách, neboť je nesmírně vzrušuje následné usmiřování. Vztah se Štírem je prostě jedna velká “italská domácnost“.

Sex s mužem ve znamení Štíra

Štíři jsou zkušení milovníci překypující sebevědomím. Sex s nimi je vášnivý, divoký a naprosto bez zábran. Tihle muži v posteli nestrpí žádné prudérní bábovky. Rádi vedou a nejvíce jim vyhovují submisivní polovičky. Ocení však, když se jim nenaservírujete jako na stříbrném podnose. Menší “cavyky“ a sexy prádelko je naopak dostanou do varu.

Partnerský horoskop Štír
Štíři jsou vášniví a velmi žárliví

Jak sbalit Štíry

Máte dostatek kuráže a chcete ulovit Štíra? Nebude to nic jednoduchého… Před námluvami se vyzbrojte odvahou a trpělivostí. Žena, která touží sbalit Štíra, musí být odolná, lehce submisivní a na svůj objekt zájmu nastražit malou léčku. Ukažte, jak jste křehká, zranitelná a nechte se Štírem “spasit“ – bude blahem bez sebe.

I se ženami narozenými v tomto divokém znamení není radno si zahrávat. Štířice nesnášejí slabochy, takže se chytí na háček pouze silných a sebevědomých lovců. Troufáte si? V tom případě rozehrajte hru plnou tajemství. Jedině tak v nich vzbudíte touhu a chuť objevovat vaše kvality.

Rande se Štírem

Vášniví Štíři by všechny své schůzky nejraději trávili v posteli, což se však na první rande úplně nehodí. Abyste je neunudili k smrti, musíte vytáhnout z rukávu nějakou extrémní činnost. Zkuste kolotoče, fancy bar s neuvěřitelně ujetými drinky nebo karaoke.

Jak uspokojit Štíry v posteli

Pokud chcete uspokojit ženu ve znamení Štíra, musíte umět provokovat a mít výdrž. Připravte se na to, že jí nikdy nebude stačit pouze jeden orgasmus. Štířice touží po noci plné živočišného sexu a nekonečné slasti. A pokud jste své sexuální hrátky ještě neokořenili prvky BDSM, udělejte to hned při první příležitosti. Prasárničky je budou bavit.

Muži ve znamení Štíra mají pouze jedinou erotogenní zónu – a tou je jejich penis. Bude vás milovat, když mu před každým milováním dopřejete “chvilku slávy“, v rámci které se budete věnovat pouze této části těla. Laskejte jeho penis rukama, pusou a nebojte se přitlačit. Štíři to zpravidla rádi tvrdě.

Co Štíři milují

Je to prosté – Štíři zbožňují dlouhý, vášnivý a živočišný sex na jakýkoliv způsob.

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí ke Štírům?

Štír a Beran

 – tohle spojení bude připomínat pořádně natlakovaný papiňák. Oba jsou hrdí, silní a velmi vášniví. Klapat to bude nejspíš jenom v posteli, neboť ani jedno znamení není svolné ke kompromisům.

Štír a Býk

 – nemají mnoho společného, spojuje je však sexuální apetit. Než se oba dostanou zase zpátky do reality, silný erotický náboj jim může vydržet i několik let. 

Štír a Blíženci

 – neuvěřitelně se přitahují, oba jsou však velmi rozdílní. Štíry bude vytáčet proměnlivost Blíženců, ti zase nikdy nepochopí vážnost Štírů. Proto se budou navzájem neustále vytáčet.

Štír a Rak 

– oba jsou citově založení a najdou v sobě zalíbení. Jejich vztah bude mít erotickou i emocionální jiskru. Rak se občas může cítit trochu pod tlakem, takže se Štír bude muset trochu krotit. Jinak ale budou dýchat jeden pro druhého.

Štír a Lev 

– oba jsou silné, ale zároveň úplně odlišné osobnosti. Jejich tvrdohlavost a neochota dělat kompromisy zapříčiní mnoho ostrých hádek. Po erotické stránce se však budou neuvěřitelně přitahovat. Soužití to bude bouřlivé, nicméně velmi vášnivé.

Štír a Panna 

– společné soužití Štíra a Panny bude mimořádně úspěšné po materiální stránce, oběma totiž nechybí praktičnost a smysl pro realitu. I přesto každý uvažuje trochu jinak a navzájem se mohou trochu nudit.

Štír a Váhy 

– tady to bude doslova vřít sexuálním napětím. Váhy se rády podvolí všem Štírovým požadavkům a nechají se vést. Jejich soužití si může udržet jiskru mnoho let, pokud Štír udrží svou chorobnou žárlivost na uzdě.

Štír a Štír 

– oba si budou rozumět i beze slov. Jejich vztah bude protkaný vášnivým sexem a harmonií. Neshody si budou sice řešit divoce, tak silné pouto však jen tak nějaké hádky nezničí.

Štír a Střelec 

– navzájem se velmi přitahují a jakmile se sblíží, nebudou se moct jeden druhého nabažit. Společně je čeká dobrodružný život plný zábavy a sexuálních experimentů.

Štír a Kozoroh 

– než k něčemu dojde, budou si od sebe udržovat poměrně velký odstup. Oba mají silnou a hrdou povahu a nejsou příliš svolní ke kompromisům. Láska může přijít až po čase, ale aby jim to ve vztahu klapalo, musí mít každý stejná práva.

Štír a Vodnář 

– tady budou létat hromy blesky. Štíři i Vodnáři si nenechají nic líbit, takže se častým hádkám nevyhnou. Jestliže se však naučí jeden druhého respektovat, spojení může fungovat.

Štír a Ryby 

– ideální spojení, ve kterém mohou být oba sami sebou. Ryby budou ke Štírům vzhlížet a nechají se vést. Po emocionální stránce se budou doplňovat, a pokud se Štíři smíří s mírnou intimní plachostí Ryb, budou spolu žít šťastně až do smrti.

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili? 

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :) 


Použité zdroje


Související hračky