Sexypedie – J

Slovník sexuálních pojmů. Encyklopedie erotických praktik, sexuálních deviací i pojmů z anatomie. Slovník obsahuje spoustu obrázků. Nacházíte se na pojmech začínajících písmenem J.

Jehličkování

Jehličkování

Needle play je hra spočívající v zavádění jehel pod kůži submisivního partnera. Jedná se o praktiku z kategorie edgeplay, čili her na hraně zdraví a bezpečnosti. Můžeme se setkat se dvěma variantami.

Jelqing

Jelqing

Jelqing je druh masáže penisu, která slouží ke zvětšení penisu a posílení erekce. Podobá se posilování - ve svalech vznikají mikrotrhliny. Když se zahojí, svaly zesílí. S jelqingem je to podobné, až na to, že mikrotrhliny vznikají přímo na kůži. Až se zacelí, penis zmohutní a zesílí.

Jezdec

Jezdec

Sexuální poloha velice podobná Obrácené kovbojce. Žena si osedlá muže, zatímco se dívá na jeho špičky, a potom se nahne kupředu. Zatímco balancuje na svých kolenou, pohybuje se nahoru a dolů. Muž může kontrolovat hloubku penetrace tím, že ji chytne za pas.

Jousting

Jousting

Jousting je synonymum pro sexuálně motivované zápasy, jejichž cílem je zvýšit erotické napětí i znásobit celkové vzrušení. A také podpořit dominanci, nebo naopak submisivitu jednoho z partnerů.


Vybíráme z e-shopu