Sexypedie – I

Slovník sexuálních pojmů. Encyklopedie erotických praktik, sexuálních deviací i pojmů z anatomie. Slovník obsahuje spoustu obrázků. Nacházíte se na pojmech začínajících písmenem I.

Ice play

Ice play

Hrátky s ledem jsou specializovanou variantou smyslových temperature play (her s teplotami), při kterých jsou aplikovány kousky ledu (či ledově zchlazených předmětů) na nahou kůži.

Imazol

Imazol

Imazol je přípravek určený k léčbě mykotických onemocnění. Účinnou látkou je klotrimazol, který se používá k léčbě houbovitých onemocnění včetně plísní a kvasinkových infekcí. Můžete ho dostat bez lékařského předpisu.

Incel

Incel

Incel (zkratka slov „involuntary celibacy“ čili „nedobrovolný celibát“) je subkultura, jejíž členové touží po romantickém či sexuálním partnerovi, ale nejsou schopni ho získat. Spojuje je mysoginie, sebelítost, rasismus, pocit, že muži mají na sex právo, nenávist k ženám a schvalování násilí.

Incest

Incest

Incest je sexuální styk či aktivita mezi blízkými příbuznými. Incest je a byl ve většině zemí a kulturách považovaný za tabu a je zakázán. Někde je zakázaný sex pouze s pokrevními příbuznými (sex s dcerou, sourozencem, otcem, matkou), jinde nelze mít sex ani s adoptovanými příbuznými.

Indrani

Indrani

Indriani je ideální sexuální poloha pro dobře vybavené muže. Žena si lehne na záda, polštářem si podloží hlavu. Kolena si přitáhne k hrudi. Muž přiklekne a vstoupí do ní (ideální pozice pro anální sex). Chodidla žena zastrčí pod mužova ramena. Žena má ruce volné a může jim muže usměrňovat.

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je parafilie, při které má dospělý člověk touhu nosit pleny a chce, aby s ním bylo zacházeno jako s bezmocným kojencem. Hra na kojence pak spadá pod ageplay, při které se submisivní partner vydává za malé dítě (infant = nemluvně).

Injektománie

Injektománie

Injektománie (také injekční fetiš, anglicky injection fetish) je sexuální zájem o injekční vstřikování kapalin do svého nebo cizího těla. Nezáleží přitom na tom, jaká kapalina byla vpravena do žil, jde pouze o akt vstříknutí injekce.

Instalatér

Instalatér

Instalatér je sexuální poloha určená pro blowjob. Má dvě základní varianty - na zádech a na kolenou. V první variantě si instalatér lehne pod dřez – tj. žena si lehne pohodlně na postel, muž si klekne nad ležící ženu, kolena cca u jejích uší, a žena se začne podrobně věnovat jeho „trubce“.

Intersexuál

Intersexuál

Intersexuál je jedinec odlišný od běžné definice mužského nebo ženského těla. Odlišnosti se mohou týkat jednotlivých genů, chromozomů, pohlavních hormonů nebo zevních i vnitřních pohlavních orgánů, přičemž se mohou vyskytovat izolovaně, nebo se vzájemně kombinovat.

Intersexualita

Intersexualita

Jedná se o synonymum k pojmu Intersexuál.

Irigátor

Irigátor

Irigátor je pomůcka sloužící k výplachu tělesných otvorů – výplachu nosu, uší, pusy (mezizubních prostorů), ale i ke klystýru a vaginálním výplachům. Často je najdete také pod názvem anální sprcha (či vaginální) nebo klystýr.

Irrumatio

Irrumatio

Irrumatio je termín z antického Říma. Znamenal strkání penisu do pusy, krku, mezi nohy, prsa nebo hýždě. Dneska už se používá pouze ve významu strkání penisu do pusy a krku. Od felace se liší tím, kdo je v páru aktivní. Při blowjobu je aktivní „kouřící“.


Vybíráme z e-shopu