Sexypedie – I

Slovník sexuálních pojmů. Encyklopedie erotických praktik, sexuálních deviací i pojmů z anatomie. Slovník obsahuje spoustu obrázků. Nacházíte se na pojmech začínajících písmenem I.

Ice play

Ice play

Hrátky s ledem jsou specializovanou variantou smyslových temperature play (her s teplotami), při kterých jsou aplikovány kousky ledu (či ledově zchlazených předmětů) na nahou kůži.

Imazol

Imazol

Imazol je přípravek určený k léčbě mykotických onemocnění. Účinnou látkou je klotrimazol, který se používá k léčbě houbovitých onemocnění včetně plísní a kvasinkových infekcí. Můžete ho dostat bez lékařského předpisu.

Incest

Incest

Incest je sexuální styk či aktivita mezi blízkými příbuznými. Incest je a byl ve většině zemí a kulturách považovaný za tabu a je zakázán. Někde je zakázaný sex pouze s pokrevními příbuznými (sex s dcerou, sourozencem, otcem, matkou), jinde nelze mít sex ani s adoptovanými příbuznými.

Indrani

Indrani

Indriani je ideální sexuální poloha pro dobře vybavené muže. Žena si lehne na záda, polštářem si podloží hlavu. Kolena si přitáhne k hrudi. Muž přiklekne a vstoupí do ní (ideální pozice pro anální sex). Chodidla žena zastrčí pod mužova ramena. Žena má ruce volné a může jim muže usměrňovat.

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je parafilie, při které má dospělý člověk touhu nosit pleny a chce, aby s ním bylo zacházeno jako s bezmocným kojencem. Hra na kojence pak spadá pod ageplay, při které se submisivní partner vydává za malé dítě (infant = nemluvně).

Injektománie

Injektománie

Injektománie (také injekční fetiš, anglicky injection fetish) je sexuální zájem o injekční vstřikování kapalin do svého nebo cizího těla. Nezáleží přitom na tom, jaká kapalina byla vpravena do žil, jde pouze o akt vstříknutí injekce.

Instalatér

Instalatér

Instalatér je sexuální poloha určená pro blowjob. Má dvě základní varianty - na zádech a na kolenou. V první variantě si instalatér lehne pod dřez – tj. žena si lehne pohodlně na postel, muž si klekne nad ležící ženu, kolena cca u jejích uší, a žena se začne podrobně věnovat jeho „trubce“.

Intersexualita

Intersexualita

Intersexualita je tělesný stav jedince, který se narodí s nejednoznačným pohlavím. V jeho těle se nachází jak mužské, tak ženské pohlavní buňky, nebo dokonce i orgány. Vědci se shodují v tom, že intersexualita je normální, byť poměrně vzácná forma lidského těla.

Irigátor

Irigátor

Irigátor je pomůcka sloužící k výplachu tělesných otvorů – výplachu nosu, uší, pusy (mezizubních prostorů), ale i ke klystýru a vaginálním výplachům. Často je najdete také pod názvem anální sprcha (či vaginální) nebo klystýr.

Irrumatio

Irrumatio

Irrumatio je termín z antického Říma. Znamenal strkání penisu do pusy, krku, mezi nohy, prsa nebo hýždě. Dneska už se používá pouze ve významu strkání penisu do pusy a krku. Od felace se liší tím, kdo je v páru aktivní. Při blowjobu je aktivní „kouřící“.


Vybíráme z e-shopu