Sexypedie – U

Slovník sexuálních pojmů. Encyklopedie erotických praktik, sexuálních deviací i pojmů z anatomie. Slovník obsahuje spoustu obrázků. Nacházíte se na pojmech začínajících písmenem U.

Umělá vagína

Umělá vagína

Umělá vagína je erotická pomůcka určená napodobení sexuálního styku. Umělé vagíně se také může říkat masturbátor, ne všechny masturbátory však mají podobu umělé vagíny. Existuje mnoho typů umělých vagín, některé napodobují i anální otvor.

Unbirthing

Unbirthing

Lidé praktikující unbirthing mají v podstatě touhu být spolknutí zaživa ženskou dělohou a zůstat v ní jako nenarozené dítě. Jeho extrémní podoba vypadá tak, že jeden z partnerů vleze do pochvy druhého a usídlí se v jeho děloze.

Upskirt

Upskirt

Upskirt označuje místo pod sukní a znamená i sukně nahoru. Zároveň je to i sexuální fetiš s prvky voyerismu, který se vyznačuje sledováním osob v sukni a sledováním toho, co mají pod ní. Tento pohled pod sukni zkoumá i kalhotky a intimní partie dotyčné.

Urologie

Urologie

Urologie je lékařský obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou chorob mužských pohlavních orgánů a mužské i ženské vylučovací soustavy.

Uzdička

Uzdička

Uzdička (frenulum) je kožní řasa, která spojuje předkožku s žaludem. Je elastická a pomáhá stahovat předkožku přes žalud. Navíc se jedná o erotogenní zónu s množstvím nervových zakončení.


Vybíráme z e-shopu