Sexypedie – H

Slovník sexuálních pojmů. Encyklopedie erotických praktik, sexuálních deviací i pojmů z anatomie. Slovník obsahuje spoustu obrázků. Nacházíte se na pojmech začínajících písmenem H.

Hairy

Hairy

Hairy porno označuje videa, na kterých jsou zobrazovány převážně ženy, které nemají vyholené ohanbí. Hairy je anglické slovo pro „chlupatý“.  V základě se tímto termínem označuje především chlupatý rozkrok, v angličtině tedy hairy pussy.

Handjob

Handjob

Handjob je bezpečná nepenetrativní sexuální technika. Jedna osoba stimuluje druhé penis nebo varlata, aby jí poskytla potěšení. Stimulace penisu může, ale také nemusí končit ejakulací nebo orgasmem. Handjob může být součást nebo předehra k felaci.

Hanky code

Hanky code

Hanky code je systém používaný gay komunitou k neverbální signalizaci svých sexuálních preferencí a zálib pomocí barevných kapesníků a šátků. Barvou šátku dávají najevo své zájmy a fetiše, strana, na níž je šátek nošen, zase signalizuje, zda je jedinec raději submisivní či dominantní.

Harém

Harém

Slovo harém ve svém tradičním významu označovalo část domu, do níž neměl přístup žádný muž kromě pána domu.

Harness

Harness

Harness je anglické slovo pro postroj. Některé erotické postroje slouží pouze jako vzrušující módní doplněk, (oblíbený obzvláště v BDSM komunitě), jiné postroje umožňují přidělat k tělu sexuální hračku, obvykle dildo, vibrátor, anální kolík nebo roubík.

Hebefilie

Hebefilie

Hebefilie je sexuální náklonnost vůči dospívajícím dívkám. Někdy je považována za formu pedofilie nebo za dispozici, která se s pedofilií částečně překrývá.

Hédonismus

Hédonismus

Hédonismus je filosofický směr, který se zaměřuje na slast a dobro, které z ní vyplývá. V rámci hédonismu existuje několik proudů: psychologický/motivační hédonismus tvrdí, že lidské jednání je motivováno primárně touhou zvýšit potěchu a snížit bolest.

Hemomanie

Hemomanie

Hemomanie je posedlost krví (z řeckého hamia = krev, mania = šílenství). Většinou nezáleží na tom, jestli je zvířecí nebo lidská. Hemomanie částečně souvisí s moderním vampirismem, kdy se lidé stylizují do rolí moderních upírů a dokonce pijí krev.

Hemoroidy

Hemoroidy

Hemoroidy (chybně označované jako hemeroidy) jsou rozšířené a zanícené žíly, které se mohou vyskytovat jak na povrchu konečníku, tak hlouběji v análním kanálu. Projevují se občasným krvácením z konečníku, nepříjemnými pocity, svěděním, drážděním a oděrkami.

Hen party

Hen party

Jedná se o synonymum k pojmu Rozlučka se svobodou.

Hermafrodit

Hermafrodit

Jedná se o synonymum k pojmu Intersexuál.

Heteroflexibilita

Heteroflexibilita

Heteroflexibilita je forma sexuální orientace, při níž je člověk primárně heterosexuální, ale občas si to rozdá i s osobou stejného pohlaví. Homoflexibilita je přesně to stejné, až na to, že jedinec je primárně homosexuální, ale občas si to rozdá s osobou opačného pohlaví.


Vybíráme z e-shopu