Partnerský horoskop – Panna (23. 8. až 22. 9.)

Dostat se Pannám pod kůži je pořádný oříšek, ale pokud se vám to povede, nebudete litovat. V Panně totiž najdete oddaný a milující protějšek. Přečtěte si, jestli máte u Panny šanci. 

Partnerský horoskop – Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny jsou racionální a logické bytosti s velkým smyslem pro detail. Lidé narození v tomto znamení jsou realisté stojící oběma nohama pevně na zemi. Silné sklony k perfekcionismu nutí Panny pohlížet na svět někdy možná až zbytečně kriticky, což patří mezi jejich největší slabiny. Na první pohled působí Panny trochu chladně a chvíli potrvá, než si vás připustí k tělu.

Charakteristika znamení – jaké jsou Panny v posteli?

Panny se snaží mít pod kontrolou svůj život i city. Představa samoty je příliš netíží, takže než dělat kompromisy a řešit citové trable, budou raději single. Jakmile se Panny zamilují, nedají na sobě nic znát. Ale nenechte se zmást, lidé narození v tomto znamení nejsou tak cudní, jak se může na první pohled zdát.

Žena Panna: vyrovnaná milovnice

Ženy narozené ve znamení Panny si za každých okolností zachovávají svoji důstojnost a nikdy nemají potřebu teatrálně projevovat emoce. Jsou praktické a vše, na co sáhnou, musí být perfektní. Vyznačují se vytříbeným vkusem a potrpí si na kvalitu. Nestrpí nepořádek, chaos a nespolehlivé lidi. Ve vztahu jsou vyrovnané a věří v opravdovou lásku. Pokud budete chtít ženu ve znamení Panny dostat do postele, nesmíte na ni být příliš hrr.

Sex se ženou ve znamení Panny

Perfekcionismus doprovází Panny i v oblasti sexu. Tyhle ženy touží být naprosté jedničky úplně ve všem, proto udělají cokoliv, aby do detailu vyplnily přání svého partnera. Sex má pro ně jasná pravidlavždy musí obsahovat předehru a vyvrcholení. Panny rády provozují intimní hrátky na úrovni, takže před milováním na louce či v autě dají raději přednost pohodlné posteli a dokonalé atmosféře.

Muž Panna: pečlivý pracant

Muži narození ve znamení Panny jsou pracovití, pečliví a absolutně oddaní své práci. Své pocity vyjadřují jen zřídka a není pro ně snadné mluvit o tom, co je trápí. V lásce touží spíš po kvalitě než kvantitě, takže nepatří mezi velké svůdníky a svou partnerku si pečlivě vybírají. Tu "pravou" pak zahrnou náležitou láskou a péčí.

Sex s mužem ve znamení Panny

Muži Panny nepatří zrovna mezi klasické “nadržence“, kteří by do postele skočili s každou. Intimitu berou jako součást vztahu. V sexu jsou citliví, pozorní a své milostné umění rádi zdokonalují. Ale i přesto neradi odmakají všechno sami, neboť očekávají iniciativu i od svého protějšku. Perverzní a drsné hrátky tyhle muže moc neberou, preferují spíš klasiku na svém oblíbeném místě.

Erotický horoskop Panna
Na ženu či muže ve znamení Panny musíte pomalu

Jak sbalit Pannu

Pokud máte nějakou Pannu v hledáčku, neděste ji přehnanou urputností. Panny potřebují přesně vědět, do čeho jdou. Proto je nejlepší se s nimi nejprve spřátelit. Klasické flirtovací způsoby na Panny neplatí. Jestliže toužíte na ženu či muže v tomto znamení zapůsobit, věnujte náležitou pozornost svému zevnějšku. Nápadné rty, nagelované vlasy, dlouhé umělé nehty a řasy až na čelo je ale spíš odradí. Pro panny je důležitá přirozená krása a kouzlo osobnosti.

Rande s Pannou

Panny jsou hodně rezervované a rozhodně si nepotrpí na akční rande plné adrenalinu. Zkuste ji/ho pozvat na procházku přírodou, kterou zakončíte drinkem v útulné hospůdce. Hlavně nechystejte žádná překvapení! 

Jak uspokojit Pannu v posteli

Ženy ve znamení Panny si nepotrpí na rychlovky a když už, tak musí splňovat veškeré náležitosti – předehru, samotný akt a vyvrcholení. V sexu Panny nepatří zrovna mezi nejvášnivější ženy, což však vynahrazují svou pečlivostí. Rády zkoušejí nové polohy a analyzují, jaké jsou jejich “účinky“. Nejraději provozují sex v romantickém a čistém prostředí. Panny si nelibují v hrubosti a perverzi, takže i sebemenší plácnutí po zadku raději předem zkonzultujte.

Muži ve znamení Panny touží po mazlení a něžnostech. Jsou to mistři předehry, ale během samostatného aktu už tolik tvůrčí nejsou. V posteli je potěší upřímné lichotky směřované na výkon a tělesnou výbavu. Zrozenci Panny milují, když je partnerka v zápalu vášně štípe, škrábe a kouše. Na tvrdé perverznosti je neužije, ale na role play s radostí přikývnou. Milerádi totiž přefiknou nestydatou sestřičku či sekretářku.

Co Panny milují

Panny jsou hodně citlivé v oblasti bříška a zadečku – proto neváhejte vyzkoušet hrátky s jídlem. Ozdobte svému protějšku bříško nebo zadek šlehačkou a vášnivě ji slízejte. Sladké radovánky budou fungovat jako ideální předehra pro anální hrátky

Horoskop lásky: Jaká znamení se hodí k Pannám?

Panna a Beran 

– oba budou mít neustálou potřebu se navzájem kritizovat a chvíli potrvá, než najdou společnou řeč. V posteli si však porozumí okamžitě. Dlouhodobý vztah bude fungovat pouze za předpokladu, že oba uberou ze svých nároků.

Panna a Býk

 – spojení dvou zemských znamení je sázkou na jistotu. Panna a Býk jsou pro sebe jako stvoření! Občas se hádce nevyhnou, ale i tak to spolu doklepou klidně až do důchodu. Navíc za dveřmi jejich ložnice to bude vášní doslova překypovat.

Panna a Blíženci 

– Panny jsou ukotveny v realitě, zatímco Blíženci neustále létají někde na obláčku, což může způsobovat častá nedorozumění a hádky. Spojuje je podobný smysl pro humor i sklony k sebeironii. Pokud budou svolní ke kompromisům, mohou vytvořit silný pár.

Panna a Rak

 – nemají potřebu se hádat a jejich povahy do sebe krásně zapadají. Panny zařídí vše praktické, Raci se postarají o emocionální podporu. Ale opatrně, aby nevyhasla jiskra vášně, neboť tak poklidné soužití může časem zevšednět každému.

Panna a Lev

 – prvotní okouzlení bude silné, i v sexu se oba vyřádí, avšak po čase se Panna vedle sebevědomého Lva začne cítit utiskovaně. Nějaký čas potrvá, než se spolu sladí. Pokud naleznou společnou řeč i po prvotních neshodách, mohou vytvořit silný pár.

Panna a Panna

 – žena a muž narození v Panně jsou si podobní, nemají na sobě co objevovat a navzájem se budou neustále kritizovat. Porozumí si akorát v posteli, ale i tahle jiskra se postupně vytratí. 

Panna a Váhy

 – oba jsou rozumově založení, komunikativní a společné soužití bude oběma přinášet potěšení. V posteli si budou vyhovovat svou jemností a citlivostí. Váhy a Panna vytvoří silný pár, který bude mezi přáteli a příbuznými obdivovaný.

Panna a Štír

 – jejich vztah bude doslova nabitý erotikou a vášní, mimo postel však Štír nikdy nepochopí nudnou racionalitu Panny. Pannu zase na oplátku pozlobí Štírovy emocionální výlevy. Své odlišnosti se však poměrně rychle naučí tolerovat. Tahle kombinace je slibná pro dlouhodobé a úspěšné soužití.

Panna a Střelec

 – tento pár spojuje silná touha po poznání. Panna i Střelec stojí nohama pevně na zemi a nenechají se zbytečně ovládat emocemi. Po intimní stránce to bude v prvopočátku trochu drhnout, ale jakmile se oba dostatečně uvolní, začnou si notovat.

Panna a Kozoroh

 – oba si potrpí na kultivované vystupování, kvalitu a romantiku. Panna a Kozoroh mají mnoho společného a navzájem se doplňují. Tohle bude klidně i na celý život.

Panna a Vodnář

 – pro Pannu je Vodnář povrchní a nezodpovědný, zatímco Vodnáři přijde Panna příliš upjatá. Společné soužití bude zkouškou trpělivosti pro oba. Oba jsou však otevření a komunikativní, takže případné neshody bez problému ustojí.

Panna a Ryby

 – ve zvěrokruhu stojí přímo proti sobě, takže láska na první pohled to úplně nebude. Nevyzpytatelné Ryby většinou Pannu jen tak nezaujmou, podobně tomu bude i na opačné straně. Pokud však k sobě najdou cestu, svou klidnou a nesobeckou povahou si budou vyhovovat. 

Partnerské horoskopy: jsou pravdivé?

Horoskopy nelze brát jako výklad nezvratného osudu. Někomu dají impulz, někdo v nich hledá záminky a omluvy pro své chování, někdo je čte pro zábavu. Pravdivost horoskopů nelze nijak vědecky vyvrátit ani prokázat, a je na každém z nás, jak se k tomu postaví. Pokud na horoskopy věříte, věnujte pozornost i ascendentu, který významně ovlivňuje naše vztahy i sex.

A co vy, poznáváte se? A nerozpadl se vám poslední vztah jenom proto, že jste byli s někým, ke komu jste se podle hvězd nehodili?

Pokud už máte partnera, ke kterému se podle horoskopu úplně nehodíte a trochu vám to doma skřípe, inspirujte se v našich článcích o zpestření sexu :)

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu